В Ужгороді відкрився сучасний Закарпатський Центр Зору (ФОТО)

Щороку понад 300 тисяч закарпатців звертаються по медичну допомогу до офтальмологів. Найпоширеніші хвороби очей, на які страждають краяни, – це кон’юнктивіт, катаракта, глаукома та дегенерація сітківки. Нині в області працюють 75 офтальмологів. Однак спеціалізованого і сучасного центру з діагностики та лікування хвороб зору в області досі не було.

В Ужгороді відкрився сучасний Закарпатський Центр Зору (ФОТО)

Практично наприкінці минулого року, 21 листопада, в Ужгороді відкрився Закарпатський Центр Зору.

Заклад розташовно в зручному для потенційних пацієнтів місці – на другому поверсі сучасної споруди, безпосередньо навпроти центрального входу Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. Андрія Новака.

– У Центрі ви маєте можливість провести сучасне повноцінне офтальмологіче обстеження дорослих та дітей на обладнанні виробництва Японії, США, Німеччини, Словенії. Подібної кількості і якості спеціалізованого обладнання, зібраного в одному місці, на Закарпатті більше немає, – розповідає головний лікар Центру Валерій Бєляєв. – Обстеження та лікування пацієнтів з офтальмологічною патологією проходить відповідно до сучасних стандартів лікування та діагностики з використанням обладнання виробництва США, Японії, Німеччини, Словенії. Скажімо, сучасну діагностику захворювань сітківки при судинних (діабетична ретинопатія, ускладнення гіпертонічної хвороби, глаукома та ін.) захворюваннях та дистрофічних станах (вікова дегенерація сітківки, короткозорість та ін.) у нас можна швидко та безболісно провести на оптичному когерентному тривимірному томографі виробництва Японії Topcon 2000-3D, на статичному периметрі виробництва Німеччини Oculus та на офтальмологічному ультразвуковому апараті виробництва Японії Tomey. При виявленні захворювання сітківки, яке потребує лазерного втручання, лазерні методики лікування проводяться на сучасному лазерному фотокоагуляторі фірми Alcon (США), при діабетичній ретинопатії та ускладненнях гіпертонічної хвороби на сітківкці та при помутніннях оптичних середовищ (вторинній катаракті) та при певному виді глаукоми проводиться лазерне лікування на YAG-лазерному апараті виробництва Словенії.

У Центрі працюють висококласні спеціалісти. Крім того, в клініці проводяться регулярні консультації провідних фахівців в офтальмології з Державної Установи "Інститут очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П. Філатова АМН України" з міста Одеса.

Закарпатський Центр Зору ТзОВ «Закарпатський центр мікрохірургії ока»

88000, м. Ужгород, в. Капушанська 21 (навпроти центрального входу в Обласну клінічну лікарню, 2 поверх, вхід через Приватбанк),

Режим роботи: Пн-Пт 9.00-17.30.

Телефони: (0312) 671-750, 066-753-00-06, 068-88-400-18

Головний лікар Закарпатського Центру Зору Валерій Бєляєв

Головний позаштатний офтальмолог Управління охорони здоров'я в Закарпатській області Олег Мороз, головний позаштатний офтальмолог МОЗ України Оксана Вітовська та головний лікар Закарпатського Центру Зору Валерій Бєляєв.

25 січня 2016р.

Теги: Закарпатський Центр Зору, офтальмолог, Валерій Бєляєв, ретинопатія, глаукома, катаракта, кон’юктивіт

Коментарі

Юрій 16.01.2021 / 14:05:27
Чи можна у вас зробити косметичні операцію малий розріз очей

Марина 19.07.2019 / 10:43:01
Доброго дня! Мене ховуть Марина. У нас на підприємстві був лікад-окуліст проводив обстеження працівників, які бажали перевірити свій зір і я теж в тому числі.Але знаючи свій діагноз-катаракта лівого ока, я всетаки пройшла обстеження і він порекомендував звернутиь до вашого центру.Що Ви на скажете?

Ден ден 25.08.2018 / 14:55:07
А хто може дати номер тел,Одеси филатова инст.Левицка.

^нік 11.08.2018 / 03:41:10
добрий день яка ціна цілого курсу лечения на катаракта?

Ваня 14.11.2017 / 02:22:26
А шо вин выличить , кить сам не видит?

Гість 18.10.2017 / 21:26:31
Адміністратор в реєстратурі - молода дівчина,яка неприємно вразила відсутністю виховання і банального ввічливого відношення до людини, яка звернулася за консультацією. У результаті аналогічне хамство було почуте і від лікарки, яка підійшла до реєстратури. На кожне питання стосовно моєі проблеми із зором нічого путнього не відповідали, а тільки переконували зробити обстеження на всіх апаратах, які є у них в центрі. При цьому ніхто не звертав уваги на спроби вияснити доцільність у даній конкретній ситуаціі таких процедур і можливих іх наслідків. Єдиною іх метою було провести повне обстеження, щоб максимально отримати фінансову вигоду.

Олена 18.04.2017 / 15:02:25
Дуже неприємно вразила адмінімтратор даного цетру. Таке вульгарне хамство від неї лунало, нібито я прийшла в державну лікарню.

Аліна 18.04.2017 / 09:18:22
Яка ціна операції на катаракти?

наталія 31.01.2017 / 18:11:50
скажіть будь ласка при лікуванні глаукоми ви використовуете апарат стиатрон

Снежана 26.12.2016 / 16:43:27
Какая цена операции?И нужно ее повторять?

Снежана 26.12.2016 / 16:41:11
Какая цена операции?И нужно ее повторять?

Лiлiя 09.11.2016 / 14:24:12
Доброго дня!скажiть чи можливо позбутися астигматизму?

Віра Юріївна 10.08.2016 / 16:50:30
Добрий день! Звертаюсь до Вас з проханням,про надання допомоги хлопчикові 6 років з захворюванням опущення верхніх повік.Підкажіть ,будь-ласка,з чого нам почати і скільки коштує приблизно така операція ? Попередньо Вам вдячна за відповідь!

Одег 05.04.2016 / 14:01:21
Яка ціна заміни хрусталика?

Марія 20.02.2016 / 22:56:39


Марія, Центром керує і проводить прийом Валерій Беляєв, а не вказана вами особа. Тому, хто яким боком до Центру ще притулений і ваші, як аноніма, з цими особами приватні стосунки нікого не цікавлять. Коментуйте по суті. Або, переходячи на особистості, хоча б публікуйте коментарі від власного імені. Коментар видалено. Адмін


Адмін 26.01.2016 / 04:11:42


http://zakarpattya.net.ua/News/150934-V-Uzhhorodi-provede-lazerne-likuvannia-zakhvoriuvan-sitkivky-oka-zavviddilenniam-lazernoi-khirurhii-instytutu-im.-V.Filatova


Адмін 25.01.2016 / 23:54:49
ana, в інформації є номери телефонів. Передзвоніть і запитайте ))

ana 25.01.2016 / 23:45:58
Чи можна зробити лазерну корекцію зору і яка вартість даної процедури?

О.Д. 25.01.2016 / 18:55:25
Всього 300 грн за комплексне обстеження

влад 25.01.2016 / 18:37:50
яка плата?

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини