За результатами експертизи мачете, яким неадекват відтяв собаці голову в Ужгороді, не є холодною зброєю

Про таке сьогодні під час спілкування із зоозахисниками та мешканцями Ужгорода, що повторно навідалися до міськвідділу міліції, повідомила речник відомства Ганна Дан.

За результатами експертизи мачете, яким неадекват відтяв собаці голову в Ужгороді, не є холодною зброєю

У ході розмови з ужгородцями, що знову прийшли до міськвідділу міліції, аби проконтролювати розвиток ситуації довкола жахливого випадку із привселюдним убивством пса білим днем в Ужгороді, речниця міліції Ганна Дан усно повідомила, що за результатом експертизи мачете, належне убивці, не визначно холодною зброєю.

Про це Закарпаття онлайн повідомляють присутні на зустрічі зоозахисники.

Зі слів прес-секретаря, письмове заключнння буде готове трохи згодом і бажаючі зможуть з ним детально ознайомитися. 

Крім того, Ганна Дан повідомила, що сам убивця наразі перебуває у міськвідділі міліції, де дає пояснення стосовно власної поведінки.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у неділю, 28 лютого, в Ужгороді чоловік відрізав голову собаці на очах у людей. Відтак, з відрізаною собачою головою та ножами ходив поміж натовпом. На місце події зоозахисники викликали поліцію.

Тіло собаки правоохоронці викинули на смітник, а чоловіка в міліції опитали і відпустили, зауваживши, що вбивця "перебував у стані чи то алкогольного, чи наркотичного сп’яніння".

При цьому, мачете, яким неадекват відрізав псові голову, відправили на експертизу, паралельно звернушись до медзакладів з уточненням, чи не перебуває вбивця на обілку.

01 березня 2016р.

Теги: мачете, зброя, пес, собака, неадекват

Коментарі

Сергій 2016-03-05 / 09:49:13
В нас поліція діє завжди як їй вигідно: треба замяти справу - діє згідно закону, немов адвокати того нелюда, а якщо щось повісити справу треба - тоді закон для них не писаний... Хочете покарати цього придурка - зробіть великий плакат і повісити в центр, на пл.Театральній,можна ще в районі де живе, щоб знали хто поряд з нами живе... На плакат всі скинемось )))

Таня 2016-03-02 / 09:09:44
Степан - такий самий хворий виродок, як і кончений наркоман, що після системних обдолбувань демонстративно й наживо відрізає живому створінню голову в людному місці. Ще й не виключено, що отримує при цьому насолоду. Вам з цим покидьком - місце на однім квадратнім метрі, там і задовільняйтесь напару, ріжучи, колючи, б'ючи, шмагаючи один одного. Нелюди

Степан 2016-03-02 / 03:00:55
P.S. Вбивця? Гентеші теж вбивці?

Степан 2016-03-02 / 02:57:27
Дурні коментарі злих людей, 2 роки тюрми? За що? За те що чистить вулиці від бездомних скажених псів, вже всі забули що у "новому районі" пройти пішки - це екстрим!!! Даремно він на очі попався, а взагалі - МОЛОДЕЦЬ. Доречі, мачете не холодна зброя так як і серп, коса та ін.

Юріст 2016-03-01 / 22:43:01
Свистати на тесак. Кваліфікувати за ст.299 ч.2 КК (жорстоке поводження з тваринами) і все, в рамках розслідування провести судово-психіатричну експертизу і закрити в дурці, якшо він дійсно даун, а якшо ні то 2 роки обмеження волі, або кваліфікувати за ч.4ст.296 (хуліганка з предметом заздалегідь заготовленим для вчинення злочину) - і маємо від 3 до 7 років позбавлення волі, і хай тільки судді посміють не засудити. От і все, просто нові пуліцаї чомусь цього не хочуть, видно це чиїсь родич чи шось таке!?

RL. 2016-03-01 / 22:04:54
вопщем висновки дыйшли до товстого геращенка
вопщем балабохін догрався
вопщем балабохін їде в ато

Возмущенный 2016-03-01 / 19:59:18
ШТА??? 30 см тесак не холодное оружие??? Ппц, та я просто в шоке от такого поворота. Давайте его к зубочисткам прировняем, а че, нашим экспертам такое раз плюнуть сделать.
А этого неадеквата подальше от людей надо, а то этот мудень сегодня заплатит 850 грн штрафа, а завтра мы его с этим тесаком где встретим, на детской площадке или в детском саду??? На дыбу его, вместе с хваленым экспертом....

Наталка Майстренко 2016-03-01 / 19:29:44
Вимагайте висновок експерта і звертайтесь зі скаргами до 1. керівника експертного закладу, де працює експерт, який здійснював експертизу; 2. до експертно-кваліфікаційної комісї Мінюсту з приводу дисциплінарної відповідальності

Den 2016-03-01 / 19:24:52
Який хрен різниця чим цей шиз вас заріже? Дебільні закони

Підтримую попереднього коментатора 2016-03-01 / 17:41:11
Якщо людина так легко змогла зарізати живу істоту - в неї дуже серйозні проблеми з психікою. Це соціально небезпечна людина і її потрібно ізолювати від громадськості. В жодному разі не штрафуйте, це не пошкодження майна, яке можна відновити за гроші, це - вбивство і зрозуміти це вбивця зможе лише в ув’язненні.

А "правозахисникам", які прийшли, "прибрали" за злочинцем і відпустили його, пораджу: рішення приймаються дуже просто, якщо ви не байдужі і вмієте приміряти будь-яку ситуацію на себе. Якби так вчинили з вашою тваринкою чи, Боже збав, близькою людиною, що тоді? Невже це не вбивство лише тому, що собака нічийна?

Мото 2016-03-01 / 17:33:04
3. ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІКО-КРИМІНАЛІСТИЧНІ ВИМОГИ
ДО ХОЛОДНОЇ ЗБРОЇ
3.1. Цією Методикою встановлюються такі загальні
техніко-криміналістичні вимоги до холодної зброї.
3.2. Клинкова холодна зброя, комбінована холодна зброя з
клинком (клинками):
3.2.1. мінімальна довжина клинку - не менше, як 90 мм;
3.2.2. мінімальна товщина клинку - не менше, як 2,6 м

Де справедливість 2016-03-01 / 16:58:48
На війну його!!! Хоче крові, вирододок, нехай батьківщину захищає, там буде йому море крові і адреналін. мало не покажеться! А не беззахисних тварин різати! Боягуз!!! Сьогодні тваринка, а завтра? Це я у медиків питаю? Це не холодна зброя! А що це? це меч настоящий! Ви що там правоохоронці зовсім зглузду з’їхали?!

Ернест 2016-03-01 / 16:50:19
Чесно, я в шоці! Країна дебілів!

Марина К. 2016-03-01 / 16:17:39
Если зайти на его страничку в ВК,то можно увидеть на фото и в друзьях Р.Пушкин,а если посмотреть страницу Пушкин,то можно увидеть фото с Виталием Г,а Виталий Г это Иван В.Совпадение.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:50
Центр обслуговування клієнтів "Закарпатгазу" на час карантину не приймає споживачів особисто
14:30
Доправлений до обласної інфекційної лікарні пацієнт із підозрою на COVID-19 – мешканець Свалявщини
12:35
/ 1
Закарпатці-боржники можуть сплачувати за своїми зобов’язаннями, не виходячи з дому
11:49
На Закарпатті запрацювала лабораторія для дослідження на коронавірусну інфекцію
11:24
За минулу добу на Закарпатті госпіталізований ще один хворий із підозрою на COVID-19, результати швидких тестів – негативні
11:13
Ужгородцям розповіли про "карантинний" механізм оформлення послуги "Муніципальна няня"
10:57
/ 1
Ще одного пацієнта з пневмонією госпіталізували Мукачівської райлікарні
10:15
За спалювання сухостою закарпатці платитимуть штрафи
22:28
Закарпаття отримало черговий вантаж засобів для боротьби з коронавірусом
19:40
/ 15
Жахи в пральні Хустської ЦРЛ спричинили самі керівництво медзакладу та районна влада (ДОКУМЕНТ)
17:41
/ 3
ПЛР-тест не виявив COVID-19 у прикордонника на Закарпатті
17:32
/ 1
ФОТОФАКТ. На Рахівщині сьогодні, 30 березня випав сніг
17:21
/ 1
Під час карантину безробітні не можуть стати на облік в центр зайнятості на Закарпатті
17:17
Закарпатські податківці розповіли про сплату штрафних санкцій та пені в період карантину
16:56
На Закарпатті вважають за необхідне активізувати роз’яснювальну роботу серед краян, що повернулися з-за кордону
16:49
Закарпатські депутати звернулися до центральної влади щодо додаткових заходів із підтримки платників податків на час карантину
16:42
На Закарпатті розглядають можливість залучення кравців до пошиття спеціальних захисних костюмів для медиків
15:43
533 ужгородців на сьогодні знаходяться на самоізоляції
15:31
На пожежі у Рахівському районі отруїлись чадним газом троє дітей
15:03
/ 3
12,3 тисяч осіб перебуває на Закарпатті на самоізоляції
14:52
Правоохоронці на Закарпатті отримали 340 звернень щодо порушень правил самоізоляції
14:44
Динаміка перетину кордону на пунктах пропуску на Закарпатті впала майже вдвічі: 700 людей за добу
14:14
/ 1
Як працюватимуть пункти пропуску на Закарпатті в період карантину
13:48
Готуючи каву у спальні на електроплитці, на Іршавщині домочадці підпалили хату і втекли
13:41
Лише за добу на Закарпатті гасили 38 пожеж в екосистемах
» Всі новини