ФОТОФАКТ. В Ужгороді у ДТП загинула жінка-пішохід

Про ДТП зі смертельним наслідком повідомляють у ГО "Спеціальний контроль".

ФОТОФАКТ. В Ужгороді у ДТП загинула жінка-пішохід

"Щойно на вулиці Минайській в Ужгороді сталося ДТП зі смертельним наслідком.

На місці працюють швидка, поліція, а також Спецконтролівці", - повідомляють в організації накоротко, не деталізуючи наразі обставин трагедії.

Відтак про деталі аварії повідомили у патрульній поліції Завкарпаття. Як ідеться в повідомленні поліції, близько 10:00 екіпаж патрульних поліцейських отримав виклик на вулицю Минайську. Як з’ясували на місці, водій на великій швидкості збив 78-річну ужгородку, яка саме переходила дорогу.

Зі слів свідка, водій рухався вулицею Минайською у напрямку вулиці Швабської правою смугою і збив жінку, коли та вже була на пішохідному переході. Від удару жінка опинилася на відстані майже 20 метрів від переходу.

Лікар бригади швидкої допомоги Ерік Глеба повідомив, що внаслідок зіткнення жінка отримала політравми та відкриту черепно-мозкову травму, не сумісну з життям.

На місці працюють патрульні поліцейські, слідчо-оперативна група та судово-медичний експерт.

12 січня 2016р.

Теги: аварія, смерть, загибель

Коментарі

555 2016-01-14 / 09:39:41
Романе як не дивно але таких придурків як ти хватає.І тобі ніхто не заважає засунути свою голову хоч під пежо хоч під поїзд.Можливо тоді поменшало б хоч на одного дурня і жити на Україні стало б краще. З вірою в краще!!!!!

роман 2016-01-13 / 15:31:33
555 ти чмо галимое я би твою голову засунул под пежо

555 2016-01-13 / 10:40:39
Бос а ти не пробував лікувати голову.....в психлікарні мабуть пробок немає.....сходи туда

бос 2016-01-13 / 00:20:57
через цих даунив на словацьких номерах в мисти такие пропки що неможна ни пройти не проихати за рульом яких литають одни наркомани бо ети машини не вичисляються ось вам и результат и не первий раз пане москаль наведить з цим порядок бо полиция не зможе якщо людина живе в украини то мае издити на украинських номерах а якщо на европномера то нехай кожен мисяц плотить податок через цих даунив уже й черги на кордони

Игорт Б 2016-01-12 / 23:29:35
світлофори потрібно там поставити и поблем не буде.!!!

Ужгородець 2016-01-12 / 21:26:40
Недавно, один "птах" теж потрапив у аварію. Помер дідусь... Автівка була на укр.номерах... Це щось міняє????????????? Людей нема!

Ужгородець 2016-01-12 / 21:22:54
Моральною потворою бути завжди легше. А ЛЮДИНОЮ - важче...Людина має розум, щоб думати, бути відповідальною... Якщо розума бракує, трапляються трагічні наслідки.. Ображаючи людей, власників автівок на іноз.номерах(розуму теж треба мати видно не багато)не вернути життя людині, і не загладити горя її родині...

... 2016-01-12 / 17:46:25
Олег, а ти хто такий шоб тут писок откривати? На словацьких номерах нормальні люди катаються.Яка різниця які номера? Самі більші дебіли то ті кому батьки дорогу машину дали і вони не цінять її бо знають шо куплять другу.Ти вот може сам з таких і смієшся з людей які1 самі собі купують машини.Людей які не пиздять гроші у нас і називаються представниками влади, а які їх заробляють чяесно.У мене самого машина словацька.А чого купляти українську?Якшо я всерівно катаюся на ній по Словакії.Кого ти з себе ліпиш? І такі як ти? Нашо купувати машину по завишеній ціні якшо ми живемо на границі.До чого ці понти.Мені кажеся шо у людей проблеми з психікою.Такий пижик як на фотці у нас стоїть у 4 рази дороще,а мишина толкова.У нас за такі гроші лиш копійку купиш.

Адмін 2016-01-12 / 16:48:40


Номери словацькі




Нік 2016-01-12 / 16:27:35
Номера українські, що за дибіли пишуть про словацькі...

Читач 2016-01-12 / 16:27:27
Всі співчувають не тільки ви Сандра, але якби не було на дорозі валянків на сараях які можуть швидко їхати але не завжди можуть зупинитись то і не загинула б та жінка, і не було горя у сім'ї. Не треба казати про "заздрять", як можна заздрити людям які кожні 5 днів стоять по декілька годин на кордоні лиш щоб возити свою сраку.

