На Закарпатті за "дахування" контрабандного каналу на хабарі в 270 тис грн і з марихуаною затримали прикордонника

На пункті пропуску «Тиса» співробітники управлінь внутрішньої безпеки СБУ та прикордонників спільно з прокуратурою затримали на хабарі працівника західного регіонального управління Державної прикордонної служби.

На Закарпатті за "дахування" контрабандного каналу на хабарі в 270 тис грн і з марихуаною затримали прикордонника

Здирник отримав 270 тисяч гривень за організацію «прикриття» контрабандного каналу постачання в Україну побутової хімії.

Правоохоронці затримали хабарника під час одержання частини неправомірної вигоди у розмірі п’ять тисяч доларів. Також під час затримання у зловмисника вилучили пакет з канабісом.

У ході обшуків в автомобілі та помешканні прикордонника також вилучено 500 доларів США, канабіс, набої калібру 5,45 мм та блокнот із детальними записами про отримані хабарі.

Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення спільників зловмисника, у тому числі і серед правоохоронців, повідомляє прес-центр СБ України.

 

23 березня 2016р.

Теги: хабар, дахування, контрабанда, канал

Коментарі

слава демократії 24.03.2016 / 07:20:52
нехай покажуть блокнот із записами, щоб громадськість бачила реальну боротьбу із контрабандою

Вікторія 23.03.2016 / 20:32:58
Прокурор області особисто координує боротьбу з контрабандою і корупцією.

слава демократії 23.03.2016 / 20:07:31
чиновники наркомани - европейське майбутнє України

Женя 23.03.2016 / 19:15:30
Чому не затримують митників? Адже прикордонники самі не можуть кришувати контрабанду, це і митники, і міліція і прокуратура і СБУ.

макс 23.03.2016 / 19:08:14
Дмитре хіба у тебе є розум ????

влад 23.03.2016 / 16:37:35
...хотілось би. що не не тільки затримували...поінформуйте. кого засудили...

Прикордонник 23.03.2016 / 15:47:02
А за який хер Шімон з Янком беруть гроші щомісяця?

Дмитро 23.03.2016 / 15:27:25
Хай прокурор дасть пресконференцію і оприлюднить офіційно прізвища,які фігурують у записах прикордонників, в тому числі і працівників прокуратури, хай не покриває своїх.

ужгородка 23.03.2016 / 15:21:52
нехай покажуть блокнот із записами, щоб громадськість бачила реальну боротьбу із контрабандою

Активіст 23.03.2016 / 15:05:36
Шимон Банк Придачук це одна команда

Митник 23.03.2016 / 14:11:54
Громадськість має взяти на контроь цю справу бо у вилучених записах фігурують прізвища міліціонера Банка і прокурорів Шимона та Василенка, котрим у подальшому передавалась частина хабарів. На Тисі працює ціла схема отримання хабарів під прикриттям міліціі і прокуратури.

Лора 23.03.2016 / 13:22:45
Військова прокуратура працює, мало не щодня затримують корупціонерів, а в цей час прокурор Янко отримує платню і набиває кишені із контрабандних схем, врізок у нафтопроводи, кришуванні варварських рубок лісу, незаконних карєрів та інших корупційних схем. За корупційні кошти купує собі будинки в Ужгороді за мільйони доларів, а в якості тюнінга цей павич купив собі хенеральські погони, в яких вже красується на офіційному сайті мов павич.

НОВИНИ: Кримінал

12:18
Ужгородець в гаражі налагодив "професійне" виробництво сигарет Фото новина
10:13
В Ужгороді п'яний водій Daewoo в'їхав в BMW Фото новина
18:46
/ 10
Полонина Рівна і новий прокурор Закарпаття
20:08
У декларації ексначальниці Берегівської райМСЕК виявили порушення на 9 млн грн
18:05
/ 4
На Ужгородщині поліція розслідує провокативний підпал церкви
17:54
/ 3
На Закарпатті судитимуть колишню очільницю Держгеокадастру за незаконну передачу землі з водосховищем
17:47
На Закарпатті лісівнику оголосили підозру через незаконну вирубку дубів на 5,2 млн грн Фото новина
17:41
На Рахівщині затримали харків'ян, які під виглядом "швидкої" переправляли "ухилянтів" до Румунії Фото новина
17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 3
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 3
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
» Всі новини