Через приховані сигарети митники вилучили вантажівку вартістю понад 2 млн грн (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 13 лютого 2016 року, на митному посту "Тиса" працівники Закарпатської митниці ДФС та Чопського прикордонного загону припинили спробу незаконного переміщення тютюнових виробів.

Через приховані сигарети митники вилучили вантажівку вартістю понад 2 млн грн (ФОТО, ВІДЕО)

Як повідомляло Закарпаття онлайн, перемістити цигарки намагався громадянин України, який вантажним автомобілем "Volvo" з напівпричепом "KRONE", віз в Угорщину колоті дрова з бука.

Так, згідно з поданими до митного контролю водієм товаросупровідних документів, а саме: CMR, інвойсу, митної декларації, через митний кордон України в митному режимі "експорт" переміщувався товар "Деревина паливна, колота, дрова бук (Fagus silvatica), товщиною – 6-16 см, довжиною – 31-33 см, упаковані у ящики дерев'яні, загальною вагою брутто 22 500 кг та вартістю 500 євро". Відправник товару приватне підприємство, яке зареєстровано в Закарпатській області, а одержувач – угорська фірма.

Під час проведення митного контролю та огляду транспортного засобу встановлено, що у напівпричепі знаходиться вантаж, який відповідає найменуванню та кількості місць, заявлених в товаросупровідних  документах.

Однак, в передній частині напівпричепа були виявлені не заявлені в митних деклараціях та приховані від митного контролю тютюнові вироби, а саме:
1) 14 400 пачок "Rothmans" з фільтром вітчизняного виробництва, з акцизними марками України;
2) 4 800 пачок "Compliment Super Slims" вітчизняного виробництва, з акцизними марками "FOR DUTY FREE ONLY";
3) 9 300 пачок "NZ Gold  Super Slims" іноземного виробництва, без марок акцизного збору.

Сигарети знаходились в спеціально виготовленому тайнику. Доступ до них став можливим після демонтажу фальш-стінки з внутрішньої сторони напівпричепа.

Загальна кількість прихованих від митного контролю тютюнових виробів становить 28 500 пачок.

Відповідно до маркування, наявного на упаковці виробника, вартість тютюнових  виробів, а саме - "Rothmans" - 158 400 грн, в той же час вартість "Compliment" Super Slims" та "NZ Gold Super Slims" потребує додаткової оцінки із залученням експерта.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовленого сховища.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил. На підставі статті 511 МКУ вилучено цигарки, транспортний засіб вартістю майже 2 млн 312 тис грн та напівпричіп – близько 600 тис грн, повідомили Закарпаття онлайн у відділі комунікацій Головного управління  ДФС у Закарпатській області.

13 лютого 2016р.

Теги: сигарети, вантажівка

Коментарі

асс 12.04.2016 / 23:48:18
дали на лапу тасправу прикрили

НОВИНИ: Кримінал

11:55
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
10:03
/ 2
26-річну жінку підозрюють у вбивстві військового в Ужгороді на замовлення з рф Фото новина
18:01
Ексдиректора аеропорту Ужгород судитимуть за службову недбалість Фото новина
16:27
/ 10
Депутата Ужгородської міськради Маєрчика судитимуть за приховування активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
» Всі новини