Хустянин, котрий зберігав вдома арсенал незареєстрованої зброї, на момент обшуку був за кордоном (ФОТО)

Під час санкціонованого судом обшуку будинку 53-річного жителя с. Вільшани Хустського району поліцейські знайшли цілий арсенал: карабін, мисливську рушницю, кілька пістолетів, патрони, прилади нічного бачення тощо.

Хустянин, котрий зберігав вдома арсенал незареєстрованої зброї, на момент обшуку був за кордоном (ФОТО)

У хустських правоохоронців була достовірна інформація про те, що в 53-річного жителя с. Вільшани Хустського району можуть зберігатися крадені та інші заборонені речі. Тому правоохоронці здійснили санкціонований судом обшук в його будинку. На момент обшуку вдома чоловіка не було. Як повідомив слідчим його син, підозрюваний виїхав за кордон. Тому «віддуватися» за батька прийшлося йому.

Я повідомляло Закарпаття онлайн, у спальній кімнаті в двох сейфах господар зберігав цілий арсенал зброї. Один сейф був обладнаний за всіма правилами зберігання зброї. У ньому зберігалася зареєстрована рушниця. А от в іншому сейфі правоохорнці виявили цілий арсенал незареєстрованої зброї. Там був і мисливський карабін з прицілом, кілька пістолетів і корпуси до них, мисливська рушниця, два прилади нічного бачення, майже півсотні патронів різного калібру, ракетниці тощо.

Зброю та боєприпаси вилучено й направлено на експертизу. Навіщо хустянину знадобився такий арсенал, та  де він його здобув, мають з’ясувати правоохоронці.

За даним фактом правопорушення розпочате кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років, повідомили у відділі комунікації ГУНП в Закарпатській області.

27 лютого 2016р.

Теги: зброя, арсенал, обшук

Коментарі

Тук 29.02.2016 / 22:41:44
Зато таке не підкинеш!! Молодці що найшли у якогось чмиря що спи...див з АТО від пацанів де воно реально нужне!!!

Вова 27.02.2016 / 17:53:14
Хустськие опера из уголовного розыска в своём репертуаре. И кто им подписывает такие обыски!

НОВИНИ: Кримінал

11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 9
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
» Всі новини