У 2015 році правники ДФС Закарпаття забезпечили надходження понад 25,8 млн грн до державної казни

Протягом 2015 року фахівці юридичних підрозділів Головного управління ДФС у Закарпатській області відстояли інтереси держави в 1 158 справах.

У 2015 році правники ДФС Закарпаття забезпечили надходження понад 25,8 млн грн до державної казни

Зокрема, правники забезпечили надходження до державної казни понад 25,8 млн грн, у тому числі майже 2 млн грн – в результаті застосування процедури податкового компромісу.

Всього ж упродовж січня-грудня 2015 року на розгляді в судах різних інстанцій, участь у засіданні яких брали юристи фіскального відомства регіону, знаходилась 2 531 справа, враховуючи ті, що перейшли з попередніх років, на загальну суму понад 11,2 млрд грн.

Результати судових розглядів свідчать про якісну аргументацію та доказову базу, на якій ґрунтуються позовні вимоги працівників органів ДФС. Так, цьогоріч з усіх категорій судових справ на користь податкових органів вирішено майже 75% від усіх розглянутих судами справ.

Відтак протягом року, що минув, на розгляді в судах перебувало 962 справи за позовами органів ДФС про стягнення заборгованості на загальну суму більше 164,2 млн грн. Всього розглянуто 580 справ, з них на користь органів ДФС вирішено 566, на загальну суму понад 68,1 млн грн, або 87,5% від суми розглянутих справ.

Робота юридичних підрозділів органів фіскальної служби побудована на основі Концепції проектної організації правової роботи. Юристи залучаються до правового процесу у всіх напрямках здійснення адміністрування податків та зборів до бюджету України та несуть відповідальність за надання відповідних правових висновків, повідомили у відділі комунікацій Головного управління  ДФС у Закарпатській області.

27 січня 2016р.

Теги: юристи, ДФС, Закарпаття

НОВИНИ: Соціо

18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
14:20
/ 1
На Закарпатті висадили новий «Ліс пам’яті» на честь загиблих захисників Фото новина
13:15
У Мукачеві створили авторський аромат, присвячений місту Фото новина
12:12
На Берегівщині попрощаються із захисником Кирилом Карчевським Фото новина
11:10
В Ужгороді патрульні виявили водія, який керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
09:00
На Закарпатті відзначили Міжнародний день музеїв Фото новина
18:06
Закарпатські рятувальники розшукали у горах туриста із Миколаєва Фото новина
17:06
На Закарпатті попрощалися з 37-річним старшим матросом Максимом Раком Фото новина
15:45
У Мукачеві попрощаються з Олександром Карольї, який загинув ще в червні 2024-го Фото новина
15:13
/ 2
Глава греко-католиків Закарпаття звершив божественну літургію в оновленій церкві архістратига Михаїла в Щасливому на Мукачівщині Фото новина
14:56
Схему з фіктивним шлюбом викрили прикордонники Чопського загону Фото новина
13:06
У Квасах на Рахівщині під час екоакції зібрали понад 5 кубометрів пластикових відходів Фото новина
12:02
/ 7
У Міжгір’ї висадили нову алею сакур Фото новина
11:11
/ 1
В Ужгороді прощатимуться із полеглим захисником Іваном Кир’яновим Фото новина
10:04
На війні з росією поліг захисник із села Ярок на Ужгородщині Михайло Бреза Фото новина
17:23
/ 3
Іван Чендей про діячів неорусинського руху
16:41
Нетверезого водія без посвідчення виявили патрульні в Ужгороді Фото новина
13:47
/ 1
У потязі «Чоп – Загонь» службовий пес знайшов валізу з контрабандними сигаретами Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню путь захисника Максима Рака Фото новина
09:04
/ 2
Школяр із Закарпаття виборов перше місце на Балтійській олімпіаді з хімії Фото новина
» Всі новини