У Розтоках на Рахівщині утворять монастир УПЦ МП

У селі Розтоки Рахівського району Закарпатської області буде утворено чоловічий монастир на честь святого пророка Іоанна Предтечі Хустської єпархії Української Православної Церкви (Московського патріархату).

Таке рішеня було прийнято відповідно до рапорт митрополита Хустського і Виноградівського Марка на першому у поточному році засіданні Священного Синоду УПЦ МП,  що відбулося 29 січня на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

На засіданні, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, були присутні постійні члени Священного Синоду, зокрема митрополит Хустський і Виноградівський Марк.

Відповідно до Журналу №2 Священного Синоду, на його засіданні було прийнято та зареєстровано Статут чоловічого монастиря на честь святого пророка Іоанна Предтечі Хустської єпархії УПЦ МП.

На посаду намісника (ігумена) чоловічого монастиря вирішено призначити ієромонаха Мефодія (Щербака) з возведенням його у сан архімандрита.

Як повідомлялося раніше, в  в с.Розтоки в урочищі Тишора розташовано монастир Преподобного Серафима Саровського УПЦ МП.

 

30 січня 2016р.

Теги: синод, монастир, Марк

Коментарі

Підтримка 2016-01-30 / 23:15:39
Повністю підтримую Груня, бо він пише святу правду.Люди рахівщини просніться-це найсвідоміший, патріотичний куток Закарпаття, подивіться за перевал, бо скоро ці москвофіли кордон у Лазіщині поставлять а ви будете казати і ВО ВЕКІ ВЕКОВ, так вони по руськи моляться, а ви руські чи які?

якої біди 2016-01-30 / 21:47:07
Чи ці гуцули подуріли повністю, чи яка їм біда є? На яке вам сись батальйон ФСБешних "монахів" потрібен? Чи думаєте, шо сисі жирні, масні, волосаті дармоїди створять вам робочі місця? Клецок уд сих анцихрестів тай геморой від них будете мати!!!

сват 2016-01-30 / 19:02:13
Добрі люди! Не допустіть цього ганебного випадку!Вони не повинні бути на нашій землі.Це зрадники!!!

фері 2016-01-30 / 17:17:10
до Василь 2016-01-30 / 10:31:07
там, у московському православлю є християнська мораль? там, де відмовляються відспівувати наших хлопців загиблих в АТО? ті , шо не встають коли треба віддати їм шану? у тих, шо моляться на хуйла? ти там бачиш християнську мораль? чоловіче, спамятайся

ГРУНЬ 2016-01-30 / 16:02:06
Слава Ісусу Христу! Хочу нагадати всім православним вірникам, що в 1929 році, дату можна уточнювати, найвище духовенство Московської православної церкви разом з патріархом було розстріляне, замість них НКВД призначило своїх агентів для керування нею, тому ЦМП не легітимна, не справжня, просто філіал КГБ. Тепер церква Московського патріархату продовжує бути політичним органом впливу КГБ на мирян з України, які фінансово підтримуючи цю церкву від лукавого, фактично допомагають агресору нищити нашу державу, наш цвіт, синів, братів та чоловіків. Вірники, задумайтесь над цим!

Мiшови 2016-01-30 / 15:04:33
Секти їм давуть мнiму свободу де можно всьо, а христянська мораль вводить свої чiткi правила та обмеження на поведiнку яка суперечить прийнятим нормам. Тi що кричать де турбота про бiдних та калiк - це матерiально. Вiра дає духовний продукт обєднавши духовноє з матерiальним тiльки так можна побудувати гармонiю у суспiльствi. Стоячи на позицiях тiльки одного з цих приоритетiв щастя не буде, в чому ми вже пересвiдчилися. Простий приклад дивлячись на новозбагатликiв, грошi їм не приносять то що вони очiкували вiд них, багато нещасних родин де дiти пяницi чи наркомани, де шлюби не довговiчнi, де ненаходять порозумiння батько та син, мати та донька, де старiсть закiнчують в повнiй самотi i де постйно щось дiлять та вгамовують. Вболiвальники хоспiсiв побiжать першi вiддати туди своїх стареньких, та чи це очiкували вiд них їх родичi. Чи це не є чергове гонiня на вiру як було за комунiштiв де розстрiлювали священникiв та грабували та нищили храми, це саме дiти та внуки тих комунiштiв якi збагатилися на руйнуваннi держави тепер кричать про не потрiбнiсть спокою та миру у державi який їм мiшать жити по новому.

міша 2016-01-30 / 13:06:16
Не хочуть люди свої душі спасати...ой як нехочуть...Зате закордоні секти сприймають на ура.

