За підсумком публікації "Закарпаття онлайн" бійців 128-ї бригади на полігоні "Широкий лан" забезпечили новими наметами

Для цього на полігон було направлено комісію тилу ЗСУ, інформують офіційний сайт оборонного відомства і його сторінка у соціальній мережі Фейсбук

За підсумком публікації "Закарпаття онлайн" бійців 128-ї бригади на полігоні "Широкий лан" забезпечили новими наметами

У зв’язку з оприлюдненням одним із інтернет-видань фактів щодо забезпечення особового складу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Збройних Сил України непридатними для проживання наметами, розпорядженням Міністра оборони України до місця розташування бригади на полігоні 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів було направлено комісію Тилу Збройних Сил України, інформує прес-служба міністерства.

Комісією з’ясовано, що непридатні для проживання намети у пункті тимчасової дислокації бригада отримала для користування від іншої військової частини. Намети були установлені, проте для проживання особового складу не використовувалися.

Для заміни непридатних наметів 21 січня 2016 року службою тилу здійснено підвезення з військових складів та видачу для підрозділів 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади 37 комплектів наметів УСБ-56. Крім того, з речового складу 235-го міжвидового центру підготовки гірські піхотинці отримали ще декілька десятків комплектів наметів.

Наразі потребу особового складу 128-ї огпбр у місці для розміщення та проживання повністю забезпечено. Загальна кількість придатних для проживання наметів у місці дислокації бригади повністю відповідає необхідній для якісного розміщення особового складу, повідомляє прес-служба МОУ.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайнбійців 128-ї бригади кинули на полігоні "Широкий лан" в занесених снігом дірявих наметах.

Фото з місця розташування 128-ї бригади
на полігоні "Широкий лан"

 
27 січня 2016р.

Теги: 128 бригада, полігон, намети, Широкий лан

Коментарі

ната 27.01.2016 / 14:16:42
Просто супер. Але є й такі випадки що за жалоби бійців волонтерам, журналіста, чи чиновникам дістають від командирів. Їх бють чи ставлять на губу.

Олег 27.01.2016 / 09:39:04
Оце ви справді молодці. Краще робіть отакі корисні справи. Бо деколи ви справді пишете однобокі публікації, особливо на політичні теми. Успіхів вам у боротьбі за справедливість і на журналістській ниві

Степан Крук 27.01.2016 / 08:20:13
Нехай кожен робить свою роботу якісно і все буде добре! "Закарпаття онлайн" саме так виконує свої функції і добивається результатів. Є велика різниця між "бла-бла" політиків, різношерстних депутатів і "бла-бла" цього закарпатського видання! Удачі!

НОВИНИ: Соціо

18:57
На Закарпатті запустили процес забудови вітряками гори Гострої - частини Смарагдової мережі
15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 1
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 12
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 2
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
» Всі новини