Під Мукачевом BMW "смертельно" врізалася в лісовоз (ФОТО, ВІДЕО)

Від дорогої іномарки залишився по суті тільки металобрухт.

Під Мукачевом BMW "смертельно" врізалася в лісовоз (ФОТО, ВІДЕО)

У результаті жахливої дорожньо-транспортної пригоди при в'їзді у село Ракошино з боку Ужгорода водій новенького BMW X5 від отриманих травм загинув на місці, ще двох пасажирів госпіталізовано у важкому стані.

За попередньою інформацією, водій на високій швидкості не справився з керуванням, вчасно не помітив перед собою вантажівку КамАЗ і  допустив зіткнення.

На швидкості BMW X5 просто влетілала під важкий причіп вантажівки. Водій загинув на місці. 

04 березня 2016р.

Теги: ДТП, Ракошино,

Коментарі

Це правди чи брехня? 2016-03-27 / 13:47:40
у великому бичкові кажут, шо сися аварія гейби поязана з земельнов ділянков, через котру себе спалив чоловік в ужгороді http://zakarpattya.net.ua/News/112792-Sohodni-na-ploshchi-Narodnii-v-Uzhhorodi-nevidomyi-vchynyv-sprobu-samospalennia
Чи се правда чи брехня?

Вася 2016-03-13 / 21:04:27
Діма теж помер ....земля йомуу пухоч

Йосип 2016-03-07 / 07:26:49
там і син Діма був з дівчинов.
зараз у дуже важкому стані.

юра 2016-03-06 / 04:59:43
Це Вася Бережний порядна i чесна була людина. Хай земля йому буде пухом.

Влад 2016-03-06 / 01:15:17
Хай земля буде йому пухом! Мої співчуття його рідним.

Знайомий 2 2016-03-06 / 01:14:07
Юра, це Вася з Великого Бичкова 000* !

Знайомий 2016-03-06 / 00:21:16
Земля пухом, царство небесне...

Знайомий 2016-03-06 / 00:20:23
Доля..... все життя займався лісом і під лісовозом помер(((( Співчуття близьким і рідним...Тримайтеся

юра 2016-03-05 / 22:49:02
підскажіть який це Вася.або номер БМВ.

толык 2016-03-05 / 20:59:27
габарити не габарити, але треба розум мати, а не літати, бо у мене бмв((((

п.с. помню пару років назад двоє п"янючих мусорів десь по дорозі з чопа врізалися в трактор і розбилися буквально в порошок, а винуватим хотіли зробити шофера трактора, бо габарити не горіли. Добре ., шо бідака помер в лікарні..

думка про речі такі. 2016-03-05 / 18:33:46
то з УжНУ студенти на БМВ їхали дому після лекційних та практичних занять.

Знайома 2016-03-05 / 12:07:26
Світла память Вася...серце розривається..він був аккуратним у водінні

зоро 2016-03-05 / 11:40:23
Нам до європейської культури водіння ще...
а на спрінтерах пітухи шо роблять по встречці жалко що я пару раз на уралі не їхав ...

Фантом 2016-03-05 / 08:46:48
Лиш не удумуйте за габарти, їхaв на шаленiй швидкостi а коли розкрив рота та вже було пiздно. У нас нема дорiг на такi швидкостi, тай розуму у по декотрих водiїв. Лiсовоз якщо гружений то його швидкiсть 40км в год, це мiг бути просто пiшохiд, велосепедист або гужови транспорт що тодi, там рiдко встрiтити габарити. А мiг просто заспати за кермом не нам судити.

закон 2016-03-05 / 08:45:37
Гааарити, не габарити... ЧОГО удар прийшовся на сторону водія? Цей ..., земля йому пухом, наче хотів обігнати справа...

Богдан 2016-03-05 / 08:14:16
лісовози привикли їздити без габаритів,бор все на стрьомі з краденим лісом.

Конан 2016-03-05 / 01:24:25
Скорше за все колимага була без габаритів, в європі по магістралям люди іздять 130 км. Час , але габарити фур чітко видно, вже не кажучи про німеччину. У нас селфіки перевіряють тільки страховки і неправильне паркування, а потенційних вбивць на допотопних колимагах не бачать.напевно іхнє керівництво в долях з крадіями лісу

зоро 2016-03-05 / 00:41:28
Камаз міг бути без задніх габаритних огнів. Поліцї треба привертати ще більше уваги таким сараям які біду роблять

василь 2016-03-05 / 00:13:55
Люди не спішіть жити, не літайте

*** 2016-03-04 / 23:52:26
Певно КАМАЗ при в'їзді в село скинув швидкість, а беха летіла

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:35
В Ужгороді хлопчик, поки його матір була на кухні, випав із вікна 5-го поверху
09:31
На Рахівщині пожежа знищила "Ниву"
00:21
У Хусті троє дітей опинилися в лікарні внаслідок вибуху невстановленого пристрою
23:31
/ 1
У Матійові на Виноградівщині знайшли труп жінки, що вже почав розкладатися
12:26
На Іршавщині водійка Renault смертельно наїхала на 8-річну дівчинку
12:23
Дві пошуково-рятувальні операції впродовж доби здійснили гірські рятувальники на Закарпатті
09:50
Житлові будинки, квартира та надвірні споруди горіли впродовж вихідних на Закарпатті
09:46
У Мукачеві горів Mercedes Sprinter
09:44
Під час пожежі у квартирі в Ужгороді загинула жінка
00:09
У Сваляві врятували кішку, яка дві доби просиділа на даху п'ятиповерхівки
15:57
/ 4
Через пожежу в міській лікарні в Ужгороді евакуювали 150 людей
12:15
На Хустщині Opel Vectra врізався у паркан, постраждали водій та пасажир
18:14
/ 12
ФОТОФАКТ. В Ужгороді авто в'їхало всередину магазину для дітей і мам
17:12
/ 1
На Берегівщині через спалювання стерні серед поля згорів трактор
00:08
На Берегівщині автомобіль вилетів у кювет
09:15
На Тячівщині рятували будинок від знищення вогнем
23:16
/ 2
У Мукачеві легковик врізався в "п'яну" підводу
10:23
/ 1
На Рахівщині з Тиси витягли потопельника
19:07
/ 1
Щодо пожежі в будинку Пантьо попередньо говорять про несправність димаря, але справу кваліфікують як підпал
14:33
Під час гасіння пожежі в житловому будинку на Великоберезнянщині вогнеборці виявили тіло власника
11:54
На Виноградівщині, у Вилоку знайшли труп чоловіка (ФОТО 18+)
11:11
/ 1
Під час пожежі в будинку подружжя Пантьо в Ужгороді чоловік отримав легке отруєння чадним газом та опіки обох кистей рук та шиї
09:41
На Перечинщині під час пожежі чоловік отруївся чадним газом
02:47
/ 1
На Виноградівщині сміттєвий колапс: понад 2 місяці з сіл району не вивозять відходи
02:37
ФОТОФАКТ. У Мукачеві автобус провалився колесами у яму від водоканалу
» Всі новини