Закарпатські депутати хочуть передати "Вузлову лікарню станції Чоп" у власність територіальної громади

На четвертому пленарному засіданні другої сесії облради вони скерували на адресу Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України Звернення щодо фінансування ДЗ "Вузлова лікарня станції Чоп" ДТГО "Львівська залізниця" та передачі майна закладу у спільну власність територіальних громад області.

Закарпатські депутати хочуть передати "Вузлову лікарню станції Чоп" у власність територіальної громади

"Депутатський корпус Закарпатської обласної ради, – наголошується у документі, – стурбований проблемами подальшого функціонування Державного закладу "Вузлова лікарня станції Чоп" ДТГО "Львівська залізниця", зокрема щодо фінансування закладу у 2016 році та врегулювання майнових питань.

Згідно з додатком 10 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік» на фінансування з місцевих бюджетів Закарпатської області передано 4 заклади охорони здоров'я, у тому числі Державний заклад "Вузлова лікарня станції Чоп" ДТГО "Львівська залізниця".

10 липня 2015 року Чопською міською радою прийнято рішення про надання згоди на передачу майна зазначеного закладу у комунальну власність та, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 975-р "Про передачу цілісних майнових комплексів державних закладів охорони здоров'я у власність (спільну власність) територіальних громад", передбачено передачу цілісного майнового комплексу ДЗ "Вузлова лікарня станції Чоп" ДТГО "Львівська залізниця" у власність територіальної громади м.Чоп.

Однак до цього часу  жодних заходів щодо передачі цього майна у комунальну власність не здійснено.

На сьогодні цілісний майновий комплекс та майно, яке розташоване у м. Чоп, вул. Молодіжна, 12, використовується закладом на договірних засадах і належить публічному акціонерному товариству "Українська залізниця". Відповідно до пункту 4 статті 10 Закону України "Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування» порядок передачі майна, внесеного до статутного капіталу Товариства, визначається Кабінетом Міністрів України".

Виходячи з викладеного вище, для вирішення проблеми фінансування закладу депутати просять забезпечити прийняття відповідних нормативних документів для передачі майна Державного закладу "Вузлова лікарня станції Чоп" ДТГО "Львівська залізниця" з державної власності у власність територіальної громади м.Чоп, повідомили Закарпаття онлайн у прес-служба Закарпатської облради.

17 березня 2016р.

Теги: вузлова лікарня, Чоп, територіальна громада

НОВИНИ: Соціо

16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
/ 1
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
08:28
У Берегові безкоштовно вакцинуватимуть собак і котів проти сказу
23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
/ 1
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 6
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
12:13
Яку національність обрали воїни Чехословацького корпусу Людвіка Свободи?
10:06
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Едуардом Ного Фото новина
17:13
Підтверджено загибель Героя із села Костилівка на Рахівщині Анатолія Годенчука Фото новина
13:24
На Закарпатті за місяць розшукали сімох водіїв-втікачів після ДТП
12:49
/ 1
Підтвердили загибель воїна із Перечина Івана Ценкнера Фото новина
10:04
/ 1
Нетверезий водій в Ужгороді спричинив ДТП та врізався в огорожу Фото новина
18:28
У Хусті в ДТП за участі автомобіля та скутера травмувався чоловік Фото новина
11:22
/ 2
У Мукачівському замку «Паланок» триває лицарський фестиваль Фото новина
08:14
Закарпаття стало частиною нового міжрегіонального маршруту «Карпатський етновайб» Фото новина
» Всі новини