Влада Ужгорода підтримує створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО (ФОТО)

Міська влада Ужгорода всіляко сприяє створенню спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО. Це сьогодні вже вкотре підтвердив міський голова обласного центру Закарпаття Богдан Андріїв під час круглого столу, ініційованого головою Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександром Лизанцем.

Влада Ужгорода підтримує створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО (ФОТО)

Представники громадської організації мали питання щодо зволікання передачі в постійне користування земельної ділянки, де знаходиться колишня котельня, передана їм для переобладнання на реабілітаційний центр. Богдан Евстафійович пояснив: "На рівні області фахівці не змогли дати чітку й однозначну відповідь, чи можна передавати в постійне користування землю, на якій знаходиться надане в оренду комунальне майно. Тому з відповідним листом звернулися по роз'яснення в Київ до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастру). Очікуємо, що за тиждень-два отримаємо відповідь і будемо робити наступні кроки – або прийматимемо рішення сесії про передачу землі, або шукатимемо інший шлях. Але всі наші дії були, є і будуть виключно у правовій площині". 

Також міський голова нагадав, що виготовили детальний план території, щоб проблематика реабілітаційного центру не залежала від рішень депутатів попереднього скликання, пов'язаних з Генеральним планом міста, які розглядаються в судах. Також міська влада спільно з обласною напрацьовувала можливості фінансування будівництва центру.

26 січня 2016р.

Теги: інваліди, Богдан Андріїв

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини