Закарпаття в першому кварталі має залучити на військову службу за контрактом 560 солдат-сержантів та 60 офіцерів запасу

Питання організації та проведення заходів в області по залученню громадян на контрактну службу у Збройних Силах України обговорили під час наради в Закарпатській обласній адміністрації.

Закарпаття в першому кварталі має залучити на військову службу за контрактом 560 солдат-сержантів та 60 офіцерів запасу

Участь у нараді взяли керівники обласного військового комісаріату, а також представники обласного центру зайнятості, правоохоронних органів, департаменту освіти та науки й охорони здоров’я облдержадміністрації.

Як поінформував військовий комісар Закарпатського обласного військкомату Олег Вінницький, наразі основну увагу в країні зосереджено на комплектуванні Збройних Сил військовослужбовцями за контрактом. У зв’язку з цим рішення про проведення чергової хвилі мобілізації відкладене.

«Закарпатська область має завдання залучити на військову службу за контрактом протягом першого кварталу 560 солдат-сержантів та 60 офіцерів запасу. Це завдання – на чотири етапи. Протягом першого ми залучили на контрактну службу 66 закарпатців», - повідомив Олег Вінницький.

За результатами наради керівникам районів та міст доручено спільно з військовими комісаріатами області проводити системні агітаційні заходи серед краян про відбір на військову службу за контрактом. Зокрема, розмістити у громадських місцях матеріали про вимоги до кандидатів та перелік спеціальностей, за якими проводиться відбір.

У районах та містах також слід затвердити перелік лікувальних закладів для забезпечення медичного обстеження кандидатів, а також визначити необхідний склад відповідальних лікарів-спеціалістів.

Головному управлінню Національної поліції в Закарпатській області рекомендували сприяти кандидатам на військову службу за контрактом та кандидатам на навчання до вищих військових навчальних закладів  в отриманні довідок про відсутність судимості. Центрам зайнятості -популяризувати вакансії військових професій.

«Представникам військкоматів спільно з професійними військовими  слід чим частіш інформувати населення через через засоби масової інформації щодо проведення відбору громадян на військову службу за контрактом. Необхідно підготувати цикл передач з військової тематики», - наголосив Олександр Петік. Представники військкомату також зазначили, що проводитимуть агітаційну роботу серед випускників навчальних закладів щодо проходження військової служби за контрактом та вступу до вищих військових навчальних закладів, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

16 лютого 2016р.

Теги: контракт, військова служба, сержанти, офіцери

НОВИНИ: Соціо

15:25
Вчителька з Іршави відзначила 101-й день народження
09:06
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 10 квітня
15:08
У Тячеві зустріли захисника Михайла Мендикаша, який повернувся з російського полону Фото новина
12:43
/ 2
Закарпатець Іван Петрецький повернувся додому з російського полону Фото новина
10:03
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Тарасом Балогою Фото новина
08:58
Графік відключень електроенергії на 9 квітня оприлюднили на Закарпатті
18:00
/ 2
В Ужгороді відбулося прощання із Героєм Віталієм Бичаком Фото новина
17:19
У Мукачеві виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
15:26
/ 1
У Рахові попрощаються з військовим з Харкова Максимом Арсеньєвим Фото новина
12:46
/ 3
На Закарпатті посадовця підозрюють у створенні незаконного сміттєзвалища Фото новина
09:09
У Карпатах зникли двоє українців Фото новина
18:05
/ 2
Офіційно підтверджено загибель захисника із Виноградова Максима Абеля Фото новина
15:36
У Мукачеві затримали нетверезого водія BMW Фото новина
14:38
/ 1
У селі Ділове на Рахівщині в останню дорогу провели полеглого воїна Богдана Водоша Фото новина
13:25
/ 2
Ужгород готується до піку цвітіння сакур Фото новина
12:55
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віталієм Бичаком Фото новина
16:52
/ 1
На Закарпатті ліквідували два канали незаконного переправлення через Тису Фото новина
12:51
/ 2
На Закарпатті затримали трьох порушників біля словацького кордону Фото новина
19:29
/ 1
Війна забрала життя захисника із Королева на Берегівщині Іштвана Густі Фото новина
18:02
На Ужгородщині зупинили нетверезого водія без прав Фото новина
11:17
/ 5
Як ужгородці освячували великодні кошики Фото новина
16:55
/ 1
На війні поліг захисник із Полянської громади Євген Бендас Фото новина
14:33
/ 6
Фіктивний шлюб заради виїзду за кордон викрили на Закарпатті Фото новина
13:06
/ 2
У Мукачеві велосипедист потрапив під колеса автомобіля Фото новина
16:38
/ 1
На війні поліг Герой із Ділового на Рахівщині Богдан Водош Фото новина
» Всі новини