Жовтий — «Берегиня»: робота з сім'єю, вивчення її історії, родових коренів. Шефська допомога пенсіонерам та інвалідам.
Червоний - «Червона калина»: збирання фольклору, народних пісень, казок, приказок, які здавна збереглися у нашій місцевості.
Рожевий - «Дивоцвіт»: пошук та збирання звичаїв та традицій, що побутували в нашому .маленькому регіоні.
Зелений - «Чисте джерельце»: охорона природи, екскурсії в ліс з метою очищення потічків, берегів, річок, проведення бесід з екології.
Синій - «Котигорошко»: організація турпоходів, екскурсій, оздоровлення, заняття спортом, вивчення народних ігор та розваг.
Бірюзовий - «Сонячне Закарпаття»: вивчення історії рідного села та краю. Збір матеріалів про видатних людей, виходців із села.,
В кожному з цих напрямків об'єднано учнів, які зібрали багато цікавого документального матеріалу про історію села, ветеранів війни - наших земляків, які в листопаді 1944 року пішли добровольцями в Червону Армію і захищали країну від фашистської навали.
Учні допомагають ветеранам війни та вдовам тих ветеранів, які не дожили до наших днів. Одночасно члени цієї шкільної організації поповнюють різними експонатами шкільний краєзнавчий музей, що вже багато років діє при школі, організовують турпоходи, екскурсії, екологічні рейди. Вони неодноразово були учасниками районних масових заходів, акцій, зустрічей пошукових загонів.
Роботі одного з напрямків - вивченню історії рідного села, його традиціям та обрядам школярі приділяють особливу увагу. Результатом їх пошукової роботи є багатий матеріал про історію нашого села, починаючи з перших згадок і до сьогодення. Гордістю пошуковців є цікаві факти про вихідців із села. Зокрема те, що ректором Ужгородського державного університету був виходець з села Обава Степан Добош, а уродженець с Дубино Іван Добош був співавтором «Карпатського Букваря».
Справжнім майстром пера був наш_земляк Василь Кохан. Його твори, сповнені легкого і веселого гумору, відомі далеко за межами нашого краю. Учні з великим задоволенням читають їх.
Робота в шкільній організації робить життя учнів цікавішим, сприяє формуванню їх уподобань, прищеплює повагу до людей, любов до рідного краю.