Станом на 1 лютого до бюджету Закарпаття надійшло податків та зборів на суму 23,3 млн грн

За станом на 1 лютого до обласного бюджету Закарпатської області надійшло податків, зборів та інших доходів у сумі 23,3 млн. грн., що більше за відповідний період 2015 року на 30,3 відс. або на 5,4 млн. гривень.

Станом на 1 лютого до бюджету Закарпаття надійшло податків та зборів на суму 23,3 млн грн

До загального фонду обласного бюджету мобілізовано податків, зборів та інших доходів у сумі 19,3 млн. грн., що становить 142,8 відс.  до відповідного періоду минулого року, що зумовлено зміною ставки податку на доходи фізичних осіб з 15,0 відс. на 18,0 відс., у зв’язку із внесеними змінами до Податкового кодексу України. Головним джерелом доходів загального фонду є податок на доходи фізичних осіб, питома вага якого становить 86,5 відсотка.

Доходи спеціального фонду обласного бюджету виконані в сумі  4,0 млн. грн., що на 8,0 відс. або на 0,4 млн. грн. менше надходжень відповідного періоду минулого року. Найвагомішим джерелом доходів спеціального фонду є власні надходження бюджетних установ, питома вага яких становить 87,9 відсотка, повідомляють у Департаменті фінансів Закарпатської ОДА.

23 лютого 2016р.

Теги: бюджет, надходження, податки, збори

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини