Першу в Україні антиаварійну підготовку патрульних поліцейських проводять в Ужгороді (ВІДЕО)

Тут їх вчили кермувати в екстримальних умовах, чітко відчувати автомобіль та правильно поводити себе на дорозі. Самі поліцейські кажуть: навчанню раді, бо не кожен має достатньо досвіду їзди за кермом. Особливо тішились чоловіки, та дівчата обіцяли не відставати.

Першу в Україні антиаварійну підготовку патрульних поліцейських проводять в Ужгороді (ВІДЕО)

Перші настанови професіоналів і вперед за емоціями. Патрульні уважно слухають інструкторів і намагаються використати їх знання по-максимуму.

Євген Теплов, рядовий патрульної поліції

О, тут дуже багато інформації. Інструктори приїхали з Києва, у них великий досвід. Вони з нами діляться. Кожен з нас багато візьме для себе з цих навчань, бо знаєте багато різних випадків буває і ці прийоми нам точно поможуть.

Не відстають і дівчата. Кажуть хоч хлопцям і простіше з автомобілями. Проте на службі всі рівні, тому такі знання особливо цінні.

Олександра Попович, інспектор патрульної поліції

Вчимося, будемо старатися. Дівчата, то звісно не хлопці, але ми стараємося не відставати. Слава Богу в нас дуже хороші інструктори. Що нас навчають. Сподіваюся скоро ми будемо їздити не гірше ніж вони.

Навчання проводять інструктори зі столичного центру антиаварійної підготовки «Альфа щит». Вчитимуть патрульних впродовж тижня. У планах долучити до навчань всіх поліцейських. Та перш за все тих, хто не має достатнього досвіду кермування.

Юрій Марценишин, керівник Національної поліції Ужгорода та Мукачева

В першу чергу патрульний повинен вміти володіти навиками керування службовим транспортним засобом. І особливо не у звичайному трафіку, який ми повсякденно можемо спостерігати на наших вулицях, а десь в екстримальних умовах. Бо дуже часто водії порушують вимогу про зупинку транспортного засобу і патрульним необхідно переслідувати дані транспортні засоби.

Самі ж інструктори наголошують: контраварійна підготовка виходить за рамки правил дорожнього руху, проте патрульним вона особливо потрібна. Інспекторів вчать правильних прийомів їзди. Аби водій вивчив технічні особливості авто, відчув його і психологічно налаштувався працювати з машиною на одній хвилі.

Андрій Пилипенко, начальник навчального центру контраварійної підготовки «Альфа Щит»

Патрульна служба – сама по собі екстримальна діяльність. І крім забезпечення правопорядку, ще необхідно бути безпечним на дорозі – це перше і друге – оволодіти певними навиками і прийомами. І за необхідності використати службове авто для виконання певних завдань.

Триватимуть навчання впродовж тижня. Патрульні сподіваються, що це не останній досвід, бо здобуті знання треба весь час підтримувати.

04 лютого 2016р.

Теги: антиаварійна підготовка, патрульні

Коментарі

читатель 04.02.2016 / 16:45:42
Было бы больше пользы что б эти "мальчишки" и девченки" учились выращивать хлеб, картофель, свиней, и доить коров.

НОВИНИ: Соціо

15:44
/ 1
В Ужгороді попрощалися із загиблим військовим Сергієм Козаченком Фото новина
11:52
/ 7
В Оноківцях біля Ужгорода на 60 га збудують масштабний курорт з пальмами Фото новина
09:23
/ 15
Адвокатку Наталію Майстренко, яка захищає природу Карпат, намагаються позбавити свідоцтва
09:13
В Ужгороді попрощалися із загиблим прикордонником Василем Голінкою Фото новина
17:05
У середу в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
16:03
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Козаченком Фото новина
12:58
На Закарпатті затримали переправника, який за $7 тисяч намагався вивезти чоловіка до Румунії Фото новина
11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 7
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
» Всі новини