На Закарпатті неподалік кордону з Угорщиною затримали 7 нелегалів з Туреччини, серед яких – і дитина

Сьогодні у результаті проведеної спільної міжнародної операції українських та угорських прикордонників було виявлено чергову групу нелегальних мігрантів.

На Закарпатті неподалік кордону з Угорщиною затримали 7 нелегалів з Туреччини, серед яких – і дитина

У ході заходів прикордонники Мукачівського загону виявили на ділянці відділу «Косино» групу нелегальних мігрантів, які незаконним шляхом намагалися потрапити до Угорщини. Всього прикордонний наряд неподалік лінії державного кордону спинив сім громадян Туреччини, серед яких була і дитина. З їх слів вони слідували до країн ЄС у пошуках кращої долі. Оперативно було з’ясовано, що дані особи «подорожували» не самі. Відразу українські прикордонники поінформували своїх угорських колег. Вже за деякий час прикордонники сусідньої країни затримали поблизу кордону ще 5 громадян Туреччини. В даний час тривають перевірочні заходи.

Пробираючись в країни ЄС через Закарпаття незаконні мігранти нерідко беруть з собою малолітніх дітей, тим самим наражаючи їх на смертельну небезпеку, адже подорожі гірською місцевістю в холодну пору можуть призвести до трагічних наслідків. І прецеденти тому вже є.

Нагадаємо, що всередині січня прикордонники Мукачівського загону затримали групу з 11 нелегальних мігрантів з Афганістану. Серед них було 7 дітей різного віку. Ще 14 афганців, з яких 3 малолітніх дітей, спинили на цьому напрямку наприкінці січня. З 2 дітьми 3 афганців «подорожували» декілька днів тому та були виявлені охоронцями кордону відділу «Велика Паладь».

Загалом з початку року на всіх ділянках кордону співробітники Держприкордонслужби виявили 180 мігрантів, які намагалися незаконно перетнути український кордон. Шоста частина з них становлять діти різного віку.

12 лютого 2016р.

Теги: нелегали, Туреччина, дитина

НОВИНИ: Кримінал

15:00
/ 5
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
» Всі новини