Ужгородський міськрайонний суд каже, що помічник судді Ференца "обписалася" тричі – двічі в даті і в годині засідання

"Як вбачається з пояснень секретаря судового засідання Пазяк С.М., нею було допущено описку в даті складання довідки й проведення судового слухання, про що складено й долучено до матеріалів справи відповідний документ", – у такий дивний спосіб прес-служба Ужгородського міськрайонного суду вирішила пояснити фальстарт з задокументованою "неявкою" власників магазину "Корзо" на судове засідання, ще тільки призначене на 9 лютого.

Ужгородський міськрайонний суд каже, що помічник судді Ференца "обписалася" тричі – двічі в даті і в годині засідання

Відповідний документ учора, 3 лютого, було виявлено в матеріалах справи за фактом рейдерського захоплення приміщення, розташованого в центрі Ужгорода.

При цьому прес-служба суду не пояснює, чому "описку" допущено відразу в трьох місцях документа – дати проведення судового засідання, дати складання самого документа (в обох випадках - 9 лютого) і часу проведення судового засідання.

При цьому прес-служба суду наполягає також, що власників магазину "Корзо" було заздалегідь попереджено про проведення попереднього засідання, в ході якого суддя Ужгородського міськрайонного суду А.Ференц "нововиявлено" відмінив рішення Верховного Суду на користь рейдера. При цьому прес-служба наводить як доказ записи з журналу вихідної кореспонденції суду. Хоча цілком очевидно, що самі по собі ці записи не можуть бути свідченням, що вказані повідомлення були надіслені по факту. Тим більше, що, попри резонансність справи, їх чомусь не було надіслано рекомендованим листом.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, днями суддя Ужгородського міськрайонного суду А.Ференц "нововиявлено" відмінив рішення Верховного Суду на користь рейдера. При цьому, рішення суддею було винесено без участі зацікавлених осіб, які, начебто, так само не з'явилися на судове засідання.

А 1 лютого голова Ужгородського міськрайонного суду Віктор Данко особисто прийняв заяву, подану директором ТОВ "Магазин Взуття", у якому повідомлялося, що розгляд справи відбувся без їх участі, й сформульовано прохання встановити причини.

Після цього в матеріалах справи 3 лютого було виявлено документ, в якому зазначено, що "фіксування судового процесу по справі за заявою Шек О.В. про перегляд за нововиявленими обставинами рішення Ужгородського міськрайонного суду від 18.03. 14 р по справі № 38/12227/13-ц...за допомогою звукозаписувального технічного засобу о 09.год. 09.02 2016 року не здійснювалось у зв'язку з неявкою в судове засідання осіб,  які беруть участь у справі." Тобто, йдеться про факт неявки зацікавлених осіб на засіданя, яке тільки має відбутися через 6 днів.

Як стверджує одна із власниць магазину, рейдерськи захопленого за участі екс-депутата Ужгородської міської ради Павла Маєрчика, у коментарі інтернет-виданню Закарпаття онлайн, "повідомлень не було, засідань не було, звукофіксації не було. Було єдине - зухвала и цинічна відміна перевіреного всіма судами рішення!"

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, екс-депутат Ужгородської міськради П.Маєрчик, діючи через підставних осіб, здійснив рейдерське захоплення магазину на вулиці Корзо в Ужгороді шляхом фальсифікації документів (підписи були надруковані на звичайному струйному принтері).

Раніше в Ужгороді передали до суду обвинувальний акт по Маєрчику за перешкоджання журналістській діяльності.

04 лютого 2016р.

Теги: Корзо, Маєрчик, Андрій Ференц

Коментарі

Суддя Дредд 04.02.2016 / 19:05:11
Щось нема інформації про звільнення Ференца

Суддя 04.02.2016 / 18:21:12
Добра новина.Верховна Рада звільнила ФЕРЕНЦА А. А зараз його до криміналу.

