Рівень злочинності по Ужгороду є найбільшим в області

В Ужгородській місцевій прокуратурі відбулась координаційної наради керівників правоохоронних органів.

Рівень злочинності по Ужгороду є найбільшим в області

Головною метою заходу було скоординувати роботу усіх правоохоронних органів територіальної юрисдикції Ужгородської місцевої прокуратури, адже криміногенна ситуація в районах не може не турбувати, відзначав керівник прокуратури Дмитро Кириленко.

Серед іншого, обговорено стан протидії злочинності на території юрисдикції Ужгородської місцевої прокуратури за 2015 рік, в тому числі додержання антикорупційного законодавства в умовах реформування правоохоронної системи, координаційна нарада відмічає, що правоохоронними органами минулого року у межах своєї компетенції вжито певні заходи до виконання покладених на них завдань.

Рівень злочинності на 10 тисяч населення по місту Ужгороду протягом минулого року за сумною традицією зріс на понад 10% та є найбільшим в області. Аналогічно цей показник збільшився і в Ужгородському районі. А це, на переконання прокурора, вимагає вжиття додаткових заходів до виправлення ситуації. Разом з тим майже на 30% рівень зменшився злочинності в Перечинському районі.

Торік в місті Ужгород, Ужгородському та Перечинському районах зменшилась кількість вчинених злочинів середньої тяжкості. 

Відбулося зменшення злочинів проти життя і здоров’я в місті Ужгород на 28,2%, Перечинському – 21,6% та Великоберезнянському районі - 24,1% у тому числі і тяжких тілесних ушкоджень на території міста Ужгорода скоєно на 70% менше.

Попри зменшення кількості вказаних злочинів непокоїть керівника Ужгородської місцевої прокуратури стрімке зростання кримінальних правопорушень інших категорій. Зокрема, в місті Ужгороді за минулий рік зросла кількість злочинів проти власності з 1130 до 1210, кількість крадіжок збільшилась з 740 до 896 (+21,1%), грабежів з 34 до 87 (+155,9%), однак, зменшилася кількість вимагань з 17 до 14 (-17,6%), шахрайств з 228 до 144 (-36,8%), привласнення майна з 52 до 39 (-25%).

За словами Дмитра Кириленка, суттєвої активізації потребує робота оперативних підрозділів УЗЕ в Закарпатській області ДЗЕ НП України. В минулому році за їх ініціативи не виявлено та не викрито жодного кримінального правопорушення щодо ухилення від сплати акцизного податку та незаконного переміщення через кордон підакцизних товарів. 

01 березня 2016р.

Теги: рівень злочинності

НОВИНИ: Соціо

17:46
/ 1
Закарпаття заробило понад 25 млн грн на туризмі Фото новина
16:06
/ 1
У Чинадійові увіковічнили пам’ять учасника Карпатської Січі Михайла Петричка Фото новина
14:27
На Закарпатті викрили переправників, які брали до $15 тисяч з кожного Фото новина
12:05
/ 2
Директору Закарпатського муздрамтеатру присвоєно звання «Заслужений артист України» Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді відзначили 48 митців і працівників культури міської премією Фото новина
08:56
Через ракетну атаку потяг Ужгород – Харків стоїть понад 3 години
17:53
На Тячівщині судитимуть чоловіка за вбивство власного сина Фото новина
16:34
/ 1
ЗМІ розповіли про нового управителя "Ведмежої діброви" Медведчука на Закарпатті
16:27
На Тячівщині чоловік підпалив авто сусіда Фото новина
16:04
Більшість закарпатців вважають найбільшою проблемою регіону корупцію, а вихід – у посиленні кримінальної відповідальності та оновленні влади
15:19
Закарпатці під час опитування висловилися щодо переселенців, політики орбана, самоідентифікації, належності регіону та вітряків
14:57
Завтра у Мукачеві прощатимуться з полеглим Героєм Юрієм Дешком Фото новина
13:48
/ 2
На Закарпатті судитимуть двох жінок за підтримку «русского міра» Фото новина
12:55
Виноградівські рятувальники ліквідували вогонь у господарській споруді Фото новина
11:03
На Мукачівщині сталася пожежа у готельно-ресторанному комплексі Фото новина
10:09
На війні з рф поліг військовий із Горонди Ігор Юрпалов Фото новина
09:13
/ 2
ВККС визнала підтвердженою інформацію про недостовірність відомостей в деклараціях голови Рахівського райсуду Ємчука та звернеться до ВРП
08:59
Неповнолітні мукачівки вигадали грабіж, щоб «провчити» знайомих після сварки
18:15
/ 1
Закарпатця, який до смерті побив 10-річну падчерку, засудили до довічного ув’язнення
17:00
У Мукачеві планують створити індустріальний парк «ЕКО Мукачево» для розвитку інновацій
16:27
На Закарпатті кіберполіція попереджає про фейкові повідомлення від імені МВС Фото новина
15:11
На Тячівщині чоловік отримав 12 років в’язниці за вбивство двоюрідного брата Фото новина
14:12
В Анталії студентка УжНУ виборола два “золота” чемпіонату світу з шашок Фото новина
13:05
У Мукачеві прощатимуться із полеглим захисником Романом Погребняком Фото новина
12:16
Книга закарпатського письменника Андрія Любки вийшла у США Фото новина
» Всі новини