В Ужгороді обласні чиновники вкрали землю, виділену сотні учасників війни з Росією (ДОКУМЕНТ)

Близько сотні учасників бойових дій на сході України лишились без своїх законних земельних ділянок, ошукані корумпованими обласними чиновниками.

В Ужгороді обласні чиновники вкрали землю, виділену сотні учасників війни з Росією (ДОКУМЕНТ)

За інформацією громадської приймальні народного депутата України Михайла Головка, йдеться про відчуження цілого масиву в обласному центрі Закарпаття, який Ужгородська міська рада виділила учасникам російсько-української війни, повідомили Закарпаття онлайн в Ужгородській міській організації ВО «Свобода».

Земельні ділянки для військових були виділені на XXVІI сесії VI скликання Ужгородської міської ради рішення № 1861 від 16 жовтня 2015 року. На сесії були присутні бійці та громада міста, що оплесками вітала захисників.

15 січня 2016 року масив №1 даного рішення обласним чиновниками був внесений у державний кадастр як державна власність загальною площею 16.346 га. Як виявилось, землю незаконно віддали державному підприємству «Ужгородський радгосп», яке перебуває в процесі ліквідації. Як уже відомо, у 2009 році в судовому порядку землі ДП «Ужгородський радгосп» були передані Ужгородській міській раді.

За даним фактом з усіма додатками буде негайно направлено депутатське звернення до Генеральної прокуратури України.

19 січня 2016р.

Теги: земля, кадастр, війна

Коментарі

ждлорпа 2016-01-21 / 11:53:05
юрист, то Пересоляк

рда 2016-01-21 / 05:13:24
Є хлопці інформація, шо кришує того Жопчака Гавновдій Сашку айбо наобіцяли Владик ай Степа поділитись шматом пирога..немали порядку ай не маємо жиби такі о людом керували

правда 2016-01-20 / 22:02:12
А яка різниця хто? Саша, Петя, Вася?! Є порушення треба розбиратись та притягувати відповідальних. Цією болтавньою нічого не зміниться.

Пітю 2016-01-20 / 12:27:20
За всім цим стоїть ненажера Саша Антал!! Вкрадено не мало і не бігіто цілих 90 гектарів землі від міста Ужгорода, і це ще не кінець!!!( по старій схемі під яку Антал був раніше уже взяв бабло у Київських олігархів він тепер просто доробив скориставшись уходом Токаря який був в Долі і святами і вкрав у Громади Ужгорода і Ужгородських сіл Щемлі в Камяниці, нп Загорській, на Червениці, біля Словацького кордону загалом 90 гектарів!! Все Місто без Землі а те що і у АТОшників украли так це не дивно як може депутат облради від ОПОБЛОКА любити АТОШНИКІВ?? Від Ригг кончений і жодноі моралі немає! Жопчак його регістратор підставна фігура просто ! Чекаємо на реакцію ПРОКУРОРА ЯНКА

Антал активісту 2016-01-20 / 12:12:47
Для того Маскаль і пропихає мене на посаду обласного землевпорядника, щоб було кому ся за тим дивити. Я чулувік справедливий, як взятку брати я сі навіть недогадую. А нічийної зимлі іще много. Там єден писав ош на Гуті є ще що ділити. Думаю що нема, ми ся з Марькою вже тив зимльов давно розприділили. Можна у Ледиди взяти, той біля Ужгорода много пригородив, но каже що война ся ще не кончила. Може прийдеся й нашим героям щось давати.

активіст 2016-01-20 / 10:41:40
Такі п*ори підривають довіру до влади, де контроль органів виконавчої влади, хто в області за тим дивиться?

Валера 2016-01-20 / 10:38:50
До Юриста
Тобто Ви пропонуєте закрити очі на то што вкрали? Тут вопрос до наших органів, як Ви кажете тілько накрали а винуватих неє!!!

Знаючий 2016-01-20 / 10:05:53
Та лишіться ви цієї землі, якщо вона є спірною. Розподіліть хлопцям що воювали все те що Чубірка прихопив в Кам"яницькій Гуті. А там більше 50 га, чи так Володьку?

архітектор 2016-01-20 / 09:59:51
Про тариторію ,яку пише юрист ,Погорелов залишив за собою /територія яка планувалась буцімто під міське кладовище /то є правда.

юрист 2016-01-20 / 09:47:02
До Валери.
Чи Ви розумієте що міська рада хоче надати земельні ділянки атошникам ,які по закону неможна надавати .Парадокс в тому що нижче є така територія що її можна і необхідно надати хлопцям атошника ,але цю територію залишили міські чиновники для себе.Просто хлпцям хочуть надати як в прислівї "на тобі боже що мені не гоже"

Валера 2016-01-20 / 09:33:42
Да то лем у нашій державі мож по скасованому судом акту землю роздеребанити ні честі ні совісті наші хлопці там воюють та їм землі ниє

юрист 2016-01-20 / 08:12:46
На сам перед ,ця земельна ділянка зреєстрована за Держовою -тобто знаходиться у Державній власності, по- друге ця земельна ділянка знаходиться за інженерно - технічними спорудами і вона може бути тільки в державній власності,і законом заборонено роздавати її у приватну власність,і по -третє на ній знахадяться багаторічні насадження /виноградники/радгосп -заводу "Ужгородськи".Не розумію де тут Жовчак вкрав землю якщо він її зарєєстрував за Державою.

Іван 2016-01-20 / 08:09:08
Ужас яка некомпетентна стаття, реєстрація ділянки у кадастрі це не привласнення її кимось право на неї не зареєстроване. А хай Генпрокуратура тоді робереться, чи можливо роздавати ділянки за полосою КСП чи Ужгородська міськрада хоче аналогічну ситуацію як у Дідові - у притик до кордону роздати землю, для якісного потоку контрабанди??????

для Пітю 2016-01-20 / 07:29:01
фамілія цього героя Жофчак Василь Васильович

Пітю 2016-01-20 / 07:18:06
Шо в того регістратора земельного така чмошна фамілія Жопчак чи це кличка у него така?

ник 2016-01-20 / 07:01:27
той Жопачак жопу усім би вилизав туко вун був керманичом. бігать зара по хлопцях у пагонах шоб прикрили, бо Владик Пересоляк у блуд завюв

Василь 2016-01-20 / 06:47:04
Нічого. Собі !!! Обратно Саша Антал не поспав і вкрав мало землі з Ледидов но думаву Анталу нич небуде бо ун типирка Цимбора Москаля Гени і планується назад на посаду Земельника главного Закарпаття

правда 2016-01-20 / 06:38:48
в кадастр не обласні чиновники ділянки вносять, ужгородом опікуються реєстратори територіального органу. є там таки жовчак василь, який із владіком пересоляком вирішили на дурняка земельку порішать.

ужгородець 2016-01-20 / 01:29:50
цукі.. нічого прийде і на Вас свій час

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини