На Закарпатті зберігається паводкова ситуація, рятувальники готуються до ускладнення погодних умов

Станом на 14 січня після інтенсивних опадів, які пройшли 10-12 січня, на Закарпатті залишаються підтопленими 310 га сільськогосподарських угідь в Іршавському районі та 60 га – у Виноградівському. Загалом же від підтоплень постраждали Тячівський, Рахівський, Виноградівський, Міжгірський та Іршавський райони.

На Закарпатті зберігається паводкова ситуація, рятувальники готуються до ускладнення погодних умов

Про таке, серед іншого, йшлося сьогодні під час брифінгу в У ДСНС у Закарпатській області.

Як зазначив, зокрема, начальник Басейнового управління водних ресурсів р. Тиса Володимир Чіпак, паводкова ситуація зберігається в області, починаючи від 6 січня. Кількість опадів доходила до позначки 65 мм, що спричинило підвищення рівня води в річках. Через різку зміну погоди на водоймах краю виникло 6 льодових заторів. Найбільше підняття рівня води фіксувалося на річці Боржава – у верхів’ї паводкова хвиля сягала 2 метрів, а в низині – до 4 метрів. На сьогодні загрози нових підтоплень на території Закарпаття, за словами Володимира Чіпака, немає.

Наразі ж закарпатські рятувальники готуються до чергового ускладнення погодних умов. Як зауважив на прес-конференції заступник начальника У ДСНС області Глєб Бурковський, від Управління для реагування на надзвичайні ситуації під час зимового періоду можуть залучатися 194 представники особового складу, 4 одиниці інженерної техніки, 4 автомобільні тягачі, 2 пересувні електростанції, човен, 134 одиниці насосного обладнання, 2 спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі та 2 піротехнічні розрахунки. Крім цього, у разі необхідності на перевалах можуть бути розгорнуті 6 пунктів обігріву.

Уже на завтра синоптики оголосили штормове попередження – у краї очікується сильний сніг та мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу й ожеледиця. Існуватиме загроза сходження лавин. Утім вслід за опадами в область прийде антициклон, який протримається до 23 січня. Водночас знижуватиметься температура повітря: на рівнині вона сягатиме -3-5ºС вдень та до -9ºС вночі, а в горах – до 15 градусів морозу.

14 січня 2016р.

Теги: ускладнення, паводкова ситуація

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:14
Під час пожежі в Ужгороді евакуювали двох мешканців багатоповерхівки Фото новина
12:02
Гірські рятувальники евакуювали травмованого лижника з гори Красія Фото новина
17:43
У Білках через пожежу в підвалі ледь не згорів житловий будинок Фото новина
15:55
В Ужгороді вночі горіли гараж, сарай і автомобіль Фото новина
14:22
Через розпалену піч на Свалявщині ледь не згорів будинок Фото новина
13:26
/ 1
В Ужгороді 85-річний водій помер за кермом і врізався в фасад аптеки Фото новина
12:55
У Бобовищі водій із 2,41 проміле алкоголю спричинив смертельну ДТП Фото новина
17:10
/ 2
Поліція затримала водія вантажівки, причетного до смертельної ДТП на Абранському перевалі Фото новина
13:11
На Хустщині через пожежу в котельні ледь не згорів житловий будинок Фото новина
12:08
Двоє людей загинули у смертельній автотрощі на Абранському перевалі Фото новина
09:58
/ 1
У румунських Карпатах врятували двох українців, які збилися з маршруту в критичному холоді і двометрових заметах Фото новина
16:55
На Рахівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
16:22
/ 8
На Мукачівщині 40-річного чоловіка смертельно поранили під час полювання Фото новина
13:28
/ 1
На Рахівщині прикордонники врятували 35-річного киянина, який намагався незаконно перетнути кордон Фото новина
12:31
Гірські пошуковці на Рахівщині врятували чоловіка, який кілька днів блукав у горах Фото новина
23:11
На місці удару рф по пасажирському поїзду "Чоп – Харків – Барвінкове" виявили фрагменти 6 тіл
16:50
/ 2
Поліція розпочала розслідування смерті немовляти в лікарні Мукачева
13:40
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу в дерев’яній будівлі Фото новина
10:10
На Берегівщині 28-річна породілля народила немовля ще до приїзду лікарів Фото новина
17:33
Поїзд на маршруті Барвінкове – Львів – Чоп потрапив під удар російських безпілотників Фото новина
13:20
Під час пожежі в Чорноголові на Ужгородщині загинув 72-річний чоловік Фото новина
09:50
Падіння дерев і пошкодження ЛЕП спричинили затримки поїздів до Закарпаття
18:12
/ 1
На Тячівщині однорічна дитина постраждала від опіку внаслідок падіння гарячого молока Фото новина
15:23
У неділю на Закарпатті горіли три будинки
14:54
У Нересниці на Тячівщині у пожежі загинув чоловік
» Всі новини