панда 04.02.2016 / 17:28:42
Забагато помилок в одній справі.Ференц знав на шо іде.Куплений Маєрчиом по самі яйця.

Суддя Дредд 04.02.2016 / 16:39:24
Голова суду даремно бере на себе проблеми неправосудника і алкаша Ференца

Решала 04.02.2016 / 16:35:33
Всьо рішає Домніцький шо нико се не знає?

ужгородка 04.02.2016 / 15:54:49
Не суд, а позорище якесь

НОВИНИ: Кримінал

17:16
/ 6
У Міжгір'ї місцевий священнослужитель УПЦ (МП) і житель Тернова "парадували" в радянських одностроях і з георгіївськими стрічками Фото новина
16:01
В Ужгороді "колекціонер" з Сум приторговував символікою рф, окупантів і сепаратистів Фото новина
14:27
Мукачівця, який у будинку матері під час пиятики вбив свого знайомого, засудили до 7 років тюрми Фото новина
04:02
/ 4
Розкішні маєтки, "пікантний" шантаж і космічні хабарі: небойові будні закарпатських прикордонників та СБУшників Відео новина
21:20
/ 9
На Закарпатті екссвященника і чинного диякона УПЦ МП затримали на переправленні "ухилянтів" за $10 000
21:09
В Ужгороді 5-х членів ОЗУ, що заробило $420 тис. на "ухилянтах", взяли під варту без застави
14:22
/ 1
У Мукачеві "безправного" водія, що в'їхав у вантажівку і зразу почав вживати алкоголь, покарали 76-а тисячами штрафів Фото новина
17:00
В Ужгороді затримали ранкову жінку-хуліганку Фото новина
16:46
/ 7
В Ужгороді за сприяння поліції Чехії викрили підпільний кол-центр, в якому працювало 70 операторів Фото новинаВідео новина
15:47
/ 1
На Закарпатті за організацію переправлення "ухилянтів"до Словаччини затримали громадянина Вірменії Фото новина
14:37
/ 1
У Лалові на Мукачівщині чоловік викрав з будинку сусідів всі заощадження Фото новина
04:52
/ 1
Водієві Chery, який напідпитку на смерть збив пішохода у Чопі, присудили 5 років тюрми
17:46
/ 1
19-річний мукачівець, раніше судимий за грабіж, попався на квартирній крадіжці Фото новина
14:39
/ 7
На Закарпатті 6-ро членів ОЗУ, зокрема прикордонники, заробили на переправленні 30 "ухилянтів" $420 тис. Фото новинаВідео новина
23:14
На околиці Ужгорода п'яний і "безправний" водій перекинув своє авто у кювет і втік Фото новина
13:24
/ 8
ВАКС конфіскував необґрунтовані 2 млн грн у "нотаріального" посадовця Мін'юсту на Закарпатті
15:48
/ 1
Жителеві Березова на Хустщині, який при підлітках жорстоко вбив сусідського собаку, повідомлено про підозру Відео новина
14:43
/ 1
На словацькому кордоні пес Лакі винюхав у авто подружжя з Польші 15 г канабісу з пристроєм для куріння Фото новина
22:04
Водій з Рівненщини уник реального покарання за ДТП з загиблим і двома травмованими в Хусті Фото новина
15:56
/ 5
У Білках 70-річний чоловік на 10 днів прикував 68-річну дружину ланцюгом до меблів
14:57
/ 1
У Берегові неповнолітній рецидивіст, щойно вийшовши з зали суду, зразу вкрав телефон Фото новина
11:16
/ 1
В Ужгороді затримали фейкову "мінувальницю" торговельного центру Фото новина
04:48
/ 3
ФОТОФАКТ. На полонині Руна тривають незаконні будівельні роботи, правоохорона система злочинно бездіє
19:22
/ 3
Через контрабандні сигарети в днищі, занюхані собакою Даною, у закарпатця вилучили BMW X5 Фото новина
18:39
Трьох закарпатців з 3-х різних районів затримали за організацію переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
» Всі новини