За 2 дні на Закарпатті затримали вантажівки з 55,5 м куб деревини з сумнівними документами

Так, 19 лютого хустські правоохоронці затримали автомобіль «ЗИЛ», завантажений близько 5 м куб деревини. Документи на букові дрова, які перевозив 23-літній мешканець села Довге, що на Іршавщині, виявилися сумнівними.

За 2 дні на Закарпатті затримали вантажівки з  55,5 м куб деревини з сумнівними документами

19 лютого хустські міліціонери, спільно з міжгірськими колегами,  зупинили автомобіль «FAW». 33-річний чоловік, крім того, що не мав відповідного реєстраційного свідоцтва на власне авто, незаконно перевозив 6,5 м куб хвойного лісу. Як пояснив шофер, деревину він придбав для власних потреб на Івано-Франківщині і віз додому, в село Драгово.

А наступного дня під пильне око міжгірських правоохоронців потрапив львів'янин, що перевозив з Івано-Франківської області в Міжгір'я 23 куб м необрізаних дощок з дуба. Під час перевірки документів водій надав сумнівну – без номера – накладну.

Вчора 20,18 м куб деревини породи дуб намагався перевезти через блокпост у Нижніх Воротах, що на Воловеччині, 38-літній кіровоградець. Вантаж без належного оформлення він повинен був доставити з Полтави до Виноградова.

У всіх випадках автомобілі з вантажем доставлено на спецмайданчики відділів міліції.

Обставини справ з'ясовуються, повідомили в прес-службі закарпатських правоохоронців.

21 лютого 2016р.

Теги: деревина, дуб, дрова

НОВИНИ: Кримінал

17:50
Суд обрав запобіжний захід підлітку, який відкрив стрілянину в школі на Закарпатті Фото новина
11:00
На Закарпатті підлітку повідомили про підозру за стрілянину у школі Фото новина
15:19
/ 2
На кордоні затримали громадянку Словаччини, яка вивозила українок у сексуальне рабство Фото новина
00:36
/ 1
Cтрілянину підлітка з пістолета в ліцеї Чопа розслідують як терористичний акт Фото новина
18:29
На Закарпатті судитимуть 15-річного водія, який спричинив смертельну ДТП Фото новина
15:44
/ 3
Жителю Берегова, який викрав жінку з дитиною і стріляв у поліцейських, загрожує довічне ув’язнення Фото новина
17:51
/ 1
Водій, який спричинив смертельну ДТП на Закарпатті, отримав 5 років тюрми
16:31
На Закарпатті повідомили про підозру чоловіку, який викрав жінку з дитиною та відкрив вогонь по поліцейських
13:09
В Ужгороді чоловіка засудили до 13 років за жорстоке вбивство Фото новина
17:04
/ 2
Поліція оприлюднила деталі резонансного викрадення жінки з 3-річною дитиною на Закарпатті Фото новина
15:23
На Берегівщині затримали чоловіка, який викрав жінку з дитиною і відкрив вогонь по поліції Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті та Прикарпатті викрили підпільний тютюновий бізнес Фото новина
15:12
/ 1
В Ужгороді на Великдень патрульні блокували авто в орієнтуванні з п'яною водійкою за кермом
13:31
У Ясіні на Рахівщині 24-річний прикарпатець "конфліктно" стріляв з "травмата" у 23-річного місцевого жителя Фото новина
12:18
Суд залишив іноземця, який зґвалтував неповнолітню у Мукачеві, під вартою Фото новина
17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 6
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
» Всі новини