У засіданні лікарки Балаж, яка п'яною в'їхала в Хресний хід і убила двох людей, перерва – через "лікарняний" прокурора

Засідання продовжиться 27 січня, вирішив суддя у справі Олег Придачук.

У засіданні лікарки Балаж, яка п'яною в'їхала в Хресний хід і убила двох людей, перерва – через "лікарняний" прокурора

Сьогодні в Ужгородському міськрайонному суді мало продовжитися судове засідання у справі мукпачівської лікрки Наталії Балаж, яка, будучи нетверезою за кермом, в'їхала на Ужгородщині у Хресну ходу, внаслідок чого загинули двоє людей і ще кілька потерпілих опинилися в лікарні.

На суд з'явилися захисники обвинуваченоі Андрій Циганков, Наталія Пліса та Артур Діовші, також була присутньою адвокат потерпілої сторони Діана Назаренко.

У зв'язку з тим, що прокурор Владислав Ісак перебуває на лікарняному, було заявлено про призначення нового предстанвика обвинувачення - Олександра Андришина. Однак головуючий на процесі суддя Олег Придачук оголосив перерву на прохання новоприбулонго прокурора, адже справа знаходиться на стадії завершення і є сподівання, що процесуальний прокурор Ісак повернеться з лікарняного, повідомляють активісти ГО "Спеціальний контроль", які відслідковують перебіг справи у суді.

Розгляд справи призначено на 27 січня на 10 годину 30 хвилин.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у листопаді 2014 року за участі Наталі Балаж сталося криваве ДТП неподалік села Глибоке, Ужгородського району, де вона на авто, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, протаранила Хресну Ходу. Як наслідок – 2 смерті.

15 січня 2016р.

Теги: Балаж, лікарка, перерва, лікарняний

Коментарі

спецконтролю на замітку 15.01.2016 / 23:14:47
Сьогодні у молодшої балажки суд, а вчора стара балажка розважалася на святі Червеного вина, без сорому, як ні в чому не бувало. Запитання до влади - скількох людей ще ці шльондри(бо так себе поводять лиш підзаборні шльондри) повинні вбити, щоб вони понесли заслужену кару?Доки це сміття буде вештатися у нашому місті?

Вікторія Омелянівна 15.01.2016 / 22:18:23
Якщо вже є бог на сьому світі?прокурор захворів, завтра в нього буде свинячий грип, а далі відвід чи ще якийсь сценарій, запланований цим дуетом шахрайок разом із адвокатом мільйонером Циганковим,так і до скону можна судити вбивць, як це відбувається в україні.
Вирок дістане цю шльондру, однозначно.Вони з матірю платять за усілякі маніпуляції та зволікання із судами, але тавро на ній буде на все життя!

СУДДЮ І ПРОКУРОРА НА ВИЛИ 15.01.2016 / 12:49:30
Вже третій рік по судах розглядається кримінальна справа старої Балажки про фальшивий диплом, а її доньки-вбивці другий рік. спеціально тягнуть, щоб отримати амністцію. Просто треба братися уже й за покровителів цих наскуд, а саме за суддів та прокурорів, це вони створили обом Балажкам тепличні умови для розгляду їхніх кримінальних справ.
СЦЕЦКОНТРОЛЮ РЕСПЕКТ, МОЛОДЦІ ХЛОПЦІ, ЩО НЕ ДАЄТЕ ПАСКУДАМ РОЗСЛАБИТИСЯ!

НОВИНИ: Кримінал

16:50
/ 1
Патрульний на Закарпатті отримав 3 роки умовно за смертельну ДТП з підлітком Фото новина
14:49
Ужгородський наркоторгівець отримав 6 років ув’язнення Фото новина
15:56
Прикордонники викрили канал перевезення контрафактного тютюну на Закарпатті Фото новина
15:16
На Закарпатті суд виніс вирок вітчиму та матері, які систематично ґвалтували дитину
13:41
На Хустщині двоє рецидивістів побили пенсіонерку заради алкоголю Фото новина
11:49
/ 2
На Закарпатті 19-річний хлопець продавав втечу за кордон Фото новина
19:47
На Берегівщині затримали чоловіка за хибне повідомлення про вибух Фото новина
18:21
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон зі Словаччиною Фото новина
15:50
На Хустщині нетверезий водій насмерть збив пенсіонерку Фото новина
12:17
У Мукачеві засудили чоловіка за підпал авто на замовлення Фото новина
11:08
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:42
Ужгородця засудили за напад і грабіж до майже 10 років ув’язнення Фото новина
09:05
/ 12
Колишній керівник ужгородської школи підозрюється у фінансових зловживаннях Фото новина
18:01
/ 1
У Тячеві водій у стані сп’яніння спричинив смертельну аварію Фото новина
16:48
/ 2
В Ужгороді затримали жінку, яка розкладала наркотики у дворі житлових будинків
12:21
На Закарпатті викрили спробу переправлення безакцизних сигарет потягом до угорщини Фото новина
16:40
Затриманому на хабарі судді з Воловця Пелиху призначили 1 млн грн застави
15:06
На Хустщині засудили чоловіка, який убив свою співмешканку Фото новина
12:01
/ 2
В Ужгороді "умовно" засудили матір, яка залишила дитину помирати після побоїв вітчима
10:02
/ 8
САП просить суд конфіскувати "необґрунтоване" майно начальника митного поста "Дякове" Вишнюка
09:41
Шахрайка з Закарпаття отримала 3 роки тюрми за видурювання грошей від імені фонду Ірини Федишин
16:13
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, який переправляв чоловіків до Польщі Фото новина
17:56
/ 2
На Закарпатті нетверезий водій, який перевищив швидкість й влаштував смертельну ДТП, сів на 6 років Фото новина
09:24
/ 6
Затриманого на хабарі депутата Іванину з Міжгір'я, який брав "відкати" на посаді директора лісгоспу, "покарали" 51 тис. грн штрафу
09:01
У Чехії затримали українця, якого підозрюють у вбивстві 22-річної закарпатки Фото новина
» Всі новини