На Закарпатті триває збір книжок у рамках акції "Допоможи ровесникам зі Сходу"

Наприкінці минулого року, в грудні, управління культури Закарпатської ОДА оголосило про початок благодійної акції "Допоможи ровесникам зі Сходу", в рамках якої зібрані книги для дітей передаватимуть у бібліотечні заклади Луганської і Донецької областей за допомоги волонтерів.

На Закарпатті триває збір книжок у рамках акції "Допоможи ровесникам зі Сходу"

Перший такий вантаж відбув на Луганщину 15-го січня. Лише за місяць дії акції зусиллями небайдужих удалося зібрати понад 400 книг, серед яких – доробки сучасних українських літераторів, значною мірою, закарпатських авторів, а також – програмні твори зарубіжних письменників, енциклопедичні видання та ін.

Участь у першому етапі акції взяли установи культури різних районів. Найбільш відчутну книжкову допомогу надали Великоберезнянська, Воловецька, Тячівська і Свалявська районні дитячі бібліотеки, Мукачівська міська дитяча бібліотека, а також обласна бібліотека для дітей та юнацтва, що є координатором акції і на базі якої, власне, відбувається кінцевий збір і пакування книжкових подарунків.

Окрім того, долучилися до акції і працівники обласного художнього музею ім. Й. Бокшая й академічного обласного театру ляльок "Бавка".

Акція безстрокова, тож благодійний збір книжок триває. До участі в ньому закликають не лише працівників культурної галузі, але всіх охочих – кожного, хто усвідомлює, наскільки важливими для малих мешканців Східних областей сьогодні можуть стати українське слово та сповнена добром дитяча книжка.

Наразі зібрано ще близько 50-ти книг. А щойно чисельність сягне кількасот, плануватимуть чергове відправлення, повідомили Закарпаття онлайн в управлінні культури Закарпатської ОДА .

18 лютого 2016р.

Теги: книги, Схід, діти

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 4
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
00:50
/ 2
Суд в Ужгороді покарав працівницю митниці за хабарництво штрафом
» Всі новини