В Ужгороді представники громадських організацій та активісти ділились досвідом на відкритій лекції (ФОТО)

31 січня, в читальному залі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Ф. Потушняка зібралися представники молодіжних громадських організацій, активісти Громадської ради при Ужгородській міській раді, а також громадські активісти з м. Мукачева, щоб прослухати першу відкриту лекцію.

В Ужгороді представники громадських організацій та активісти ділились досвідом на відкритій лекції (ФОТО)

Лекцію організував Закарпатський обласний осередок Відкритий Університет Майдану. В ході лекції були розглянуті дві важливі теми:

1) "Як успішно комунікувати з місцевою владою і контролювати її громадою?" (лектор - О. Солонтай);

2) "Децентралізація влади та судовий захист місцевого самоврядування" (лектор - М. Савчин).

Особливу увагу привернула презентація досвіду відкритості діяльності місцевих органів влади в інших областях.

Крім того, присутнім виявилася близькою тема децентралізації, яка ще не торкнулася більшості районів області, але навколо якої точиться чимало міфів. Важливо було дізнатися сильні та слабкі сторони майбутньої реформи, щоб в перспективі будувати сильні громади.

Обидві лекції викликали неабияку зацікавленість з боку присутніх, що знайшло своє відображення у жвавій дискусії. Багато хто поділився власним досвідом співпраці з місцевими радами, дехто висловив пропозиції щодо об'єднання досвіду різних областей з цього питання тощо.

За відгуками учасників, лекції були надзвичайно цікавими та, з огляду на стан речей в області, на часі.

Марина Сташина-Неймет

02 лютого 2016р.

Теги: відкрита лекція

НОВИНИ: Соціо

19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
/ 1
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
» Всі новини