До червня на Берегівщині хочуть вирішити питання із земельними ділянками, аби перейти до будівництва об'їзної

Сьогодні відбулась спільна нарада з питань будівництва об’їзної дороги навколо міста Берегове та села Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка».

До червня на Берегівщині хочуть вирішити питання із земельними ділянками, аби перейти до будівництва об'їзної

Як зазначив під час обговорення питання голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, зараз є реальна можливість отримати фінансування для будівництва дороги. Однак потрібно, перш за все, вирішити проблему з викупом земельних ділянок у громадян.

Зараз, загалом по місту й району, невикупленими залишаються 65 ділянок, тобто 54 га. Багато з громадян не поспішають оформлювати спадщину і завершувати юридичні процедури через високу вартість послуги.

У ході наради вирішено створити робочу групу, яка, зокрема, знайшла б оптимальний вихід із цієї ситуації. Є кілька варіантів: допомогти довести до ладу документи громадян та викупити землю, надати альтернативні ділянки, або ж у судовому порядку відчужити неоформлені ділянки.

Голова обласної ради запропонував провести засідання новоствореної робочої групи вже наступного тижня.

У подальшому ж вирішено, що робоча група буде збиратися щодекадно й до червня питання по всіх земельних ділянках має бути вирішено, щоби можна було перейти безпосередньо до реального втілення проекту будівництва об’їзної дороги, повідомляють у Берегівській РДА.

Довідка

Проект затверджувався ще у 2007 році. Загальна протяжність об’їзної дороги 14,8 км з двома шляхопроводами та двома мостами. Цей шлях має стати 5-м транспортним коридором з Європи до України та збільшити пропускну здатність КПП «Лужанка». Відповідним розпорядженням Кабміну України передбачалось його завершення ще у 2010 р. Тоді кошторисна вартість його становила 149 млн грн. Наразі ж ціна будівельно-монтажних робіт орієнтовно складає 500 млн грн.

04 лютого 2016р.

Теги: обї'зна, будівництво, земельні ділянки

НОВИНИ: Соціо

19:57
/ 1
Комітет Бернської конвенції розгляне скаргу щодо загрози знищення природних середовищ на Тересві внаслідок будівництва мініГЕС
17:43
На Донеччині поліг Олександр Росоха з Берегова Фото новина
16:48
Через загибель захисника Івана Головчака у Нижньоворітській громаді у середу оголосили жалобу Фото новина
11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
» Всі новини