Закарпатця затримали за кермом вкраденого у Києві "Лексуса" (ФОТО)

Міліціонерам, які патрулювали автодорогу Київ – Чоп у Новоград-Волинському районі Житомирської області, видалися підозрілими пошкоджене скло «Лексуса» і нервова поведінка його керманича. Виявилося, автомобіль зранку шукають столичні правоохоронці і справжній власник, повідомили в прес-службі міліції Житомирської області.

Закарпатця затримали за кермом вкраденого у Києві "Лексуса" (ФОТО)

– Ми патрулювали ділянку траси Київ – Чоп поблизу м. Новограда-Волинського. Помітили автомобіль «Лексус», який рухався у попутному напрямку: водій керував ним невпевнено. А випереджаючи позашляховик, звернули увагу на пошкоджене скло задніх пасажирських дверцят, - розповів заступник командира роти дорожньо-патрульної службиМаксим Прохоренко.

Міліціонери подали керманичу підозрілого «Лексуса» сигнал про зупинку. Той припаркував автомобіль на найближчій АЗС. Під час перевірки виявилися розбіжності між номерами агрегатів машини та документальними записами. На запитання правоохоронців про розбите скло керманич, 37-річний житель Закарпаття, повідомив, що автівку пошкодили невідомі, коли він залишив її ночувати біля одного з готелів. Втім доміліції він звертатися не став. Хоча автомобіль, за його ж словами, він придбав напередодні.

Виявлені розбіжності, нервова поведінка водія і плутаність його пояснень насторожили міліціонерів і в їх супроводі «Лексус» та його керманич прибули на звягельський стаціонарний пост ДПС.

Туди ж приїхала слідчо-оперативна група Новоград-Волинського відділу міліції, працівники якої оглянули автомобіль. У його салоні правоохоронці виявили ювелірні золоті вироби, кастет, жіночий верхній одяг, інші речі, приналежність яких водій пояснити не спромігся. Окрім того, у салоні знайшли акти виконаних ремонтних робіт «Лексуса», де фігурувало прізвище власника авто та його контактні дані.

Зателефонувавши за вказаним номером, правоохоронці дізналися, що справжнім власником позашляховика є киянин, який уранці замість своєї машини на звичному місці її паркування виявив лише уламки розбитого скла. Чоловік одразу ж звернувся до місцевої міліції, проте аж ніяк не сподівався, що викрадений автомобіль уже за кілька годин виявлять у сусідньому регіоні. 

Знайдену автівку житомирські міліціонери передали справжньому власнику, а затриманого злодія – київським колегам, які й займатимуться подальшим розслідуванням відкритого за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом кримінального провадження.

16 січня 2016р.

Теги: Лексус, Житомир

Коментарі

цирк на дроті 16.01.2016 / 08:57:07
ДАЇшники отримають нові погони за хорошу роботу

Підгоряни 16.01.2016 / 01:59:01
Шо знову Мішо " хромий".?

НОВИНИ: Кримінал

22:04
Водій з Рівненщини уник реального покарання за ДТП з загиблим і двома травмованими в Хусті Фото новина
15:56
/ 2
У Білках 70-річний чоловік на 10 днів прикував 68-річну дружину ланцюгом до меблів
14:57
У Берегові неповнолітній рецидивіст, щойно вийшовши з зали суду, зразу вкрав телефон Фото новина
04:48
/ 3
ФОТОФАКТ. На полонині Руна тривають незаконні будівельні роботи, правоохорона система злочинно бездіє
19:22
/ 3
Через контрабандні сигарети в днищі, занюхані собакою Даною, у закарпатця вилучили BMW X5 Фото новина
18:39
Трьох закарпатців з 3-х різних районів затримали за організацію переправлення "ухилянтів" за кордон Фото новина
14:21
Затримано третього організатора масштабної нарколабораторії в селі на Мукачівщині Фото новина
02:22
Суд у Сваляві умовно покарав військового за продаж вибухівки та набоїв
01:47
/ 8
У Березові на Хустщині підлітки зафільмували жорстоке вбивство ними палицею собаки Відео новина
23:26
Суд зобов'язав Карпатський біосферний заповідник сплатити загалом 5,4 млн грн за незаконні рубки лісу на його території
22:40
/ 1
Завдяки компенсації доньці загиблої та позитивній характеристиці посадовиця Королівської селищної ради уникла покарання за смертельну аварію
19:47
/ 55
Під час "хабарницьких" обшуків у головного прокурора Закарпаття Ковальчука вилучили телефон та готівку
16:19
/ 3
В Ужгороді в 12 разів п'яніший за "норму" водій Daewoo зіткнувся з Range Rover-ом Фото новина
04:12
/ 2
Чоловік, який п'яний запускав феєрверки у циганському таборі Виноградова, відбудеться невеликим штрафом Фото новинаВідео новина
03:37
У Мукачеві "п'яний" Land Rover зіткнувся з автобусом Mercedes Фото новина
02:37
/ 1
У Поляні на Мукачівщині невідомий посеред дня стріляв по собаках Фото новина
01:59
/ 1
У Тячеві злодійка викрала у дружини військового гаманець з 20 тисячами гривень Фото новина
04:10
/ 5
Міжгірець, уклавши угоду з прокурором, уник 5 років тюрми за продаж "гуманітарних" позашляховиків Фото новина
03:21
В Ужгороді виявили ще одного наркоп'яного водія, вже позбавленого права керування Фото новина
03:12
В Ужгороді чоловік розбив лобове скло авто і втік Фото новина
03:04
/ 2
Ужгородець отримав рік умовного покарання за спробу контрабанди в 2015 році картин Бокшая та Ерделі до Словаччини Фото новина
19:43
На Тячівщині судитимуть неповнолітнього з Дубового, який побив і пограбував таксиста Фото новина
16:52
/ 8
Мінкульт не погоджував будівництва 16-поверхівки у центрі Ужгорода, воно незаконне
15:45
49-річний житель Міжгір'я викрав з будинку заробітчанки понад 100 тис. грн, ювелірку та ноутбук Фото новина
14:09
/ 1
Закарпатці присудили 5 років тюрми за спробу вивезти в угорщину нелегалів з Афганістану
» Всі новини