90 "потерпілих" та "свідків" з Івано-Франківщини письмово заявили, що не є постраждалими від дій "драгобратських" бійців ПС (ФОТО)

Про методи фальшування справ відносно бійців "Правого сектора", взятих під варту, а відтак, частково звільнених із СІЗО після подій на Драгобраті, на прикладі ситуації, що трапилася в Івано-Франківській області, розповіли адвокати звинувачених у хуліганстві "правосекторівців". Так, на Івано-Франківщині "потерпілі" від "злочинів" бійців ПС та "свідки" цих злочинів написали 90 заяв про те, що вони не є потерпілими.

90 "потерпілих" та "свідків" з Івано-Франківщини письмово заявили, що не є постраждалими від дій "драгобратських" бійців ПС (ФОТО)

"Слідчі та прокурори обгрунтовували необхідність тримати під вартою бійців "Правого сектора", бо вони начебто вчинили, окрім хуліганства на Драгобраті, ще розбій, викрадення людини й транспорту та інші злочини на території Івано-Франківської області, нагадує адвокат звинувачених після подій у "Хаті магната" на Драгобраті "правосекторівців" Владислав Добош.

І розповідає, що у вівторок, 26 січня, в слідчому управлінні Івано-Франківської області були зареєстровані заяви "потерпілих" у справах, що їх міліція інкримінує бійцям "Правого сектору". У заявах "потерпілими" вказано, що вони не є потерпілими та просять припинити кримінальне переслідування хлопців у зв'язку з тим, що вони не вчиняли щодо них жодних злочинів. Таким чином, якщо немає потерпілих, які можуть бути побої та викрадення?!", - риторично запитує Владислав Добош.

За інформацією іншого адвоката, Романа Бухтоярова, "Замовники змусили людей обмовити хлопців. Люди вказують, що підсудні не вчиняли злочин. Особисто кожен, хто визнаний потерпілим, подав заяву до слідчого відділу УМВС про те, що відносно нього злочини хлопці не вчиняли".

В цілому, зауважують адвокати, "потерпілими" у справах, що їх намагаються "пришити" бійцям ПС, подано 90 таких заяв - по кожному звинуваченому "правосекторівцю" та по кожному епізоду.

"Аналогічно сфальшована справа по Львову, та, як ми бачили на відео, і по Драгобрату. Я впевнений що фальшують і зброю. Адже всі знають, і волонтери і військові, що коли не можуть довести вину, то просто підкидають зброю і саджають в тюрму", - зазначає Владислав Добош.

Таким чином, справи по "злочинах" бійців "Правого сектора" в Івано-Франківську, які міліція старанно намагалася скроїти для звинувачення "правосекторівців", руйнуються одна за одною. Одночасно з тим, викривається ще одна, чергова брехня про "звірства" бійців ПС на Івано-Франківщині, що її першим розповсюдив керівник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Порушивши при цьому таємницю слідства та, підміняючи суд, одразу ж виносячи вердикт та визнаючи бійців ПС винними.

27 січня 2016р.

Теги: Правий сектор, заяви, потерпілі, свідки, фальшування

Коментарі

теза 28.01.2016 / 01:22:28


Москаль, ти пи**юк


Виноградівець 27.01.2016 / 22:02:26
На злодію шапка горить....

читач 27.01.2016 / 19:12:10
раби рабами здохнут

Віктор 27.01.2016 / 18:15:10
Просто маніпуляція.

90 "потерпілих" та "свідків" з Івано-Франківщини письмово заявили, що не є постраждалими

А скільки цього не заявляли?

Свідками і потерпілими оголошуються, наприклад, всі, хто був в той час на Драгобраті. Звичайно, що основна маса людей інциденту навіть не бачила і написала заяви, щоб не тягатися на допити.

от такі то пироги 27.01.2016 / 14:06:57
і звідки набрали стільки потерпілих, то напевно всі злочини за рік в області вирішили повісити

от такі то пироги 27.01.2016 / 13:59:05


Флуд. Видалено коментар не по суті публікації. Адмін


Нич не розумію... 27.01.2016 / 13:48:43
А спочатку "потерпілі" писали заяви і тепер відкликали? Адже людину визнати потерпілою без її заяви навряд чи правоохоронні структури можуть...

НОВИНИ: Кримінал

22:04
Водій з Рівненщини уник реального покарання за ДТП з загиблим і двома травмованими в Хусті Фото новина
15:56
/ 2
У Білках 70-річний чоловік на 10 днів прикував 68-річну дружину ланцюгом до меблів
14:57
У Берегові неповнолітній рецидивіст, щойно вийшовши з зали суду, зразу вкрав телефон Фото новина
04:48
/ 3
ФОТОФАКТ. На полонині Руна тривають незаконні будівельні роботи, правоохорона система злочинно бездіє
19:22
/ 3
Через контрабандні сигарети в днищі, занюхані собакою Даною, у закарпатця вилучили BMW X5 Фото новина
18:39
Трьох закарпатців з 3-х різних районів затримали за організацію переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
14:21
Затримано третього організатора масштабної нарколабораторії в селі на Мукачівщині Фото новина
02:22
Суд у Сваляві умовно покарав військового за продаж вибухівки та набоїв
01:47
/ 8
У Березові на Хустщині підлітки зафільмували жорстоке вбивство ними палицею собаки Відео новина
23:26
Суд зобов'язав Карпатський біосферний заповідник сплатити загалом 5,4 млн грн за незаконні рубки лісу на його території
22:40
/ 1
Завдяки компенсації доньці загиблої та позитивній характеристиці посадовиця Королівської селищної ради уникла покарання за смертельну аварію
19:47
/ 54
Під час "хабарницьких" обшуків у головного прокурора Закарпаття Ковальчука вилучили телефон та готівку
16:19
/ 3
В Ужгороді в 12 разів п'яніший за "норму" водій Daewoo зіткнувся з Range Rover-ом Фото новина
04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
/ 1
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
/ 1
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
03:04
/ 2
Ужгородець отримав рік умовного покарання за спробу контрабанди в 2015 році картин Бокшая та Ерделі до Словаччини Фото новина
19:43
На Тячівщині судитимуть неповнолітнього з Дубового, який побив і пограбував таксиста Фото новина
16:52
/ 8
Мінкульт не погоджував будівництва 16-поверхівки у центрі Ужгорода, воно незаконне
15:45
49-річний житель Міжгір'я викрав з будинку заробітчанки понад 100 тис. грн, ювелірку та ноутбук Фото новина
14:09
/ 1
Закарпатці присудили 5 років тюрми за спробу вивезти в угорщину нелегалів з Афганістану
» Всі новини