Обшук у квартирі майора Зотова у Мукачеві здійснювали за заявою кримінальника "Клоуна"

Шукали гранати, вибухові речовини, одяг з частинками від тих речовин. Нічого не знайшли, повідомляє лідер спортивно-патріотичної організації "Карпатська Січ" Тарас Деяк.

Обшук у квартирі майора Зотова у Мукачеві здійснювали за заявою кримінальника "Клоуна"

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні до ветерана АТО, офіцера ЗСУ Дмитра Зотова у Мукачеві міліція навідалися до хати з обшуком. Як пояснили правоохоронці, санкціонований обшук здійснювався через заяву мукачівця, на подвір'ї якого наприкінці січня вибухнула граната РГД-5.

Нині ж з'ясовується: заяву до міліції подав кримінальний елемент Я. Козманко, відомий на прізвисько "Клоун", який торік у листопаді здійснив напад на майора Дмитра Зотова, зламавши йому щелепу. При цьому, як повідомляє лідер СПО "Карпатська Січ" Тарас Деяк, із обшуком до Дмитра Зотова навідалися надоперативно: санкцію суд видав лише учора, тоді як до квартири Зотових міліція навідалася вже нині зранку, ще затемно.

"У рамках кримінального провадження по УВАГА! - "потерпілому" Козманко Я.Г. ("Клоуну") на подання клопотання слідчого Нацполіції Мукачівський суд видав дозвіл на проведення обшуку будинку Зотова Д.Д.. 

Так, за заявою того самого Клоуна, який три місяці тому напав на добровольця, ветерана війни майора Зотова Дмитра. Нашого бойового побратима представляють громаді, як головного "бомбіста" Мукачева, грозу кримінального авторитету і нацполіції, які, прикриваючись власноруч написаними заявами, намагаються натиснути на Зотова і націоналістічний рух Закарпаття в цілому (в майбутньому заяви та обшуки збільшаться на патріотів краю).

Варто відмітити, наскільки оперативно це все було зроблено (суд дозволив общук лише вчора ввечері), навідміну від відкриття кримінального провадження у справі Козманка "Клоуна", слідчі дії якого тривають уже третій місяць.

Менти, напряму пов'язані з криміналітетом, діють спільно і єднаються з метою придушити рух спротиву. Продажні правоохоронні органи, продажні суди, продажні прокурори, слідчі, бандити - звертаємось до вас. Запам'ятайте : нас не знищити. І за кожну дію на вас чекає розплата.

По обшуку пару слів - прийшли зрання, ніхто їх не впускав доки не посвітліло на вулиці, доки не приїхала патрільна поліція, адвокат та поняті. Шукали гранати, зривчаті речовини, одяг з частинками від тих речовин - не знайшли", - повідомляє Тарас Деяк.

А тепер найцікавіше по обшуку Зотова. РЕПОСТ вітається.В рамках кримінального провадження по УВАГА! - "потерпілому" Коз...

Опубліковано Тарасом Деяком 11 лютого 2016 р.

 

11 лютого 2016р.

Теги: обшук, Зотов, кримінальник, Клоун, заява

Коментарі

Укр 12.02.2016 / 12:07:51


Поясніть мені, як може людина, пов"язана з криміналом робити такі речі? Та ти вже не бандит, а сука, яка побігла із заявою до мусорів. На іншій мові - стукач! П***здец, який зараз кримінальний світ пішов ссучений


R L 11.02.2016 / 22:34:11
ШАНОВНІ
ЗАПАМЯТАЙТЕ
БАЛОГА БУВ Є І БУДЕ, МОСКАЛЬ ПРИЙШОВ І ПІДЕ...
БАЛОГУ ЩЕ НІКОМУ НЕ ВДАВАЛОСЬ НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ НАГНУТИ, ХОЧ ВІН НЕ ІДЕЛЬНИЙ.
НЕ СМІШІТЬ МОЄ "ПОЛО"

565 11.02.2016 / 21:00:30
Ти махно великий фешак, язиком як помелом махати. А люди просто розум мають і не роблять того, до чого чи підбиваеш.

махно 11.02.2016 / 20:53:16
ейсі патріоти лем бла-бла знауть та уже мали закидати гранатами пів мукачева і ода і суди і прокуратуру айбо незакидууть бо ссикуни

Михайло 11.02.2016 / 20:07:53


Коментар видалено. Адмін


питьо 11.02.2016 / 16:16:54
петьовка сам нагнувся, а АТОшникам треба робити висновок - не промахуватися.

Степан Крук- учаснику 11.02.2016 / 14:46:29
Балогу нагнути не можливо! Не буде він голосувати за "статус". А Питьовку вже нагнули...

Учасник 11.02.2016 / 13:54:13
Ви тут смієтеся , а вже відбувся
конкретний НАЇЗД на Семенченка ,на жаль не без "допомоги"(зради) однополчан .Матіос сам себе видав що
замовлення пішло від ложкіна .
Співпрацює з матіосом боєць "Донбасу"
костанчук ,може памятаєте ,був зпмішаний у грязних виборах на Чернігівщині,був у команді березенка ,
кореша кондитера .Я думаю через Семенченка наїзд іде на "Самопоміч"
Як будуть нагинати Балогу ,щоб голосував за "асабливый статус" Можна
лишь гадати.

