На Тячівщині, у Брустурянському лісгоспі, відремонтували 17 мостів та дороги, зруйновані паводком

Проливні дощі, що пройшли 20-22 листопада 2015 року, призвели до повені, яка нанесла значні пошкодження лісовій дорожній мережі ДП «Брустурянське лісомисливське господарство». Призупинився доступ до основних лісових ресурсів Кедринського, Плайського, Турбатського та Лопухівського лісництв.

На Тячівщині, у Брустурянському лісгоспі, відремонтували 17 мостів та дороги, зруйновані паводком

У лісфонді підприємства було повністю зруйновано 9 мостів на суму 186932 грн., частково зруйновано 8 мостів на суму 53320 грн. та лісових доріг, довжиною 11 км., на суму 719749 грн. Колектив усвідомив, що такий стан справ паралізував  би роботу підприємства, а це за собою привело б до несвоєчасної виплати зарплат та платежів всіх рівнів. Саме тому, завдяки чіткій організації робіт керівництвом лісництв, зокрема, та лісгоспу, у цілому, а також  мобілізації спільних зусиль лісової охорони, лісорубів, дорожньої служби у найкоротші терміни протягом двох тижнів було відновлено дорожню мережу для доступу до основних лісових масивів.

Так, у Плайському лісництві ур.Бертянка було відновлено 1,5 км (54740 грн.), ще 1,5 км (102570 грн.) шляху у Турбатському лісництві (в урочищах Турбацил, Усть-Турбат-Турбат, Окульський), 3,5 км (49410 грн.) – в Лопухівському лісництві (ур.Октябрьський-Шпанчик) та 0,3 км (21360 грн.) – у Кедринському лісництві (ур.Прочка). Проведено відновлення  мостів в урочищі Прочка, (Кедринського лісництва), урочищах Бертяник та Тарасувки (Плайського лісництва), а також в урочищах Гладин, Окульский, Скальний, Соколов, Ясінник (Турбатського лісництва).  

Як наслідок, в підприємстві не було допущено зриву виплати зарплат, своєчасно за 2015 рік проведено повернення всіх платежів, успішно виконано показники господарської діяльності підприємства. Хоча план будівництва нових доріг виконано частково: з запланованих 7км - прокладено 6 км. Ще один кілометр лісового шляху буде зведено цьогоріч.  

Разом з тим, досі не відновлено лісові дороги в урочищах Гропинець, Бистрик Кедринського лісництва та урочищі Бертяник  Плайського лісництва, де наразі не здійснюється лісозаготівля. Тож провести відновлювальні роботи на цих об’єктах заплановано вже влітку, повідомив головний інженер ДП «Брустурянське ЛМГ» Ярема Тимків.

03 березня 2016р.

Теги: мости, дороги, відновлення, паводок

НОВИНИ: Соціо

12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 1
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 7
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 1
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
10:57
В Ужгороді сьогодні попрощаються із захисником Золтаном Калої Фото новина
10:05
/ 1
У селі Видричка на Рахівщині попрощалися із полеглим захисником Степаном Павлючком Фото новина
09:06
Оприлюднено прогнозний графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 грудня
» Всі новини