Андрій 2016-01-30 / 12:39:56
Тут вся відповідь навіщо стільки монастирів на Закарпатті. http://tsn.ua/video/video-novini/boyoviki-v-ryasah-navischo-cerkvi-moskovskogo-patriarhatu-vlasna-armiya-v-ukrayini.html

Знову??? 2016-01-30 / 11:34:18
Скільки тих московських монастирів понабудували? А де в них турбота про бідних та калік? Де притулки для безхатченків? Хоча б один хоспіс є при таких монастирях? Тільки попи собі череви понаїдали та золоті куполи понавиставляли. Раніше монахи жили у печерах, а не у кімнатах з інтернетом (знаю, що говорю). Богу не потрібні ці храми. Богу потрібні чисті серцем і душею, а цих нероб - в АТО!

Учасник 2016-01-30 / 11:04:03
Йся московська мужлота лиш і то може
шо паразитувати на грошах сердобільних
Жінок .Нема там Віри ...

Василь 2016-01-30 / 10:31:07
Йсе добре що буде новий монастирь, виховувати людей потрiбно не через майдан, не через телебачення де одна брехня та насильство, а через христянську мораль. Зрозумiло що найдуться такi яким цей монастирь стане поперек горла, адже свою отруту лити в голови молодого поколiння стане їм важче. Потрiбно дбати i захищати свою вiру в противному її мiсце займе iнша, яка нiчого спiльного не має не з нашими традицiями, не культуров, a не з нашими людьми. Гопота внизу бiснується а чого би, це тi яким вже отруїли мозг i вони працюють на iнших, многi з них це а нi не усвiдомлюють.

Копча 2016-01-30 / 10:00:15
Оце вже заживемо так заживемо, даєш монастир у кожному селі. З такими темпами наступу церковників у скорому часі ризикуємо перетворитися на європейську подобу Ірану. Без погодження попів будь якої конфесії скоро навіть до туалету ніхто не ходитиме скочуємося у середньовіччя коли церковники вмішуватимуться до кожного аспекту життя громадянина а найприкріше що представники т. зв "влади" сприяють цій повзучій деградації суспільства. Таким чином легше тримати стадо в покорі.

Закарпаття 2016-01-30 / 09:21:05
Пітьовка пообіцяв допомогти побудувати гуцулам монастир. Добрий чоловік, путіна з порошенком поважає.

Ужгород 2016-01-30 / 08:52:27
Ще на Гуцульщині московських агентів не було

Андрій 2016-01-30 / 08:23:41
Потроху росія перекидує сюди своїх чекістів ховаючи їх в рясу та створені для цього штаб квартири, тобто монастирі.

НОВИНИ: Соціо

09:25
Із 10 лютого у Мукачеві діють нові тарифи на водопостачання та водовідведення
02:23
В Ужгороді розслідують можливі розтрати бюджету при ремонті площі Петефі
01:25
/ 1
У Берегові "перевлаштовують" під військову частину територію колишнього ЛТП
00:48
Закарпатці з закритою формою туберкульозу лікуватимуться у сімейних лікарів
00:37
/ 1
Уряд виділив 1 млрд 342 млн грн на ремонт державних доріг на Закарпатті у 2020 році
23:15
Судді Ужгородського міськрайсуду обрали заступником голови Бедя
19:53
/ 1
Детальний план території ужгородської "Кірпічки" обговорили на громадських слуханнях
19:22
20 лютого в Ужгороді відбудеться громадське вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
17:16
Суттєве потепління йде на Закарпаття
16:10
/ 2
У Видричці на Рахівщині запрацювала місцева пожежна команда
13:24
Упродовж тижня на Закарпатті на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 610 осіб
11:40
/ 2
Дикі лісові коти облюбували Чорну гору на Виноградівщині
11:36
В Ужгороді представлять спільну українсько-словацько-румунську виставку "Весільне вбрання"
09:13
Змагання з катання на тазиках провели на Великоберезнянщині
01:22
/ 3
На фестивалі млинців в Ужгороді учасники змагалися за "Золоту палачінтовку"
00:37
/ 8
У Мукачеві також вшанували пам'ять "афганців"
14:09
Понад пів мільйона гривень зібрали цьогоріч в рамках акції "Серце до серця" на Закарпатті
13:36
/ 7
В Ужгороді відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ із Афганістану
12:03
У Виноградові розробляють Стратегію розвитку міста та Виноградівської міської ОТГ
09:52
Майже 700 тисяч гривень виділили в Ужгороді для забезпечення містян інсуліном
09:44
/ 2
У Мукачеві відкрили нову амбулаторію медичного центру "Сім’я"
21:30
/ 3
Слово про Семена Панька
15:13
/ 1
ФОТОФАКТ. В обласному центрі стартувала "Ужгородська палачінта"
15:05
У центрі Ужгорода вітали з Днем Валентина
12:16
/ 1
В Ужгороді провели громадські слухання з обговорення містобудівної документації
» Всі новини