Мукачівська шахрайка, яка обдурила людей майже на 1,5 млн грн, може сісти на 12 років

Мукачівською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру мешканці Мукачівського району за ч. 2, ч. 3, ч. 4 ст. 190 КК України – шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене повторно, у значних, великих та особливо великих розмірах.

Мукачівська шахрайка, яка обдурила людей майже на 1,5 млн грн, може сісти на 12 років

Досудовим розслідування встановлено, що жінка, з липня 2013 року по вересень 2015 року, шляхом обману та зловживаючи довірою людей, під приводом допомоги закарпатцям у купівлі квартир, розташованих у місті Мукачево виманила у останніх грошові кошти, після чого привласнила та використала їх для особистих потреб, а своїх зобов’язань, щодо купівлі квартири так і не виконала.

Встановлено близько 10 випадків таких незаконних дій підозрюваної, внаслідок чого потерпілим було спричинено матеріальну шкоду на загальну суму близько 1 млн 300 тис гривень. 

Відповідно до санкції статті 190 КК України, підозрюваній загрожує покарання від п’яти до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

27 січня 2016р.

Теги: шахрайка

Коментарі

миша 05.02.2016 / 17:22:03


вот сука треба було банк приват на***бати а не простих людей


НОВИНИ: Кримінал

17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 1
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
» Всі новини