Стара курва 11.02.2016 / 13:41:40
п. Г. Москалю
та у його прокуратуру
Заява
Добровільно повідомляву, што чула"м про те, што гражданін О. зберігає атомную підводну лодку "Генерал Грант". Зазначеная натовская лодка, путьом потаканія консула Буряновой, контрабандним путьом била завезена Дибі із заграниці, вона має крилаті ракети. За лічним наказом амеріцького конгресмена Маккейна її капітаном призначено Зотова, обиск у якого уже сделано. Як мені случайно сказав муй любовник (вун є істочніком інформації) планіруєтся сделать удар крилатув ракетов із атомной бомбов по помещению закарпатськуй ОДА, де сидете ви, глубокоуважаїмий пане генерале Москаль. Утправте проти Диби беркут. Прошу прійнять мери, чтоби не допустити Третью міровую войеу. Она, нам многонаціональним закарпатцям - не нужна.

О.Д. 11.02.2016 / 13:25:55
Не п'ю, не курю (бамбуки теж не курю :) ), не ширяюся, зброю не люблю і готовий взяти до рук виключно на захист своєї Батьківщини. Тому мусять хіба що підкидати ))

А якщо серйозно, то цей режим вже зайшов значно далі, ніж режим Януковича. І що найгірше - за спиною Москаля чітко видно сірий силует Медведчука.

??? 11.02.2016 / 13:19:39
Господи, звільни наш край від бандюків на чолі з паханом - москалем. Сомалі - відпочиває.

Степан Крук 11.02.2016 / 13:12:00
Бамбуки! Бамбуки повинні бути мішенью для дослідження правоохоронних органів! Де взяв, чому ростуть в Закарпатті, чому не мерзнуть? Що в бамбуках? Бамбуки Диби і міжнародний тероризм: посаджено спеціально, як прихисток бійців "Ісламської держави"? Хто фінансує цю бамбукову хащу? Не так все просто з Дибою, як видається!

ІВАН 11.02.2016 / 12:39:18
А ще (це я вже підсказую Москалю): у кафе у Диби в акваріумах, під маскуванням змій, насправді може зберігатися військовий підводний човен.

ІВАН 11.02.2016 / 12:33:29
Та ви про що? О. Дибі, гадаю, слід очікувати обшуку у приміщенні редвкції сайту (а може - і вдома) за підозрою якогось "громадянина" про зберігання Дибою гранатометів (а чого і не танків), героїну, чи, на крайній випадок - мігрантів. Саме такого ходу, мабуть слід очікувати від Москаля.

Учасник 11.02.2016 / 12:27:06
Невстигаємо відслідковувати МАРАЗМ
нинішньої "влади"-банди ...

Степан Крук 11.02.2016 / 12:26:00
Зверніть увагу! Заяву проти Зотова подає не громадянин, котрому кинули гранату у двір, а сторонній в цій справі "Клоун". Це не завадило міліції провести санкціонований обшук в квартирі Зотових. Чи не видається вам це дивним? За зумисний наклеп "Клоун" повинен понести покарання... Якщо, звичайно, Москаль не буде проти. Я впевнений, що в цій справі без щупальців цього "останнього ( посліднього) москаля" нічого не відбувається.

ІВАН 11.02.2016 / 12:12:30
Що тут не зрозуміло. При владі у Закарпатті - агентура ФСБ Росії. Їх завдання - робити все, щоб послабити Україну, послабити патріотичний рух, постаратися взагалі його винищити, з цілеспрямованою метою - знищення обороноздатності України. Питання лише чому ця агентура діє так нахабно і відверто? Невже її резидент - Москаль втратив елементарні почуття переляку? Чи гадає, що встигне втекти? Чи просто повне шизо?

Дід Микола 11.02.2016 / 12:06:02
а як прізвище того слідчого, що надав санкцію на обшук?

Степан Крук 11.02.2016 / 12:01:46
Маразм! Місцева влада на чолі з координатором Москалем наривається на міжнародний скандал! "Клоуна" визнали потерпілою особою (особою, а не людиною), хоч щелепа зламана в Діми. "Клоун" - член збройної кримінальної групи, а обшук роблять в оселі Зотових. Очевидно, що співпраця Зотових (Наталка - начальник відділу соціального захисту населення Мукачівської міської ради) з "кланом Балогів" та явна співпраця Москаля з криміналітетом "Блюка" породила упереджену та провокативну позицію правоохоронців до Дмитра. Але, запевняю всіх песимістів, свавілля не пройде!!!

Йовжі з Мункача 11.02.2016 / 11:57:43
бандюк Клоун через якого роблять шмон у Патріота АТо Зотова і який його побив а АЗС кожен день сидить в Мішова Блюка в його резиденціі в Антаресі і тре там делюги з Блюком тому й така криша у нього велика

НОВИНИ: Кримінал

11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 10
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
» Всі новини