Про це йдеться в заявці Міністерства фінансів від 5 лютого.
У список увійшли в основному найбільші банки США, Європи і Китаю. Серед них, наприклад, Barclays, Deutsche Bank, HSBC, UBS, UniCredit, Morgan Stanley, Bank of China, Citigroup.
У списку також фігурують три російські банки: "ВТБ Капітал", Газпромбанк і Ощадбанк.
Востаннє Росія розміщувала держоблігації на міжнародних ринках у вересні 2013 року. Тоді їй ще не перекрили доступ до західних ринків капіталу. З тих пір доступ на ці ринки для росіян був закритий через санкції Заходу, запроваджені після анексії Криму. При цьому формально санкції Заходу не поширюються на державні запозичення.
У документі також зазначено, що заявки на розміщення державних облігацій підготовлені відповідно до розпорядження уряду Росії від 13 березня 2014 року.
Про це пише агентство Reuters.
Адресна допомога населенню, як пропонує Мінпромторг, буде здійснюватися за двома напрямками: покупка продуктів харчування в торговельних точках за допомогою субсидованих державою електронних карт і пільгове або безкоштовне громадське харчування, випливає зі слів заступника міністра промисловості Віктора Євтухова у відповідь на письмовий запит агентства.
"У разі підтвердження заявки (з боку претендента на адресну допомогу), у відділенні банку-учасника програми громадянину видається електронна платіжна карта для нарахування коштів (електронний продовольчий сертифікат)", - сказав Євтухов.
Представник Мінпромторгу уточнює, що це буде звичайна електронна банківська карта.
Згідно з інформацією газети Ведомости, яка посилається на план адресної програми, розроблений Мінпромторгу, він спрямований в уряд 1 лютого, а стартувати вона повинна в 2017 році.
За попереднім варіантом розрахунків, на який посилається газета, у 2017 році на програму передбачається виділити близько 140 мільярдів рублів, а в 2018 році - 214 мільярдів рублів.
"Технічно можливо направити власникам продовольчих сертифікатів додаткові кошти, які можна буде витратити тільки на придбання, наприклад, молочних продуктів, з метою підтримки відповідного виробництва в якомусь регіоні", - йдеться в коментарі Мінпромторгу.