Так, заяви про готовність взяти на поруки бійців "Правого сектора", що їх нині мають судити в Ужгороді після сутички на Драгобраті, у залі суду зачитали нардепи, що прибули спеціально для контролю судового процесу.
У числі тих, хто заявив про готовність поручитися за підсудних - також і голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.
??? 2016-01-19 / 22:25:52
Ви не маєте права їх обсуждати!
патріот 2016-01-18 / 21:13:48
Шону, путінській ваті
А кого побили правосєки. Наразі побили їх. Тих, кого, анчебто, побили вони, ніхто в очі не бачив. У суді - клоунада. Затриманих не можуть привезти в суд через дорогу з СІЗО. Дот них не допускають адвокатів і швидку. Справа тупо зшивається з непідтверджених "фактів"
Шон 2016-01-18 / 21:03:48
Кожен повинен відповідати за свої поступки, патріоти на сході, а ці безробітні називають себе правосеками і гастролюють зі зброєю по Україні! Ніхто не їхав їх бити в їхні домівки а вони гастролюють по городам, б'ють людей і вважають що їм всі щось довжні і уникнуть покарання! Якщо людина офіційно немає реєстрації в бойовому підрозділі, то про кого йде мова! Правий сектор - це банда! Одні вже стріляли людей на Закарпатті і тепер переховуються від відповідальності уникаючи покарання. Досить творити безчинства, або воює на сході легально або веде нормальний образ життя
лоці 2016-01-18 / 17:33:29
Антиукраїнський тролінг. Коментар видалено. Адмін
Іван 2016-01-18 / 16:52:08
обіцяли оприлюднити відео з місця подій.де воно? майже монтують під заказ
патріот 2016-01-18 / 16:02:12
де потерпілі, не можу зрозуміти кого побили "правопорушники", я хочу побачити фото потерпілих. Вважаю, що правосеківці є потерпілі у цій справі.
Юра 2016-01-18 / 15:01:26
Чому депутати не заплатять прокурорам гроші? Заступник прокурора області Іван Шимон такі питання вирішує.
Степан Крук 2016-01-18 / 14:51:18
Отримають 3-4 роки умовного терміну. Хоч до ворожки не ходи!
житель 2016-01-18 / 14:43:38
хто з депутатів хоче цих бандитів брати на поруки може вони захотіли їти до них в клітку ??
Янко 2016-01-18 / 14:40:45
Є гроші, то є правда, а ні то і ні