На Закарпатті при отриманні хабара викрито головного лікаря одного з медичних закладів області

Працівниками прокуратури Закарпатської області, спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в області, викрито керівника однієї з медичних установ області при одержанні неправомірної вигоди.

На Закарпатті при отриманні хабара викрито головного лікаря одного з медичних закладів області

Хабар керівник медустанови отримав за сприяння у наданні особі медичної довідки про інвалідність.

Наразі триває проведення першочергових слідчих дій, спрямованих на документування вказаної протиправної діяльності.

Лікарю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією, повідомили у прес-службі прокуратури в Закарпатській області.

За інформацією Закарпаття онлайн, ідеться про суму хабаря у розмірах від 100 до 150 доларів.

22 лютого 2016р.

Теги: хабар, лікар

Коментарі

Бітлян 2016-02-23 / 23:16:50
Пак ви мене вже зає......, дивіться собі у жеби, що я стого сирохмана увозьму, і так уже повівим йому штуку та він думає ! Я думаю що залише мені свої гаті пусрані, які прибю у кабінеті до стіни на СЕРЕНЧУ, дому не понесу ! Хлопці не зрозумівуть, пак уповідять, що я щур, курва.

Митник 2016-02-23 / 07:04:27
Коли вже розберуться з пройдисвітом Шімоном з прокуратури? Щомісячно, через свого кума Пересоляка отримує данину з митниці за прокурорську кришу і це не малі гроші, а коли у митника зальот то вимагає додаткової оплати і ще окремо Бітляну з Штефанюком. Це не є нормально, ваш Шімон шарлотан і пройдисвіт, два рази їсти хоче.

Податківець 2016-02-23 / 04:01:22
А коли уже за Товсту Гудзицю будут іматм Сьому Касинця нашого, зятя альфонса Міші Румина? Ко вповість шо тот товстозадмй сомар творить то смішно у нас в податковій

Тибі 2 2016-02-23 / 01:02:20
по УМВС України в Закарпатській області
Бобич Владислав Васильович
Начальник Берегівського РВ УМВС в Закарпатській області
Організував протиправний збір коштів за прикриття контрабандних акцій, обклав даниною негласні обмінні пункти та торговців на ринках, що діють на
прикордонній території


Банк Михайло Васильович
Начальник відділу УБОЗ УМВС в Закарпатській області
Причетний до контрабанди лісоматеріалів через митниці регіону, експортовано близько 270 куб. метрів на суму понад 180 тисяч грн.
Тороній Едуард Володимирович
Т.в.о. начальника ВКМСН Ужгородського МВ УМВС в Закарпатській області
Здійснює тиск на підслідних з метою вимагання хабарів при виконанні службових обов’язків


по УМВС України в Запорізькій області

Тибі 2016-02-23 / 01:00:29
В Секретариате Президента Украины обнаружен документ с названием «Список посадових осіб МВС та ДПА України, які підлягають звільненню із займаних посад». Согласно преамбуле к «Списку…» считается целесообразным уволить с занимаемых должностей 185 руководящих работников подведомственных Кабмину структур. Оные руководители, якобы установили преступные связи и функционируют в системе коррупционных сетей.
Документ откровенно поражает отсутствием каких-либо правовых оснований для увольнения должностных лиц. Этой графы в нем просто нет – есть графа «доносы», от которой навевает временами Великой Инквизиции. Впрочем, это объяснимо. Автором сей «цимборской малявы» есть зампред СБУ Тиберий Дурдинец, ближайший сподвижник Виктора Балоги, нелегитимно возглавляющий Главное управление по борьбе с коррупцией и организованной преступности Службы безопасности Украины.

Коммерческая подоплека «Списка…» – даже очень и очень, как любил поговаривать г-н Голохвастов. Убрать все «невыгодное» СП руководство МВС и ДПА и продать почти две сотни освобожденных должностей дело весьма рентабельное.
Документ исх.№ ГУ БКОП СБУ 14/4474 от 05.06.08 и вх.№ СПУ 089/40/366-01 от 10.06.08 на 3 листах с приложением на 18 листах «Щодо корупційних проявів в контролюючих та правоохоронних органах» адресован Президенту Украины.
Исполнитель – начальник 1 Управления ГУ БКОП СБУ Репиков Александр.




