У зв'язку з успішною блокадою російських вантажів на Закарпатті активізувалася п'ята колона – Автомайдан (ФОТО)

Через блокування на Свалявщині траси міжнародного значення Київ-Чоп людьми, що назвалися підприємцями, активісти місцевого ЄвроМайдану просять бути готовими до прямих акцій Автомайдану в разі провокацій.

У зв'язку з успішною блокадою російських вантажів на Закарпатті активізувалася п'ята колона – Автомайдан (ФОТО)

"Після успішної акції з блокування російських вантажів активізувалась 5-та колонна на Закарпатті! 

У відповідь на блокування вантажівок агресора йовбаки-тітушки заблокували рух УКРАЇНСЬКОГО автотранспорту.

Просимо всіх бути готовими до прямих акцій Автомайдану", - йдеться у заяві ужгородського ЄвроМайдану. 

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні у відповідь на "ведмежу блокаду" закарпатські підприємці перекрили дорогу в селі Сусково, що на Свалявщині. Як відомо, місцевий криміналітет, тим більше на Свалявщині, підпорядкований переважно народному депутату, екс-"регіоналу" Михайлу Ланю (кримінальна кличка "Блюк"), який перебуває в тісному контакті з Віктором Медведчуком. Депутати від контрольованої ним партії "Відродження" входять до "широкої коаліції" в облраді, створеної за участі Г.Москаля. 

Після двогодинного блокування автотраси протестувальники розблокували рух транспорту і вирішили надіслати лист-звернення до керівництва країни.

УВАГА ! Після успішної акції з блокування російських вантажів активізувалась 5-та колонна на Закарпатті ! У відпов...

Опубліковано Євромайдан Ужгород 15 лютого 2016 р.
 

15 лютого 2016р.

Теги: п'ята колона, Автомайдан, блокування, вантажі

Коментарі

ось де русинів чекають 2016-02-16 / 13:49:41
Идея о том, чтобы поселить за Урал беженцев из Украины, была предложена депутатами Госдумы от КПРФ. Инициатором выступил Сергей Обухов. Однако вчера, 15 февраля 2016г. Минвостокразвития России рассмотрели этот вопрос и решили его поддержать. Поэтому вскоре ведомством будет разработана специальная целевая программа — называться она так и будет «добровольное переселение в Сибирь и на Дальний Восток людей, вынужденных бежать из Украины».

Пудгузникам лже русинським 2016-02-16 / 09:21:13
Русини Закарпаття вважають вас великою ганьбою всього русинства!

Степан Крук Василий Подкарпатская Русь 2016-02-16 / 09:16:54
Піди на сповідь до Димитрія Сидора! До Кирилла не потрапиш - патріоти на перевалі не дрімають. Подумайте про свої душі всі троє!

патріот 2016-02-16 / 09:07:27
бридко дивитися на цих "каміонщиків" і соромно, що серед нас є такі "люди". Тоді коли на Сході наші хлопці в болоті, деколи голодні, воюють, ця бидлота виходить на трасу звільняти російські фури. Хлопці в країні війна, ви хочете аби москалі прийшли на Закарпаття і ми мочали жити так як живуть на Донбасі. Якщо буде так то ви будете робити на інші уже , на пітерські московські, донецькі банди. Якщо хочете, вперед!

Степан Крук 2016-02-16 / 08:20:16
Вдивіться в ці обличчя та запамятайте їх. Ворог поряд, ворог серед нас!

Степан Крук 2016-02-16 / 08:18:07
Хлопці в Нижніх Воротах блокують фури агресора. "Тітушки" в Сваляві вчора блокували українських перевізників, Уловіть різницю!

до власті імущих 2016-02-16 / 08:06:09
Сю братію з фотографій на великий список пофамільно посортувати - кого на срочну службу відправити поблище до Донецька порох нюхати в повітрі, а ко служив прогнати в посиленому навчанню через Яворівський полігон та на ротацію в Донецьк- лем там най пофраєруют перед руськими танками так як марширують по асфальту. І в атаку вперед! До бою свалявскі козли!

федя 2016-02-16 / 07:47:28
СБУ ало тут пахне сепаратизмом не спіть,чи ви заодно з баньдюками.

Федя 2016-02-16 / 07:38:07
Настоящий далекобійник сам вийде і заблокує російські фури , тому що знає , як знущаються російські менти і таможня над Українськими водіями. Хто їздив до РАШІ той знає.А це вийшли баньдюки , які обкрадають Український народ.Всіх зловити і відправити на Донбас най понюхают пороха.

Гентеш 2016-02-16 / 07:23:18
Якщо Генадій Генадієвич дійсно людина Слова, то має дати Воєнкомату Вказівку Всіх Тих Зарічан і Іршавчан і Дербальових Мукачівців які є ПЯТОЮ КОЛОННОЮ і Возять товари Вбивцям в Москву і туй в Закарпатті починають Бунтувати, Перевірити поіменно всіх 5000 тисяч цих каміонщиків, які за БАБЛО зароблене в Рассеї ВІдкупилися у продажних Воєнкомів, із НИХ Сформувати Ще одну Закарпатську Каміонну Бригаду ЗСУ і послати їх на СХІД ПАДЛЮК!!!! В АТО баригів холуїв Москви , бо там гинуть Українці а уни товстопузі каміонщики туй бунтувати за Кацапські гроші Починавуть і перекривати Дороги! Геннадій Геннадієвич, всіх перевірте через воєнкомати, у них всіх КУПЛЕНІ БІЛІ БІЛЕТИ за 3-5 штук Баксув і нико з Них в армію нейде, фаміліі іх на кордон погранцям і най туй будуть падлюки на полігонах а не по рашці колесити! ЧЕКАЄМЕ

Степан Крук 2016-02-16 / 07:15:59
Верховний Йовбанат Медведчука-"Блюка" - пята колона Путлера!!!

Верховинець 2016-02-15 / 22:21:57
Все уже рішили! ведмедчук доручив Вітькові Антибіотику депутату жопоблока облради створити Закарпатську бандитску самооборону йовбаків- тітушків і семому їі очолити! Уже тиждень Блюк Мішо і Антибіотик труть в Антаресі на цю тему і шивуть форму

Довбуш 2016-02-15 / 21:56:59
Путіна зупинить тільки всенародний гнів та ватра під ногами.

Степан Крук -ОД 2016-02-15 / 19:57:34
Кримінал не має кордонів. Свалявські братки в темі з руськими братанами. Такий собі йовбачий інтернаціонал!

рома 2016-02-15 / 19:52:32
еліта щурів

О.Д. 2016-02-15 / 19:45:41
Так тітушки, звичайно ж, пане Степане! Тому їх зарадили як противагу акції, яку розпочали патріоти, і яка, судячи з усього, дуже допекла Росію. Зарядили, відповідно, в інтересах Росії і всупереч інтересам України...

Степан Крук 2016-02-15 / 19:41:06
Влада може реально допомогти перевізникам. Не ряженим. а справжнім. Україна має запровадити дзеркальні міри, а саме ставити на площадки російські фури, так як робить Росія з нашими авто. Тоді ці "перевізники" зможуть ловити руські фури, котрі вїзджають з Європи. Це допоможе перевізникам повернути свій транспорт. Воюйте з Росією за свої бізнесові інтереси, а не з Україною! Якщо ви не тітушки, звичайно!

В. Піпаш 2016-02-15 / 19:37:11
Я приєднуюся!

ІВАН 2016-02-15 / 19:29:37
На третьому фото згори - "дають" гроші "за участь"?

Молодці 2016-02-15 / 19:16:38
Накінець проснулися!

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини