Прокуратура через сутички в суді по подіях Драгобрата порушила кримінальне провадження, котре розслідує міліція (ВІДЕО)

За фактами хуліганства в Апеляційному суді в Закарпатській області Ужгородською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження.

Прокуратура через сутички в суді по подіях Драгобрата порушила кримінальне провадження, котре розслідує міліція (ВІДЕО)

Ужгородською місцевою прокуратурою внесено в ЄРДР відомості та розпочато кримінальне провадження за фактом хуліганства (ч.3 ст.296 КК України) в адміністративній будівлі Апеляційного суду в Закарпатській області під час розгляду апеляційних скарг щодо зміни запобіжного заходу п`ятьом затриманим через бійку на Драгобраті.

Йдеться про ситуацію, коли в період з 23 год. 30 хв.  22 січня по 7 год. 23 січня 2016 року, народним депутатом Парасюком В.З., разом з групою невстановлених осіб близько 50-80 чоловік одягнутих в камуфляжну форму з нашивками ДУК «Правий сектор», які прибули до залу суду для підтримки підозрюваних, було спровоковано штовханину з правоохоронцями в ході якої правопорушники грубо висловлювались нецензурною лайкою, спровокували бійку та почали блокувати можливість конвоювання із зали суду підозрюваного, при цьому пошкодили майно, яке перебувало в приміщенні Апеляційного суду Закарпатської області.

Наразі  розслідуванням вказаного кримінального правопорушення займається слідче управління ГУНП в Закарпатській області, повідомляють у прес-службі прокуратури Закарпатської області. 

Довідка

ч.3 ст.296 КК України -  хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинені групою осіб, пов'язане з опором представникові влади або представникові громадськості, який виконує обов'язки з охорони громадського порядку, чи іншим громадянам, які припиняли хуліганські дії, -карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.

23 січня 2016р.

Теги: Драгобрат, сутички, суд, апеляція

Коментарі

Майор 2016-01-24 / 15:14:27
Прокуроры обосрались,вы недобитки Янека,продажные шкуры,если бы вы не пришли дальше продолжать заседание,посмотрели бы как колыхнулась область.Не пугайте нас какими то уголовными делами,не надо,мы свое на нулевке отбоялись.Мы пришли в зал без оружия,вы же на углах здания суда расставили своих архаровцев с РПК.Вы нас хотели рассмешить?Или как?Правда все равно будет на нашей стороне!Слава УКРАИНЕ!!!!!!!!!

Просто Українець 2016-01-24 / 13:13:24
Так не стаканом, а гранатою з РПГ потрібно "люструвати" цих виродків!

Ужгородець 2016-01-24 / 06:45:40
Хлопці порох нюхали,а такі як Черничко сидів тим часом у кріслі та колядував на нові джипи та розкоші.Чи може отець - "заслужений"лікар,за рахунок міської лікарні купив йому статки і відкрив очі,як треба хамити та красти?

Ужгородець 2016-01-24 / 06:13:21
Що Дроботя,що Черничко всі однакові корупціонери.Гнати їх всіх трепа і чим подалі від України.Перші з кланів Закарпаття,кого судити потрібно.За цим посилпнням цікава стаття де прокурор збив людину,а Черничко прийшов на місце сліди замітати - Чи «здасть» прокурор Закарпаття А.Петруня Валерія Черничко, який допомагав йому уникнути відповідальності за смертельне ДТП? http://region.uz.ua/?p=473

Сивлюський 2016-01-24 / 00:13:38
Даааа.....
Черничко повів себе як остання ГНИДА.

Свєта 2016-01-24 / 00:10:23
Парасюк звичайно сильно перегнув, але на втечу Черничка любо дивитися. Що тут скажеш - настоящий мужик)))

Люда 2016-01-23 / 19:34:01
Огидно дивитися на тих пусранців прокурорів як із зали суду тікають, хочаб ту жінку прокурора перед собою вивели із зали, якби Черничко був мужчиною то вивів би у першу чергу жінку-колегу, а потім дав здачі. Ганьба! Він би так і власну дружину кинув.

Женя 2016-01-23 / 19:21:20
Люструвати таких прокурорів потрібно, то що за реформи? Яка нахер оновлена прокуратура? Янко через Шокіна всі посади продав, набив кармани грошима, а У прокуратурі одні невігласи залишились і скоти. Янко собі чухне назад у Франківщину, а попандопали Шимони і Чернички куди підуть? У Олага з Штефанюком уже хоч пенсія є.

вася 2016-01-23 / 19:20:02
подивіться що про Шімона пишуть.
http://antikor.com.ua/articles/83484-top-rejting_prokurorov-bogachej_ukrainy_master-klass_kak_statj_millionerom

патріот 2016-01-23 / 19:00:51
Абсолютно личить. Взагалі, п****ти вас, паскуд, треба, а не водою поливати...

Безпорядок 2016-01-23 / 18:48:10
Хіба личить так себе вести нородному депутату???

Спарта 2016-01-23 / 17:41:14
Охоронці режиму вгодовані і екіпіровані до зубів у той час, як військо голе й босе воює з москалями... Система краде безбожно, захищає себе несамовито. Янек тільки нервово курить в сторонці.

Очевидець 2016-01-23 / 16:59:51
Прокурор Черничко поступив як останній засранець. Спочатку спровокував Парасюка своїми дурнуватими коментарями і ухмилками, а потім першим втік із залу не заступившись за колег. Це вчинок не мужчини.

Рома 2016-01-23 / 16:47:57
Парасюку респект! Хоч хтось з нашими зажравшимися прокурорами порядок наведе.

Черничко 2016-01-23 / 16:41:09
Я булше не пiду в процес, хай сам Янко туди пиз..е, разом з Олагом. Коли бабло брати за справи, то сони тут як тут, а коли бутилкою по писку, то я. На х.р менi така робота. Олаг великий начальник, коли давати команди щоб арештувати правосекiв, а коли треба йти в суд, то я з Сехиним, а вони з Штефанюком водку жеруть, закрившись у кабiнетi. Вони вже посинiли та опухли вiд пянства.

Слава Парасюку!!! 2016-01-23 / 15:57:12
Слава Парасюку!!! Яке було б щастя, якби тих "суддів" там ще й повішали на люстрах!!!!

ІВАН 2016-01-23 / 15:08:14
Нема на них Майдану. Слаба память. Бо такі "впровадження" були в часи Януковича. Чим ми їх закінчили.

патріот 2016-01-23 / 15:01:06
Ага, ми заємо, що менти - дебіли. Але можна ще раз це довести, розворушивши осине гніздо правого руху.

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo