Реклама B3

На Закарпатті за виділення землі на підставних осіб щодо службовців управління Держгеокадастру відкрито кримінальне провадження

Прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за інформацією ЗМІ про надання земель на підставних осіб.

На Закарпатті за виділення землі на підставних осіб щодо службовців управління Держгеокадастру відкрито кримінальне провадження

Прокуратурою Закарпастької області розпочато кримінальне провадження стосовно посадовців Головного управління Держгеокадастру за фактом зловживання владою або службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України) після оперативного вивчення наведеної у ЗМІ інформаціі про те, що вказаними посадовцями було надано у власність громадянам-мешканцям інших регіонів України земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею близько 20 га.  

Прокуратурою встановлено, що ці земельні ділянки надані студентам вищих навчальних закладів Тернопільської та Івано-Франківської областей. Використання підставних осіб у таких випадках є характерним прикладом при незаконних оборудках із земельними ресурсами.

Згідно з даними публічної кадастрової карти України, вказані землі примикають до міжнародної автомобільної дороги «Київ-Чоп», за індексом М-06 та становлять істотну комерційну привабливість.       

Законність надання земельних ділянок та правомірність дій посадовців Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області перевіряється органами слідства в ході розслідування кримінального провадження, за результатами чого буде надано відповідну правову оцінку. 

Довідка

ч. 2 ст. 364 КК України - зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

19 січня 2016р.

Теги: земля, підставні особи, службовці

Реклама B4

Коментарі

олег 21.01.2016 / 16:00:05
Нич, на другий тиждинь кажуть що іде перевірка в земельний з Києва. Розкрутять даже шо корпоратив Ужгородский район отгуляв за гроші які Носова (типирь Мельничук)спонсорувала по 400 грн за каждого. Думаєте шо за гроші - підрядчиків!!!

суд 20.01.2016 / 09:30:45
проститутка продасть і маму рідну.

парадокс 19.01.2016 / 19:10:26
а що нич не пишуть за новоповернутого начальника в Мукачеві в земельний відділ, який при всіх владах на коню, зятька Іваницької, Отам капітал крутиться, сотні гектарів в оренді та власності. Не буде нич з цьої держави, як не крути - одні злодії міняють інших.

земельник 19.01.2016 / 17:15:13
В ужгородськоському районі новопризначена Носова С. 15.01.2016 р.в приміщені ТОВ""Теракапітал" м.Ужгород вул.Собранецька 24 зібрала усіх підприємців у сфері земельних відносин /по Ужгородському районі/ і встановила розцінки проста технічка від 300-500 грн., Проект відводу від 1000 грн і більше .Притому зібрала усі телефони щоб ніхто не записав її доповідь ,докуметацію повинні приносити тільки самі підриємці а незамовники .Якщо не згодні з даними пропозиціями то повернуть два рази документацію а на третій раз будуь забирати сертифікат . Звязка Носова-Хранюк -Антал-Шимолинець/Заступниця Мартинюка в Києві/ Іде наша пркуратура поліція СБУ

україна не для українців 19.01.2016 / 16:38:57
псевдодемократія - лохократія- вкради скільки зможеш. все замасковано під порядок, а насправді хуже нема куди. проблема одна відсутність відповідальності, безкарність, відкупитися можна як на стадії слідства та і на суді, а мош мало посидіти

Яна 19.01.2016 / 16:35:17
Нічого не вийде, бо Шимон з Грамотником зливають Анталу за гроші всю інформацію з прокуратури

прокурор 19.01.2016 / 15:58:30
поділяться мало і все порішається, нико з нихї ще ни сів і не буде сидіти в тюрьмі, навіть тоді, коли брали їх на "гарячому" хабарі, а тут мелоч, максимум халатність, яку будуть один на одного перекидувати. Найшли чим журитися, правда електорату тоже треба дашто викинути в інфосередовище, щоб радувалися.

кік 19.01.2016 / 15:02:01
Хай би закарпаттянет поцікавилось як в Невицькому людей облопошили та навіть пасовища біля річки приватизували на підставних ледиди...а ще пару гектарів біля Оріховиці.бєзпрєдел повний.і водне господарство очі закрило.і всі.

Челядник 19.01.2016 / 14:53:02
Типирка що Депутат облради від Жопоблока вірний цуцик і пуцер Ледиди колишній керовник Земельних ресурсів Закарпаття Сашко Антал буде утікати в Росію? Чи скористається своїм Словацьким Паспортом і громадянством????

гпу 19.01.2016 / 14:42:47
Оце аферитка,ще не відповіла за попередні продані землі киэвлянам,а вже встигла і на новій посаді підзаробити.

Больбан 19.01.2016 / 14:17:11
Інтeрeсно колько заробила Больбанка?
Множимо скромно 1 лям баксу круто за пів року трудовоі діяльності

Василь 19.01.2016 / 14:17:04
І де тут порушення? Земельним кодексом України не заборонено отримувати земельні ділянки громадянам з інших регіонів !!!

Антал 19.01.2016 / 13:45:07
Хай заступник прокурора Шимон Іван поверне гроші

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
16:12
На кордоні з Угорщиною в автобусі виявили 20 кілограмів металу, схожого на срібло Фото новина
18:30
/ 7
На Закарпатті чоловік із фальшивим посвідченням інвалідності намагався підкупити прикордонника за 500 євро Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
» Всі новини