Хустська пенсіонерка віддала псевдо-міліцонеру 5 тис грн, а ужгородка замість перерахунку 2 тис дол послала шахрая подалі

Обом жінкам телефонували шахраї під виглядом правоохоронців, лише одна виявилась обачною, а друга повірила в байки про те, що синові загрожує тюрма.

Хустська пенсіонерка віддала псевдо-міліцонеру 5 тис грн, а ужгородка замість перерахунку 2 тис дол послала шахрая подалі

На Закарпатті знову активізувалися телефонні аферисти. Схема шахрайства стара, як світ: шахрай каже, що він працівник поліції, і вимагає від матері гроші «за порятунок сина».

Таким чином втратила 5000 гривень довірлива пенсіонерка з села Іза Хустського району. Зранку на мобільний телефон жінки зателефонував невідомий, який назвався працівником поліції, і сказав, що її син скоїв злочин. Псевдо-поліцейський назвав суму – 5000 гривень, які буцімто порятують чоловіка від тюрми. В матері таких грошей не було, тож вона зателефонувала доньці і попросила, аби та переказала гроші на вказаний рахунок. Що жінка й зробила через банк у смт.Буштино на Тячівщині.

А от 67-річна жителька Ужгорода виявилася обачнішою. Коли псевдо-поліцейський зажадав 2000 доларів «за звільнення» її внука, пенсіонерка просто послала шахрая подалі, повідомляють у прес-службі закарпатської міліціцї.

26 лютого 2016р.

Теги: шахрай, псевдо-міліціонер, пенсіонерка

НОВИНИ: Кримінал

22:17
/ 1
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 1
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
» Всі новини