У січні-лютому на Закарпатті було складено 321 протокол про порушення митних правил на суму понад 1,7 млн грн

Протягом двох місяців 2016 року підрозділами Закарпатської митниці ДФС запроваджено 321 справу про порушення митних правил (ПМП) на суму 1 млн 781 тис грн

У січні-лютому на Закарпатті було складено 321 протокол про порушення митних правил на суму понад 1,7 млн грн

Складеними протоколами про порушення митних правил з незаконного обігу вилучено: транспортних засобів на суму 294 780 грн; тютюнових виробів – 582 873 грн; продуктів харчування – 583 843грн.

Найбільшу кількість порушень митних правил – 87, припинено на митному посту «Тиса».

Середня вартість предметів порушення у справі про ПМП загалом по Закарпатській митниці ДФС становить 5 548 грн, тоді як за аналогічний період 2015 року вона становила 13 285 грн.
Протягом січня-лютого поточного року Закарпатською митницею ДФС скеровано для внесення відомостей в Єдиний реєстр досудових розслідувань 30 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки кримінальних правопорушень.

В основному – 15 повідомлень, стосувались протиправних діянь, що містили ознаки злочину, передбаченого статтями 307, 309 Кримінального кодексу України, виявлення медпрепаратів наркотичної та психотропної дії, повідомили Закарпаття онлайн у відділі комунікацій Головного управління  ДФС у Закарпатській області .

17 березня 2016р.

Теги: митні правила, порушення, протокол

НОВИНИ: Соціо

17:43
На Донеччині поліг Олександр Росоха з Берегова Фото новина
16:48
Через загибель захисника Івана Головчака у Нижньоворітській громаді у середу оголосили жалобу Фото новина
11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
» Всі новини