Встановлено, що посадовці міськрайуправління Держкомзему у Міжгірському районі та Міжгірської РДА в порушення вимог Земельного кодексу України, Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», Указу Президента України за №720/95 від 08.08.1995 «Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям» внесли зміни в «Схему поділу земель колективної власності на земельні ділянки (частки, паї)» колишнього КСГП «Шипіт» на території Пилипецької сільської ради Міжгірського району, що в подальшому надало можливість незаконно вивести пайові землі з обмежень щодо їх приватизації іншими громадянами - не членами колективного сільськогосподарського підприємства «Шипіт».
Наразі у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Пилипець 2016-02-16 / 11:12:43
Щуряку на гілляку!!!
прок 2016-02-16 / 08:44:29
Ніяка.Він працював на той час на підриємстві.Питайте Наталю.
земля мовчить? 2016-02-16 / 08:11:20
А яка роль міжгірського нач. зема Шовака в отій оборудці прокрутці?
міклуш 2016-02-15 / 22:57:39
це щур який займає посаду головирайради зпорушенням, це він викупив та розпродав землю
Верховинець 2016-02-15 / 22:18:49
щура який був головою рда тоді ледидового пуцера разом із сашком Пнталом земельним деребанщиком главним партейкі воров і бандюків Янека на нари !!! Нараз!!
Адмін 2016-02-15 / 22:15:32
Це не фото, а просто ілюстрація паїв. Коли ми розміщаємо фото, які мають відношення до теми публікації, то в кінці заголовку зазначається (ФОТО), яке в стрічці новин на головній сторінці відображається як зображення фотоапарата.
Тому, давайте кожен буде робити свою роботу, а не вказувати, що, кому і як робити? ОК :)
Адміну 2016-02-15 / 22:01:45
Для чого в статтю розміщуєте фото 40 річної давності. Ви покажіть те чого домоглись земельники на сьогоднішній день - будяки, осот, ожина замість виноградників інший чортиполох. Головне завдання земельного департаменту не бабло заробляти а покращення родючості землі, все інше похідне. Бо це ваше фото можливо запозичено навіть з Австрії. Просьба в майбутньому розміщати вкладки з виноградників перед селищем Середнє.
Гуцул 2016-02-15 / 21:13:59
Щур стопудово. Тобі уже давно пора за грати щурику!!!