Список
Посадових осіб МВС та ДПА України, які підлягають звільненню з займаних посад.
по УМВС України в Закарпатській області
Бобич Владислав Васильович
Начальник Берегівського РВ УМВС в Закарпатській області
Організував протиправний збір коштів за прикриття контрабандних акцій, обклав даниною негласні обмінні пункти та торговців на ринках, що діють на
прикордонній території


Банк Михайло Васильович

Тільки правда 2016-02-22 / 23:46:57
Янко добудовує маєток в Ужгороді, бо в нього донька в Ужгороді на юрфаці УЖНУ вчиться, тому і держиться за посаду... Але і так довго не пробуде, піде Щокін і він за ним! Теперішні заступники підуть на біржу або черваків кормити! Гангурку замовили люди з Мукачева у баню на три дні! Ті хто прислужував зальотним підуть працювати на сеть мойок по області! Так шо люди чекайте скоро прокурори на всіх мойках області!!!

Бітлян 2016-02-22 / 22:46:13
Видав тот дохтор не ділився.

шоні 2016-02-22 / 22:44:24
У нас де не пійди просять шо не так?

правда 2016-02-22 / 22:42:32
Часто знав понагліти копу положено інвалідність не давали.

петя 2016-02-22 / 22:38:24
Тот доктор хижу вуладив непудлу

Ого 2016-02-22 / 22:33:03
Прикольні! Хлопнули дохтора, для плану, швидше за все, для окозамилювання і показників боротьби з корупцією. А всі коментять суддів з прокурорами, ефект так би мовити, нє тот))) Радує, що народ не ведеться на лоховате окозамилювання. Одне шкода: потреплють нерви докторові, ну знімуть з нього ті ж прокурори пару штук зелені. На ремонт туарегів. І до речі, новини по попередньому випадку з офігенним докторським хабарем у 160 баксів, про який тут усі праведним гнівом захлиналися, проклинаючи гадів-медиків. Попросили в дохторки 8 000 баксів, лиш так, аби іі адвокати не знали. Скромненько так попросили. А ви ще щось кажете про "по-новому"

май русин 2016-02-22 / 22:18:50
Кого імили?

Мусорку 2016-02-22 / 21:41:53
А ти тоді згідно такої логіки єсть мусорок.....ви там чубайтесь з прокурорами, а нам простим смертним всерівно. Тоже мені хабар 100$~це просто, смішно, низько, позорно, з підставою. Памятайте одне-є ще і суд Божий!!!

Спостерігачу 2016-02-22 / 21:36:56
Ти майже і є той "бідний прокурор". Коли бабло брати, то за процесуального керівництва прокуратури, а як відповідати, то мусора. Чисто прокурорська логіка. Таких повноважень як у прокурора немає жоден з учасників кримінального судочинства.

Спостерігач 2016-02-22 / 21:26:44
Ви пишете про тих бідних прокурорів, які і повноважень не мають. Це мусара творять підстави, породжуючи в такий спосіб корупцію. Хоча, це самі прокурорські і пишуть про своїх колег

Янко 2016-02-22 / 21:21:50
Гроші є? А якщо знайду?

Міжгіря 2016-02-22 / 20:35:14
Чим там у вас у прокуратурі займається син лейтенанта Шмідта і турецькоподданий Пашка Русняк? Чи забрали у нього касу? Бо у Міжгірі активно займається будівництвом розважальних закладів і продовжує кришувати гральний бізнес. Мешканцям Міжгірщини весь час пояснює, що Пилипі то ніхто і всі гроші мають платити йому ПІКію.

вася 2016-02-22 / 20:25:27
Та всіх іх треба під жопу гнати. Олага, Штефванюка, сидять старі пердуни, за посаду тримаються. Шімона-шакала в першу чергу. Взяточники несчастні.

Вододя 2016-02-22 / 19:52:37
Ви зайдіть у Виноградово. Там Мореканя за бабки що хочеш продасть. Сука рідчайша. Тій гадині в тюрьмі гнити й гнити. Нихто не видить шо та падла робить

Влад 2016-02-22 / 18:58:47
Куда смотрит гнилое СБУ? Работник обласной прокуратуры Черничко Валерий пользуется новеньким авто марки vw Tuareg, зарегистрированой в Венгрии на гражданина иностранного государства. Во первых: откуда деньги на новый европеец, стоимостью 60 000€? Во вторых: с каких пор СБУ дайот допуск к гостайне иностранцам, или их шпионам? Вообще уже чокнулись? Нужно проверить всех носителей гостайны по таким фактам, так скоро и государственность и страну продадут.


НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42