Край Височина має намір реконструювати Масариковий квартал у Хусті

Чеська сторона зацікавлена інвестувати у реконструкцію Масарикового кварталу – архітектурного комплексу, зведеного у 1924-1925 роках у Хусті за проектом празького архітектора Фрайвальда.

Край Височина має намір реконструювати Масариковий квартал у Хусті

Про це йшлося під час робочої зустрічі голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса з головою крайового уряду Височини, очільником благодійного фонду "Віза" Зденеком Кадлецом та членами благодійного фонду «Віза» Катериною Свободовою, Йозефом Недведем і Василем Самандрулою у Хусті.

Зокрема представники чеської делегації висловили зацікавлення у співпраці щодо фінансової підтримки ремонтних робіт у так званому "чеському містечку".

"Для нас найважливішим є кінцевий результат, – запевнив голова крайового уряду Височина Зденек Кадлец. –  Переконаний, що вже найближчим часом ми розпочнемо роботу і над цим інвестиційним проектом".
 
"Ми маємо на меті залучити кошти наших чеських партнерів для реконструкції важливих соціальних об’єктів, зокрема це стосується і відновлення "чеського містечка". Переконаний, що окрім естетичної привабливості кварталу це створить ще і позитивний культурно-туристичний імідж Хуста, адже останнім часом чимало туристів, які приїздять до нашого міста, відвідують саме цей квартал", – наголосив під час зустрічі з чеськими партнерами секретар ради Володимир Ерфан.

Згодом уже безпосередньо на місці присутні обговорили подальші кроки щодо реалізації інвестиційного проекту у місті над Тисою та співробітництво у цьому напрямку, повідомили у Хустській міській раді.

15 січня 2016р.

Теги: край Височіна, делегація, Хуст, Масариковий квартал

НОВИНИ: Соціо

19:38
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
11:58
На Закарпатті оцифрують 15 старовинних дерев’яних церков XV–XIX століть Фото новина
11:32
Чорногора Фото новина
11:28
Чорна гора Фото новина
11:24
Черемша на Вододільному хребті Фото новина
11:21
Чайна плантація Фото новина
11:17
Урочище Кузій Фото новина
11:13
Торф’яне болото “Чорне багно”: природна пам'ятка, врятована бобрами Фото новина
11:08
Сакури в Ужгороді та Мукачеві Фото новина
11:00
Полонина Боржава Фото новина
10:55
Пізньоцвіт осінній в заказнику Пасіки Фото новина
10:50
Нацпарк «Ужанський» Фото новина
10:45
Найстаріші дуби України: Дідо-дуб і Чемпіон Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Микитою Шельдяєвим Фото новина
10:13
Верхове болото “Глуханя” Фото новина
10:09
Долина нарцисів – примандрувати з льодовиком, щоби квітнути людям на радість Фото новина
10:03
/ 1
У Ясінях, Перечині та Великому Березному відбудуться тренінги з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію
17:23
У Мукачеві попрощаються з Героєм Ігорем Павловим, який понад рік вважався зниклим Фото новина
14:43
/ 5
В Іршаві розслідують дії працівників ТЦК
17:53
Подорож до урочища Кевелів у Карпатський біосферний заповідник: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
14:41
В Ужгороді водій із ознаками наркотичного сп’яніння відмовився від огляду Фото новина
12:45
/ 1
Туристи сфотографували Брокенського привида у Карпатах Фото новина
10:56
Дружині загиблого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду Фото новина
23:47
/ 5
ПФУ на рік запізнився з апеляцією на "захмарну" пенсію колишнього прокурора-"кіндерсюрприза" з Закарпаття Казака, що виїхав у Швецію
» Всі новини