У Києві розглянуть апеляцію на утримання під вартою трьох бійців ПС Закарпаття, затриманих у контексті подій у Мукачеві

Завтра в Києві розглядатимуть справу щодо бійців "ПРавого сектра" Закарпаття, яких звинувачують в липневій перестрілці в Мукачеві. Про це повідомила речниця закарпатського осередку "Правого сектора" Галина Кундік.

У Києві розглянуть апеляцію на утримання під вартою трьох бійців ПС Закарпаття, затриманих  у контексті подій у Мукачеві

21-го січня 2016 в Апеляційному суді міста Києва (Солом'янська площа, 2) буде проходити розгляд оскарження утримання під вартою трьох мукачівських повстанців – Романа Мунчака ("Муні"), Родіона Горбенка ("Радіка") та Володимира Бурчі ("Скруджа"), двоє з яких ще й поранені – о 14:00, 14:30 та 15:00.

"Усі троє – добровольці ДУКу, без повісток, зарплат та пільг зголосилися захищати Україну та пройшли не одну ротацію у війні на Донбасі. При цьому, одному з них лиш 18. Останні півроку хлопців тримають під вартою, бездоказово звинувачуючи у тероризмі.

Настав час нам захистити Героїв від свавілля влади! Прийдіть на суд і підтримайте їх. Ви навіть не уявляєте, як багато значить для них Ваша присутність!

Як казав комбат чеченських "терористів", котрі захопили театр з "Норд-Остом", Бараев, "мы не террористы, как говорит ваша власть. Если бы мы были террористами, мы бы запросили самолёт и несколько миллионов долларов", – написала Г.Кундік.

20 січня 2016р.

Теги: Правий сектор, Київ

НОВИНИ: Кримінал

15:16
/ 2
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 2
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
16:07
/ 1
В Ужгороді жінку підозрюють у торгівлі метамфетаміном Фото новина
11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 13
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
» Всі новини