У Мукачеві презентовано систему електронного обліку пацієнтів

Сьогодні у приміщенні сесійної зали Мукачівської ради відбулася презентація системи електронного обліку пацієнтів. Презентацію медичної інформаційної системи “Доктор Елекс” провів представник компанії «Елекс» Всеволод Качмар.

У Мукачеві презентовано систему електронного обліку пацієнтів

За словами Всеволода Качмара інформаційна система «Доктор Елекс» вже ефективно працює в ряді міст країни та навіть в країнах ЄС.  Система насамперед дозволяє швидко знаходити потрібну інформацію, підвищує якість обслуговування пацієнтів, впроваджує контроль за процесом лікування. Водночас це швидка та зручна система планування візитів, легкий та зручний доступ до розкладу та документації через мережу інтернет.Фахівець констатує:  електронний облік призведе до зникнення черг в медичних закладах, бо їх замінять на електронні, діятиме контроль за діяльністю лікарів.

Сама система дозволяє оптимізувати лікувальний процес, підвищити якість обслуговування пацієнтів, здійснювати моніторинг історії платежів та витрат. Кожен пацієнт отримає інформацію скільки коштів витрачається з бюджету на його лікування.

Перший крок до впровадження системи в Мукачеві вже прийнято. У січні на позачерговій сесії Мукачівської міськради затверджено міську програму   створення  електронної  системи  обліку  пацієнтів,  впровадження  електронних  протоколів  лікування  та    оцінки  якості  роботи  медичних  працівників  закладів охорони здоров’я комунальної власності. Завдяки цьому можна буде ефективно та швидко промоніторити роботу медичних установ.  Також буде можливість визначити навантаженість лікувальних закладів, медичних фахівців та  побачити скільки пацієнтів відвідало заклади, скільки осіб перебуває на лікуванні, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Мукачівськії міськради.

 
29 січня 2016р.

Теги: електронний облік, пацієнти, система

НОВИНИ: Соціо

18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 6
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
» Всі новини