Під Мукачевом BMW "смертельно" врізалася в лісовоз (ФОТО, ВІДЕО)

Від дорогої іномарки залишився по суті тільки металобрухт.

Під Мукачевом BMW "смертельно" врізалася в лісовоз (ФОТО, ВІДЕО)

У результаті жахливої дорожньо-транспортної пригоди при в'їзді у село Ракошино з боку Ужгорода водій новенького BMW X5 від отриманих травм загинув на місці, ще двох пасажирів госпіталізовано у важкому стані.

За попередньою інформацією, водій на високій швидкості не справився з керуванням, вчасно не помітив перед собою вантажівку КамАЗ і  допустив зіткнення.

На швидкості BMW X5 просто влетілала під важкий причіп вантажівки. Водій загинув на місці. 

04 березня 2016р.

Теги: ДТП, Ракошино,

Коментарі

Це правди чи брехня? 2016-03-27 / 13:47:40
у великому бичкові кажут, шо сися аварія гейби поязана з земельнов ділянков, через котру себе спалив чоловік в ужгороді http://zakarpattya.net.ua/News/112792-Sohodni-na-ploshchi-Narodnii-v-Uzhhorodi-nevidomyi-vchynyv-sprobu-samospalennia
Чи се правда чи брехня?

Вася 2016-03-13 / 21:04:27
Діма теж помер ....земля йомуу пухоч

Йосип 2016-03-07 / 07:26:49
там і син Діма був з дівчинов.
зараз у дуже важкому стані.

юра 2016-03-06 / 04:59:43
Це Вася Бережний порядна i чесна була людина. Хай земля йому буде пухом.

Влад 2016-03-06 / 01:15:17
Хай земля буде йому пухом! Мої співчуття його рідним.

Знайомий 2 2016-03-06 / 01:14:07
Юра, це Вася з Великого Бичкова 000* !

Знайомий 2016-03-06 / 00:21:16
Земля пухом, царство небесне...

Знайомий 2016-03-06 / 00:20:23
Доля..... все життя займався лісом і під лісовозом помер(((( Співчуття близьким і рідним...Тримайтеся

юра 2016-03-05 / 22:49:02
підскажіть який це Вася.або номер БМВ.

толык 2016-03-05 / 20:59:27
габарити не габарити, але треба розум мати, а не літати, бо у мене бмв((((

п.с. помню пару років назад двоє п"янючих мусорів десь по дорозі з чопа врізалися в трактор і розбилися буквально в порошок, а винуватим хотіли зробити шофера трактора, бо габарити не горіли. Добре ., шо бідака помер в лікарні..

думка про речі такі. 2016-03-05 / 18:33:46
то з УжНУ студенти на БМВ їхали дому після лекційних та практичних занять.

Знайома 2016-03-05 / 12:07:26
Світла память Вася...серце розривається..він був аккуратним у водінні

зоро 2016-03-05 / 11:40:23
Нам до європейської культури водіння ще...
а на спрінтерах пітухи шо роблять по встречці жалко що я пару раз на уралі не їхав ...

Фантом 2016-03-05 / 08:46:48
Лиш не удумуйте за габарти, їхaв на шаленiй швидкостi а коли розкрив рота та вже було пiздно. У нас нема дорiг на такi швидкостi, тай розуму у по декотрих водiїв. Лiсовоз якщо гружений то його швидкiсть 40км в год, це мiг бути просто пiшохiд, велосепедист або гужови транспорт що тодi, там рiдко встрiтити габарити. А мiг просто заспати за кермом не нам судити.

закон 2016-03-05 / 08:45:37
Гааарити, не габарити... ЧОГО удар прийшовся на сторону водія? Цей ..., земля йому пухом, наче хотів обігнати справа...

Богдан 2016-03-05 / 08:14:16
лісовози привикли їздити без габаритів,бор все на стрьомі з краденим лісом.

Конан 2016-03-05 / 01:24:25
Скорше за все колимага була без габаритів, в європі по магістралям люди іздять 130 км. Час , але габарити фур чітко видно, вже не кажучи про німеччину. У нас селфіки перевіряють тільки страховки і неправильне паркування, а потенційних вбивць на допотопних колимагах не бачать.напевно іхнє керівництво в долях з крадіями лісу

зоро 2016-03-05 / 00:41:28
Камаз міг бути без задніх габаритних огнів. Поліцї треба привертати ще більше уваги таким сараям які біду роблять

василь 2016-03-05 / 00:13:55
Люди не спішіть жити, не літайте

*** 2016-03-04 / 23:52:26
Певно КАМАЗ при в'їзді в село скинув швидкість, а беха летіла

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:40
У Мукачеві вчергове електронною поштою "замінували" тепер уже дитсадки, вокзали та лікарні
09:40
На Тячівщині згорів трактор, а на Рахівщині пожежа понищила будівлю лісопильного цеху
14:23
/ 1
Знайденого після вчорашнього зникнення хлопчика госпіталізовано до лікарні (ОФІЦІЙНО)
13:26
Хлопчик, якого відучора шукають на Іршавщині, не може відгукнутися на заклики, бо німий
11:15
У поліції просять допомогти в пошуку 5-річного хлопчика, що загубився на Іршавщині, повертаючись із поля
09:15
/ 6
На Іршавщині з ночі шукають 5-річного хлопчика, що зник, повертаючись додому з поля
13:54
/ 3
У Закарпатському ОУЛМГ розповіли про обставини трагедії на Тячівщині, де загинули 5 людей
11:25
Усі п'ятеро загиблих у трагічній ДТП на Тячівщині – мешканці одного села
10:17
У Дубриничах, на Перечинщині горів житловий будинок
08:46
/ 5
З'явилися світлини з місця трагедії на Тячівщині, де загинуло 5 людей
22:04
/ 2
На закарпатській Тячівщині машина впала з гори в річку, загинуло 5 людей
13:22
На подвір'ї школи в Мукачеві охоронець закладу знайшов труп жінки
09:26
На Виноградівщині вночі згорів Volkswagen Passat, а власник у ході пожежі отримав опіки
08:47
/ 3
У Хусті жінка кинулася під поїзд
16:48
/ 1
На місці пожежі у житловому будинку на Виноградівщині виявили тіло власника
12:56
В Ужгороді водолази дістали з кар'єра тіло 17-річного юнака, що потонув у неділю
10:53
Під час пожежі у Міжгір'ї врятували господаря будинку
10:44
В Ужгороді вночі згорів Lexus
10:42
У лісі на Міжгірщині рятували чеха, що травмував ногу
10:41
В Ужгороді шукають юнака, що потонув у кар'єрі
10:27
У Виноградові з'ясовують обставини ДТП, під час якої мотоцикліст врізався в легковик
14:06
/ 1
У Виноградові мотоцикліст на швидкості влетів у автівку, що повертала
22:51
/ 3
ФОТОФАКТ. У Сваляві струхлявіле дерево впало на авто
12:01
/ 1
На Рахівщині зливові дощі підмили дорогу обласного значення й підтопили два десятки дворогосподарств
16:33
В Ужгороді встановлюють причину пожежі на складі магазину
» Всі новини