Закарпатські рятувальники врятували спільне українсько-шведське майно

Вночі 13 липня працівники пожежної-рятувальної служби врятували від вогню спільне українсько-шведське підприємство, що розташоване в селищі Міжгір’я на вулиці Добролюбова, яке є одним з найбільших об’єктів деревопереробної галузі Закарпаття.

Закарпатські рятувальники врятували спільне українсько-шведське майноОб’єктами пожежі стали котельня підприємства та металевий циклон (місце для зберігання тирси), де знаходилося близько десяти кубометрів тирси.

Пожежу помітили охоронці об’єкта, які здійснювали обхід території. Проте на той час вогонь вже добряче вирував у будівлі котельні. Стихія із значною швидкістю поширювалася по покрівлі споруди. Спроба самотужки погасити полум’я працівниками підприємства не увінчалася успіхом, тоді хтось із присутніх зателефонував до пожежно-рятувальної служби.

Коли прибули на місце бійці двох відділень міжгірських пожежників, полум’я вже охопило покрівлю котельні на площі близько 300 квадратних метрів та металевий циклон. З огляду на складну ситуацію, керівник гасіння пожежі прийняв рішення про залучення спецавтомобілів професійної пожежної частини з Колочави та місцевої пожежної команди з Синевира.

Існувала безпосередня небезпека того, що полум’я зможе розповсюдитися на сусідні будівлі. Тому першочерговим завданням пожежників та працівників підприємства було саме перешкодити цьому можливому перебігу подій. В загальній сумі, завдяки оперативним та вправним діям підрозділів пожежно-рятувальної служби вдалося врятувати матеріальних цінностей на суму сімсот тисяч гривень.

Процес приборкання вогню тривав близько чотирьох годин – тирса важко піддається гасінню. Її треба ретельно пролити водою, щоб зупинити процес внутрішнього горіння.

Наразі причина появи вогню та прямі матеріальні збитки, завдані підприємству, встановлюються. Пожежею знищено покрівля будівлі, частково котельне перекриття та пошкоджено бункерну установку й бетонні стіни котельні.

На місці працюють фахівці у галузі пожежної безпеки.



Центр пропаганди ГУ МНС України в Закарпатській області
13 липня 2006р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:03
У Ясіні медики рятували чоловіка після падіння з висоти
16:28
У Батьові на Берегівщині врятували склад від пожежі Фото новина
14:05
На Тячівщині пожежа ледь не знищила житловий будинок Фото новина
12:06
У Міжгір’ї жінка потрапила до лікарні після укусу гадюки Фото новина
18:49
На Закарпатті врятували хлопчика, який ледь не втопився у басейні
17:23
Біля дороги на Драгобрат жінка натрапила на мінометну міну Фото новина
11:15
/ 5
На Закарпатті у ДТП загинули двоє мотоциклістів Фото новина
09:12
/ 1
У Румунії за день врятували двох українців у горах Фото новина
13:18
/ 2
На Мукачівщині внаслідок ДТП загинув 17-річний хлопець, ще троє людей травмовані Фото новина
09:11
Рятувальники розповіли, як 9-річна дитина на Тячівщині зазнала опіків майже 50% тіла
18:21
/ 1
У Виноградові горіли припарковані мікроавтобуси Фото новина
13:09
На Ужгородщині рятувальники загасили пожежу на території недіючої ферми Фото новина
11:04
/ 1
На Тячівщині 8-річний хлопчик отримав майже 50% опіків тіла через спалювання сміття
17:58
На Ужгородщині горіли гараж і житловий будинок Фото новина
09:29
/ 5
В Ужгороді внаслідок перекидання мікроавтобуса загинув 34-річний водій Фото новина
16:11
На Мукачівщині серед ночі спалахнула масштабна пожежа у приватному дворі Фото новина
09:56
/ 1
У Румунії знайшли українця, який кілька днів блукав у горах без зв’язку Фото новина
17:01
/ 3
У суді на Закарпатті врятували жінку під час епілептичного нападу Фото новина
16:22
Нічна пожежа на Берегівщині знищила сонячні панелі та покрівлю будівлі Фото новина
12:02
У Карпатах румунські рятувальники шукають ще одного виснаженого українця
09:24
/ 1
У горах Румунії врятували виснаженого українця Фото новина
11:12
На Ужгородщині ледь не згорів недобудований житловий будинок Фото новина
17:22
На Рахівщині рятувальники та медики переносили важкохворого через підвісний міст Фото новина
15:45
/ 1
У Рахівському районі з води дістали тіло жінки Фото новина
16:42
На Берегівщині вночі горів будинок Фото новина
» Всі новини