Реклама B3

До червня на Берегівщині хочуть вирішити питання із земельними ділянками, аби перейти до будівництва об'їзної

Сьогодні відбулась спільна нарада з питань будівництва об’їзної дороги навколо міста Берегове та села Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка».

До червня на Берегівщині хочуть вирішити питання із земельними ділянками, аби перейти до будівництва об'їзної

Як зазначив під час обговорення питання голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, зараз є реальна можливість отримати фінансування для будівництва дороги. Однак потрібно, перш за все, вирішити проблему з викупом земельних ділянок у громадян.

Зараз, загалом по місту й району, невикупленими залишаються 65 ділянок, тобто 54 га. Багато з громадян не поспішають оформлювати спадщину і завершувати юридичні процедури через високу вартість послуги.

У ході наради вирішено створити робочу групу, яка, зокрема, знайшла б оптимальний вихід із цієї ситуації. Є кілька варіантів: допомогти довести до ладу документи громадян та викупити землю, надати альтернативні ділянки, або ж у судовому порядку відчужити неоформлені ділянки.

Голова обласної ради запропонував провести засідання новоствореної робочої групи вже наступного тижня.

У подальшому ж вирішено, що робоча група буде збиратися щодекадно й до червня питання по всіх земельних ділянках має бути вирішено, щоби можна було перейти безпосередньо до реального втілення проекту будівництва об’їзної дороги, повідомляють у Берегівській РДА.

Довідка

Проект затверджувався ще у 2007 році. Загальна протяжність об’їзної дороги 14,8 км з двома шляхопроводами та двома мостами. Цей шлях має стати 5-м транспортним коридором з Європи до України та збільшити пропускну здатність КПП «Лужанка». Відповідним розпорядженням Кабміну України передбачалось його завершення ще у 2010 р. Тоді кошторисна вартість його становила 149 млн грн. Наразі ж ціна будівельно-монтажних робіт орієнтовно складає 500 млн грн.

04 лютого 2016р.

Теги: обї'зна, будівництво, земельні ділянки

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:33
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 1
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 2
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 21
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
/ 1
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
13:34
В Ужгороді водій ВАЗ сів за кермо з 1,48 проміле алкоголю Фото новина
» Всі новини