Сандра 2016-01-12 / 15:34:30
Люди, ви нормальні?Жінка загинула, а ви тут про дебілів на словацьких номерах.Що вас жаба давить чи що?Яка різниця на яких номерах авто і чи жигуль це чи іномарка?справа у водіях, які ними кермують.До чого тут ваші брєдні?Іздіть нормально і все.Чимало "шумахеріа" ганяють Минайською і на украінських номерах.Не в цьому справа!!!Співчуваю родичам загиблоі.

Шоні 2016-01-12 / 14:54:24
Спецконтроль хоч щось робить, а не як деякі!!!!!!!!!!!!!!!

Читач 2016-01-12 / 14:38:40
Як уже надоїли ці дебіли на словацьких номерах, уже просто нема слів, створіть хтось петицію на сайті президента про заборону українцям їздити на іноземних номерах, ті дебіли що позичили 500 дол на корча на словацьких номерах будут ходити пішки.

укр 2016-01-12 / 14:11:51
дуже шкода що так сталося, але рекомендація пішоходам: перед тмм як вийти на дорогу (і на пішох.переході) не поспішайте, подивіться по сторонам, постійте декілька СЕКУНД і вільно перейдете дорогу. А більшість пішоходів вискакує на перехід , бо водій їх обовязково має бачити і зупиниться, але водій не завжди вчасно може помітити пішохода, особливо в темряві. І друге питання: чого спецконтролівці постійно всюди пхають свого носа, яку функцію вони там виконують поряд з правоохоронцями, судмедекспертами

Олег 2016-01-12 / 13:03:57
І знову машина на словацьких номерах.Нехай хтось ще буде їх захищати-80 % то дебіли,що прдали Жигуля або в кращому випадку Ланоса,купили за ті гроші словацьку іномарку-цурбака і у них повиростали крила,стали всі Шумахерами.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:07
/ 1
В Ужгороді горіло в кафе на набережній Незалежності
17:40
У Мукачеві вчергове електронною поштою "замінували" тепер уже дитсадки, вокзали та лікарні
09:40
На Тячівщині згорів трактор, а на Рахівщині пожежа понищила будівлю лісопильного цеху
14:23
/ 1
Знайденого після вчорашнього зникнення хлопчика госпіталізовано до лікарні (ОФІЦІЙНО)
13:26
Хлопчик, якого відучора шукають на Іршавщині, не може відгукнутися на заклики, бо німий
11:15
У поліції просять допомогти в пошуку 5-річного хлопчика, що загубився на Іршавщині, повертаючись із поля
09:15
/ 6
На Іршавщині з ночі шукають 5-річного хлопчика, що зник, повертаючись додому з поля
13:54
/ 3
У Закарпатському ОУЛМГ розповіли про обставини трагедії на Тячівщині, де загинули 5 людей
11:25
Усі п'ятеро загиблих у трагічній ДТП на Тячівщині – мешканці одного села
10:17
У Дубриничах, на Перечинщині горів житловий будинок
08:46
/ 5
З'явилися світлини з місця трагедії на Тячівщині, де загинуло 5 людей
22:04
/ 2
На закарпатській Тячівщині машина впала з гори в річку, загинуло 5 людей
13:22
На подвір'ї школи в Мукачеві охоронець закладу знайшов труп жінки
09:26
На Виноградівщині вночі згорів Volkswagen Passat, а власник у ході пожежі отримав опіки
08:47
/ 3
У Хусті жінка кинулася під поїзд
16:48
/ 1
На місці пожежі у житловому будинку на Виноградівщині виявили тіло власника
12:56
В Ужгороді водолази дістали з кар'єра тіло 17-річного юнака, що потонув у неділю
10:53
Під час пожежі у Міжгір'ї врятували господаря будинку
10:44
В Ужгороді вночі згорів Lexus
10:42
У лісі на Міжгірщині рятували чеха, що травмував ногу
10:41
В Ужгороді шукають юнака, що потонув у кар'єрі
10:27
У Виноградові з'ясовують обставини ДТП, під час якої мотоцикліст врізався в легковик
14:06
/ 1
У Виноградові мотоцикліст на швидкості влетів у автівку, що повертала
22:51
/ 3
ФОТОФАКТ. У Сваляві струхлявіле дерево впало на авто
12:01
/ 1
На Рахівщині зливові дощі підмили дорогу обласного значення й підтопили два десятки дворогосподарств
» Всі новини