Мукачево звертатиметься до уряду щодо передачі майнових комплексів ПТУ в комунальну власність

У Мукачеві комісії міської ради розглянули питання щодо передачі у комунальну власність майнових комплексів ПТУ.

Мукачево звертатиметься до уряду щодо передачі майнових комплексів ПТУ в комунальну власність

Сьогодні у сесійній залі Мукачівської міськради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, комунальної власності та земельних відносин, освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку. Комісії розглянули питання щодо передачі у комунальну власність територіальної громади міста Мукачева майнових комплексів професійно-технічних закладів міста.

Доповідав начальник юридичного відділу міськвиконкому Павло Немеш, який зазначив, що на сьогоднішній день чинною залишається стаття 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік”. Цією статтею Кабінету Міністрів України доручено забезпечити передачу з державної власності у комунальну власність відповідних установ, закладів та організацій. Йдеться про ПТУ. На сьогоднішній день жодних дій зі сторони Кабінету Міністрів України щодо виконання даної статті не вчинено.

На сесії планують розглянути звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра освіти і науки України по питанню фінансування професійно-технічних училищ міста.

«З метою як найшвидшого вирішення питання фінансування закладів професійно-технічної освіти Мукачівська міська рада вимагає негайно вжити всі необхідні дії щодо передачі з державної власності у комунальну власність відповідних установ, закладів та організацій для можливості їх утримання у відповідності до чинного законодавства», - йдеться в проекті звернення.

Мукачівська міськрада

15 березня 2016р.

Теги: комунальна власність, профтехучилища, звернення, уряд

Коментарі

майстер 15.03.2016 / 20:30:05
поки президент не підпише закон до тих пір нічого не зроблять навіть місцеві депутати,а вообще владі все би прибрати на свій баланс усе майно ПТНЗ, а потім розформують колективи під видом оптимізації, але у ПТНЗ є база, учителі, майстри, головне будівлі.Невже треба загубити те, що роками відбудовувалося?

НОВИНИ: Соціо

18:27
У Вонігові на Тячівщині підтвердили загибель захисника Михайла Росохи Фото новина
16:27
Суд на Закарпатті покарав керівника ТЦК за перешкоджання роботі омбудсмана Фото новина
14:34
На Берегівщині рятували травмовану туристку біля гірського озера
13:35
/ 2
Туристичний потік у нацпарки Закарпаття скоротився на 10% Фото новина
18:34
Поліція Берегова розшукала дівчину, яка зникла після прогулянки Фото новина
17:51
З російського полону повернулися четверо закарпатських військових Фото новина
13:40
/ 1
У Тересві на Тячівщині підтверджено загибель захисника Василя Рудака, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
12:23
У Хусті медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
08:58
/ 1
У Чопі попрощалися з військовим Сергієм Пиреу, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:50
Нетверезий мотоцикліст спричинив ДТП в Ужгороді Фото новина
17:25
/ 2
В Ужгороді вшанували ліквідаторів до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи Фото новина
14:53
В Ужгороді посадовицю лікарні підозрюють у розтраті понад 468 тис. грн Фото новина
12:23
На кордоні з Угорщиною 50-річний киянин намагався виїхати за чужим паспортом Фото новина
11:15
/ 1
Помер військовий із села Невицьке на Ужгородщині Анатолій Макарович Фото новина
09:09
У Карпатах зафіксували масове цвітіння шафранів Фото новина
17:59
Командиру роти 128-ї закарпатської бригади присвоєно звання Героя України Фото новина
17:31
В Ужгороді затримали чоловіка за пошкодження фітнес-клубу Фото новина
15:15
В Ужгороді відбудеться «Містечко здоров’я»: безкоштовні щеплення та обстеження для всіх охочих
13:20
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Владиславом Шитіхіним Фото новина
12:16
На Закарпатті судитимуть 49-річного громадянина Туреччини, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
11:01
На Закарпатті водій намагався провезти через кордон понад 230 кг одягу без декларації Фото новина
16:53
/ 1
Мукачівець став єдиним українцем на офіцерських курсах у США Фото новина
16:46
/ 1
У Міжгір’ї 17-річний водій спричинив ДТП з шістьма потерпілими Фото новина
15:01
В Ужгороді під час «Сакура фесту» зібрали понад 1,2 млн грн для ЗСУ Фото новина
13:54
На Рахівщині нетверезий чоловік вчинив домашнє насильство та кинувся на поліцію з сокирою Фото новина
» Всі новини