Реклама B3

На Берегівщині до 2-х років тюрми засуджено чоловіка, що відібрав телефон у дівчини. Прокуратура вимагає посилення покарання

Берегівським районним судом засуджено закарпатця до двох років позбавлення волі за грабіж (ч.2 ст.186 КК України).

На Берегівщині до 2-х років тюрми засуджено чоловіка, що відібрав телефон у дівчини. Прокуратура вимагає посилення покарання

Встановлено, що 19 травня 2014 року, чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, відкрито викрав мобільний телефон від дівчини. 

Берегівська місцева прокуратура не погодилася з прийнятим рішенням Берегівського районного суду, у зв’язку з цим місцевою прокуратурою направлено апеляційну скаргу.

У місцевій прокуратурі пояснили, що призначені судом два роки позбавлення волі – це більш м’яке покарання, ніж передбачене законом, адже санкцією ч.2 ст.186 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 6 років.

До того ж, в судовому засіданні Берегівського районного суду обвинувачений вину за скоєння кримінального правопорушення не визнав, повідомляють у прокуратурі Закарпатської області.

22 лютого 2016р.

Теги: посилення, покарання, телефон

Реклама B4

Коментарі

мани-мани 11.03.2016 / 23:45:26
нема грошей? - йди в тюрягу!

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

18:05
/ 1
На Ужгородщині поліція розслідує провокативний підпал церкви
17:54
На Закарпатті судитимуть колишню очільницю Держгеокадастру за незаконну передачу землі з водосховищем
17:47
На Закарпатті лісівнику оголосили підозру через незаконну вирубку дубів на 5,2 млн грн Фото новина
17:41
На Рахівщині затримали харків'ян, які під виглядом "швидкої" переправляли "ухилянтів" до Румунії Фото новина
17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 2
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 2
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 7
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
» Всі новини