В Ужгороді презентували освітню систему Словацької Республіки (ФОТО)

Метою презентації було ознайомлення молодих людей з освітньою системою Словаччини та презентація державних ВНЗ східної Словаччини, які пропонують можливість отримання безкоштовної вищої освіти для громадян України.

В Ужгороді презентували освітню систему Словацької Республіки (ФОТО)

12 лютого 2016 року у приміщені спеціалізованої ЗОШ № 4 за ініціативи ГО "Словацько-Український Центр Партнерства", ГО "Закарпатська громада" та за підтримки обласної культурно-освітньої організації "Matica slovenská", управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської  ради та МГО "Асоціація молодіжних ініціатив краю" відбулась презентація "Освітня система Словацької Республіки та можливості навчання громадян України".

Саме вища освіта є фінальним етапом підготовки молодих спеціалістів, тому є дуже важливим надати молодим людям знання, які допоможуть їм розбудовувати сучасну європейську Україну. 

"Сьогодні на даному заході були присутні співвітчизники з усієї території України. Проведення презентації було заплановане в приміщені Центру словацької культури. Але через велику кількість гостей, а відвідувачів прийшло близько 200, ми змушені були терміново переміститися до школи. Дуже приємно було вітати серед університетів представників Кошіце. Адже, як відомо, це місто-побратим Ужгорода. І ця співпраця буде тільки посилюватись", – сказав голова правління ГО "Закарпатська громада" Кондратюк Борис.

На презентації були присутні представники, відповідальні за міжнародні стосунки та співпрацю таких ВНЗ як Технічний університет міста Кошіце, Університет Павла Йозефа Шафарика в Кошіце та Прешовський університет у Прешові.

"Ми раді великій зацікавленості цією зустріччю зі Словацькими університетами. І вже  плануємо продовження у вигляді індивідуальних консультацій, тому завтра, 13 лютого о 10.00 запрошуємо вас до Центру cловацької культури" - зазначив голова "Словацько-Українського Центру Партнерства", повідомила прес-служба ГО "Закарпатська громада".

12 лютого 2016р.

Теги: освітня система, презентація, Словаччина

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини