Для реалізації програми із покращення екологічного стану Мукачева необхідно 253 тис грн

Сьогодні у Мукачівській міськраді відбулося засідання постійних депутатських комісій з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (голова комісії Ольга Паламарчук) та з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку (голова комісії Тетяна Щербан).

Для реалізації програми із покращення екологічного стану Мукачева необхідно 253 тис грн

На сайті міської ради вже оприлюднено 32 проекти рішень. Серед них і "Про встановлення щомісячних стипендій міської ради кращим спортсменам і тренерам м. Мукачева на 2016 рік", "Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2016 рік", "Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках бюджетними установами міста на 2016 рік", "Про реорганізацію Державного закладу "Вузлова лікарня ст. Мукачево ДТГО "Львівська залізниця" та ряд інших.

Детально обговорили програму покращення екологічного стану. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми 253 тис гривень. В першу чергу за кошти планують очистити канали міста та проводити систематичну боротьбу з карантинним бур’янами. Так, заплановано провести вирубку, вирізку дерев та чагарників на дамбах Коропецького каналу;  проводити покіс бур’янів та різнотрав’я на дамбах каналу та здійснити санітарну очистка від сміття та розчистка наносів водою та заторів на Коропецькому каналі.

Окрім того в Мукачеві проводитимуть своєчасні заходи з боротьби з розповсюдженням карантинних бур’янів борщівника Сосновського, амброзії полинолистої, сахалінської гречихи.

Вивчили проект рішення "Про створення Будинку Національних спільнот". На об’єкті вже відбулося спільне засідання депутатських комісії з питань комунальної власності та земельних відносин та комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку. До міської влади звернулися керівники 11 національно-культурних товариств та громадських організацій міста Мукачева з пропозицією створити в місті Будинок Національних спільнот. Йдеться про колишній будинок вчителя, в якому на першому поверсі наразі діє лише одна з понад 200 громадських організацій міста.  Будівля знаходиться у занедбаному стані – і все це результат "господарювання" 20 років у приміщенні однієї з громадських організацій.

Депутатами пропонується передати її на баланс управління культури, оновити та проводити тут заходи національно-культурних товариств, повідомили у Мукачівській міськраді.

03 лютого 2016р.

Теги: депутатська комісія, екологічний стан

НОВИНИ: Соціо

22:31
/ 2
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 23
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
» Всі новини