В Ужгороді демонтують "самовільні" шлагбауми та МАФ

Рішення про демонтаж обмежувачів руху та малої архітектурної форми ухвалено сьогодні під час засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Відповідно до документу, під демонтаж потрапляють два шлагбауми по вул. Драгоманова, а також МАФ на вулиці Заньковецької. Разом з тим, металевий обмежувач руху по вул. Перемоги, який проектом рішення теж пропонувався на демонтаж, виконком наразі залишив на його місці. До такого рішення дійшли після пояснень депутата від мікрорайону, де встановлено згаданий обмежувач руху.

Так, як розповів Юрій Оксьон, обмежувач по вулиці Перемоги свого був встановлений з метою убезпечити від руйнування дорогу і як реагування на обурення мешканців прилеглих будинків. За його словами, на територій, де нині встановлено спірний обмежувач руху, ще за каденції Сергія Ратушняка здійснювалося будівництво. З огляду на ускладення руху визначеним відрізком дороги водії транспортних засобів «зрізали» шлях через внутрішньоквартальні території, руйнуючи дороги й території прилеглих дворів. Оскільки городяни неодноразово обурювалися таким станом речей, з метою убезпечення доріг від подального руйнування й було змонтовано обмежувач руху. Який, ішлося під час засідання виконкому, за потреби дозволяє проїзд спецавтомобілів.

Як один із варіантів вирішення ситуації в ході її обговорення озвучувалась можливість організації на згаданій ділянці кругового руху. Наразі, до вирішення проблеми, питання демонтажу обмежувача руху зняли, допоки ситуацію не буде з’ясовано, включно і вході опитування мешканців мікрорайону.

 
24 лютого 2016р.

Теги: шлагбауми, демонтаж, конструкції

Коментарі

НКВД 24.02.2016 / 19:57:32
Кнфіскувати нахххер всьо скоро приймуть тот закон я нагадаю за них усіх де треба. криси вонячі

митник 24.02.2016 / 19:52:51


Коментар видалено. Адмін


податківець 24.02.2016 / 19:33:30
Як звідки коли приймав на роботу я чув шо дехто йому 2 у.е давав а скільки таких було. А пепешки за провврки!!!

Ужгородець 24.02.2016 / 19:30:20
А що вун там хижу поклав? А звідки гроші? Скоро запитаєм! Його гудзицьов здіти на тот шлагбаум.

ввб дпа 24.02.2016 / 19:25:44
А на Володимерській де хабарник Тренд-як коло віли за 150 тис.поклав що діти на велосипедах головами бють. Пане мер реагуйтте...це самоправство

варош 24.02.2016 / 16:24:15
а на Нікітіна шлагбаум уже зняли?

НОВИНИ: Соціо

16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
11:54
У селищі Батьово в останню дорогу проведуть полеглого Героя Олексія Щетину Фото новина
10:02
У Мукачеві попрощаються із полеглим військовим Володимиром Сурняком Фото новина
09:15
У Хусті відзначили 936-ту річницю міста Фото новина
18:27
У Мукачеві патрульні виявили водія з понад 2 проміле алкоголю в крові Фото новина
15:42
У селі Велика Бакта на Берегівщині попрощалися з померлим захисником Миколою Даніловим Фото новина
11:03
/ 1
На Закарпатті митники вилучили п’ять старовинних листівок з зображенням Адольфа Гітлера Фото новина
20:24
У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
17:43
/ 1
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
13:18
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Олександром Скляровим Фото новина
11:10
/ 1
У Мукачеві патрульні виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
13:06
Школяр із Закарпаття представить Україну на Всесвітній олімпіаді з хімії Фото новина
12:00
Туристичний збір на Закарпатті перевищив 10 млн грн Фото новина
» Всі новини